Seksas per pirmąjį pasimatymą

sexy-high-heels.jpg
 
2 komentarai
Šis klausimas būna vienas svarbiausių moterims, prieš einant į pirmąjį pasimatymą. Pasakyti kategorišką „Ne“, kai draugas nepatiko nesunku, tačiau ką daryti, jei vaikinas patiko, ar atsakyti į jo ataką tuo pačiu? Gyvenimas trumpas tad jei jau pasitaikė proga, pirmyn.

Žinoma visada gerai žinoti ir visus tokio pasimatymo pliusus bei minusus.
 

Teigiami pirmojo pasimatymo aspektai:

Pasimylėjimui per pirmąjį pasimatymą nereikia klijuoti etiketės: “pabučiuoti be meilės”. Tai du skirtingi dalykai. 

  • Puikus būdas pakelti savigarbą.
  • Galimybė nedelsiant rasti patrauklų partnerį
  • Pramogos ir geras būdas išsklaidyti liūdesį ir vienatvę.
  • ​Galimybė praktikuoti intymius reikalus, atvirai kalbėtis įvairiausiomis temomis.
     

Neigiami pirmojo pasimatymo aspektai:

  • Yra pavojinga emocinė būklė  - euforija. Trumpai tariant galite lengvai įsimylėti, o tolimesnės santykių perspektyvos gali ir nebūti.
  • Yra didelė  tikimybė, kad atbaidysite džentelmeną, kuris siekia ilgalaikių santykių.
  • Rizika, kad naujasis draugas bus nepatikimas ar pavojingas.


Moters ginklai prieš einant į pasimatymą

Šie ginklai nėra skirti “PlayBoy” gerbėjų dvasiai pakelti. Moteris turi ir daugiau ginklų, kurie gali padėti laimėti ne tik mūšį, bet ir visa karą. Diskretiškumas ir elegancija, paprasta šukuosena ir paprastas manikiūras gali labiau sužavėti nei apnuoginta krūtinė. Jei norite daugiau atskleisti savo grožio, galite rinktis suknelę apnuogintais pečiais. Intymios higienos priežiūra, savaime suprantamas dalykas. 


Saugumas

Naujas draugas greičiausiai negalės nesitikėti sekso, todėl prezervatyvą tikrai turės. Tačiau savo rankinėje taip pat galite turėti savo mėgstamus sargius,tam atvejui,  jei jų pritrūktų. Dėl viso pikto, turėkite rankinėje ir dujų balionėlį.
 

Bendravimo būdas

Žaidimas rankomis, malonus balso tonas, dviprasmiška replika (ne vulgari), dėmesingas klausymasis pašnekovo ir noras palaikyti pokalbį, sulygins interesų panašumą, todėl tai įtraukia į asmeniškumus ir privatumą.

Tačiau viskas priklauso nuo pačios pažinties ir kokį žmogų matote prieš save. Jei jūsų naujasis draugas kazanova, tačiau velniškai seksualus, nebijokite jį paerzinti, nepagailėkite ir aštresnių replikų, tačiau jei jis panašus į tikrą džentelmeną, subtiliai viliokite jį.


Gestų kalba

Tokie gestai kaip savo plaukų, kaklo linijos palietimas prikaustys jo dėmesį ir gausite Sigmundo Froido aprašytų efektų , kada vyras pasąmonės lygmenyje norės padaryti tą patį ir atkartos judesius. Tačiau judėjimas turi būti sklandus, lengvas, natūralus ir jokių chaotiškų gestų , nervinio įsitempimo. Veiksmingas kūno kalbos gestas – kojos ant kojos užkėlimas. Vyrams tokios moterų gudrybės labai patinka. Puiku jei visa tai darote natūraliai, todėl nevaržykite savęs.

Jei moteris nori suvilioti vyrą, tiesiog natūraliai jam žvelgs į akis. Jokiu būdu negręžkite žvilgsnio, rodykite norą į atvirą dialogą. Kartais naudinga patylėti ir padaryti reikšmingą pauzę žiūrint jam į akis. Šis triukas atspindi taurius ir šviesius jausmus žmogui.
 

Fizinis sąlytis

Prisilietimas – potencialios meilužės triukas. Apie fizinio sąlyčio magiją žinoma nuo seno. Tačiau tai nereiškia, kad pirmojo pasimatymo metu turėtumėte užlipti ant savo naujojo draugo tiesiogine to žodžio prasme. Jei trokštate jį paliesti, švelniai palieskite jo ranką, norėdamos pažiūrėti kiek  laikrodis rodo valandų. Nepabijokite nuimti ant jo palto prikibusio pūkelio.


Dėl lengvos  vyrų  “moralės” moterys dažnai atstumia priešingą lytį. Todėl kartais norisi, kad patys vyrai neužkibtų ant lengvo kabliuko ir priverstų moterį kiek pasijaudinti.Todėl flirtuoti, tikrinti ir siekti jo yra vienas didžiausių malonumų, o jei viskas suveikia, belieka pasinerti į pirmojo pasimatymo džiaugsmus iki galo!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Noreciau suprasti kas yra seksas per pirma pazinti. Niekad gyvenime arti to nebuvau net priartejes.
Ne tik moterys moka zaisti si zaidima, tad jeigu galvojate, kad tik moterys zaidzia o vyras stebi? Jus klystate.
Ir vyras, ir moteris nori to paties. Jeigu pateiksi save kaip neprieinama, kalbant tiek vyro, tiek moters atzvilgiu, sansu turi zymiai daugiau.
O ir bet kuri moteris eidama i pirma pasimatyma, tikisi is vyro siek tiek daugiau negu jis pats, tad jeigu vyras pasirodo nerimtas, dauguma moteru tiesiog atstumia vyra. Vien del savigarbos.
Naujas komentaras