Seksas per pirmąjį pasimatymą

167.jpeg
 
2 komentarai
Šis klausimas būna vienas svarbiausių moterims, prieš einant į pirmąjį pasimatymą. Atsisakyti, kai draugas nepatiko nesunku, tačiau ką daryti, jei vaikinas patiko, ar atsakyti į jo ataką tuo pačiu?

Teigiami aspektai:

Seksą per pirmąjį pasimatymą  galima prilyginti bučiniui. Bučinys  paliudija arba paneigia seksualinės traukos egzistavimą. Taigi, vienas didžiausių sekso per pirmąjį pasimatymą privalumų: jeigu jums ir nepatiks judviejų intymioji pažinties dalis, jūs bent žinosite, jog daugiau laiko su naujuoju draugu gaišti neverta. Antrasis privalumas -  yra tas, jog seksas yra puikus būdas išsklaidyti nuobodulį bei susigrąžinti pasitikėjimą savo seksualumu, kilstelti savo ego ir savivertę.

Ar iš to kas nors išeis?

Net jei ir intymūs santykiai teiks vieną malonumą, visa tai gali sumažinti ilgalaikių santykių perspektyvas. Santykių pradžioje įsismarkavusi euforija po tam tikro laiko pradeda blėsti ir lieka tik daug mažiau įdomūs santykiai. Tad kartais geriau pataupyti tas užplūdusias ir daug  džiaugsmo teikiančias emocijas bent iki tol, kol vienas kitame atrasite šį tą daugiau nei tik seksualinę trauką. Taip pat nepamirškite padidėjusios LPL rizikos.

Atidėjimas sukuria laukimo jausmą

Šiandien mūsų visur skubančioje visuomenėje beveik pamirštamas laukimo jausmas, jį išstumia neatidėliotinas malonumas. Tačiau tvirtuose romantiniuose santykiuose laukimas yra svarbus, jis padeda stengtis, tikėtis, kartais tai – tarsi stimulas. Jeigu pagrindiniu prizu – seksu – pasimėgausite pirmojo pasimatymo metu, santykių kūrimo procesą pradėsite nuo pabaigos ir eisite į pradžią. Šiek tiek neįprasta bandyti pažinti žmogų, su kuriuo jau turėjai intymių santykių.

Laukimas stiprina susidomėjimą

Po sekso per pirmąjį pasimatymą dažnai prislopsta susidomėjimas vienas kitu, tampa sunkiau bendrauti ir įvertinti, ar galite būti pora. Kurį laiką susilaikę nuo sekso ne tik geriau pažinsite vienas kitą, turėsite ko laukti bet ir... išlaukus galėsite pasimėgauti daug stipresniais pojūčiais!

 
Komentarai (2)
Noreciau suprasti kas yra seksas per pirma pazinti. Niekad gyvenime arti to nebuvau net priartejes.
Ne tik moterys moka zaisti si zaidima, tad jeigu galvojate, kad tik moterys zaidzia o vyras stebi? Jus klystate.
Ir vyras, ir moteris nori to paties. Jeigu pateiksi save kaip neprieinama, kalbant tiek vyro, tiek moters atzvilgiu, sansu turi zymiai daugiau.
O ir bet kuri moteris eidama i pirma pasimatyma, tikisi is vyro siek tiek daugiau negu jis pats, tad jeigu vyras pasirodo nerimtas, dauguma moteru tiesiog atstumia vyra. Vien del savigarbos.
Naujas komentaras