Seksas per pirmąjį pasimatymą: mylėtis ar ne

pasimatmas.JPG
 
Ar mylėtis per pirmąjį pasimatymą? Tai yra vienas pagrindinių klausimų toms moterims, kurios mėgsta naujas pažintis ar bent jau kartais nueina į pasimatymą susitikti su ją sudominusiu vaikinu. Jei naujasis draugas nepatiko, pasakyti „NE“ visai nesunku, o ką gi daryti jei geismas neduoda ramybės, mylėtis norisi, tačiau baisu prarasti gerą reputaciją?

 

Apsvarstykime esminius sekso per pirmąjį pasimatymą aspektus ir tai, ką turėtų daryti moteris, jog pasimatymas pasibaigęs audringa naktimi nebūtų paskutinis...
 

 


Sekso per pirmąjį pasimatymą  privalumai

Seksą per pirmąjį pasimatymą  galima prilyginti bučiniui. Bent jau visa tai veikia panašiu principu: “Nėra bučinio be meilės”, o pats bučinys  paliudija arba paneigia seksualinės traukos egzistavimą. Taigi, vienas didžiausių sekso per pirmąjį pasimatymą privalumų yra tas, jog jeigu jums ir nepatiks judviejų intymioji pažinties dalis, jūs bent žinosite, jog daugiau laiko su naujuoju draugu gaišti neverta. Antrasis “Už” yra tas, jog seksas yra puikus būdas išsklaidyti depresiją. Ir trečia, dažniausiai bet kokia patirtimi dalintis yra naudinga. Net jei tai ir  seksas. Ypač seksas!


 Neigiami sekso per pirmąjį pasimatymą aspektai

Net jei ir intymūs santykiai teiks vieną malonumą, visa tai gali sumažinti ilgalaikių santykių perspektyvas. Ir tai vargu ar bus susiję su tuo, "ką jis apie mane pagalvos?". Santykių pradžioje įsismarkavusi euforija po tam tikro laiko pradeda blėsti ir lieka tik daug mažiau įdomūs santykiai. Tad kartais geriau pataupyti tas užplūdusias ir daug  džiaugsmo teikiančias emocijas bent iki tol, kol vienas kitame atrasite šį tą daugiau nei tik seksualinę trauką.


Stereotipų baimė ir kaip išvengti grėsmės, bet pasimylėti

Taigi, iš tiesų teigiamų  ir neigiamų sekso per pirmąjį pasimatymą aspektų nėra tiek daug , jog dėl to reikėtų kvaršinti sau galvą. Tačiau tai dar nereiškia, jog tam tikri stereotipai neegzistuoja. Jei atsiduosite nedraugavusios, tikimybė, jog jis apie jus ne taip pagalvos išties yra, ir visai nemenka. Tad, kad ši baimė netaptų viskuo griaunančia jėga, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

 

 • Moteriški ginklai. Ne, tai nereiškia, jog turite pasinaudoti visais savo moteriškais apvalumais ir kūniškomis grožybėmis.  Išlikite diskretiškos ir elegantiškos, venkite itin ryškaus makiažo ar manikiūro, bet suknelė kuo puikiausiai tiks pirmajam pasimatymui. Tačiau ne per daug trumpa , o iškirptė neturėtų badyti akių. 
   
 • Bendravimo būdas ir manieros.  Ne per stipriai išreikšti flirto ženklai, dviženklės replikos (vulgarybių geriau vengti), dėmesys pašnekovo žodžiams , interesų panašumų rodymas – visa tai yra įtraukta į sekso per pirmąjį pasimatymą privalumų sąrašą. 

   
 • Gestų kalba. Tokie gestai kaip savo  plaukų pakedenimas, patemptas kaklas ir netyčinis jo masažas ir grakštūs klubų judesiai tikrai patrauks kiekvieno  vyro dėmesį. Tačiau jei visa tai darysite lyg pagal instrukciją, nieko gero nesitikėkite. Chaotiškas elgesys ir nenatūralumas jį tik atstums, o jūs liksite ir be sekso, ir be antrojo pasimatymo. 

   
 • Akių kontaktas. Žiūrėkite jam į akis, kai judu bendraujate, tačiau spoksoti  į savo partnerį lyg į eksponatą, nereikėtų. Ypač atvirai demonstruoti savo žvilgsnio negalima, jei pasimatymas tik prasidėjo. Atsiradus daugiau bendrų temų, o pokalbiams  pasiekus atviresnį lygį, galite išlaikyti žvilgsnį ilgėliau, nebijokite pažvelgti jam tiesiai į akis, kai po  ištartos jo ar  jūsų frazės, seka pauzė.

   
 • Natūralumas. Visi šie kūno kalbos ir bendravimo patarimai bus nieko verti, jei visa tai darysite nenatūraliai ir negalėsite jaustis savimi.  Žinoma, kartais moterys bando nuslėpti savo tikrąjį „aš“ ir pasitelkia tam tikrus triukus siekiant pritraukti turtingą vyrą ar meilužį, tačiau jeigu jūsų tikslas yra  aistringas pasimatymas ir tolimesnis nuoširdus bei atviras bendravimas, geriau elkitės natūraliai. 
   


 

Seksas per pirmąjį pasimatymą – labai įdomus nuotykis, kuriam yra būtinas tiek fizinis, tiek psichologinis pasiruošimas. Jei pirmojo pasimatymo metu jaučiatės puikiai, galite drąsiai ryžtis ir sekančiam žingsniui.  Juk esate suaugusi moteris ir žinote visas esmines viliojimo pamokas, todėl brandus vyras tikrai neturėtų apie jus blogai pagalvoti. Na, o jei susidūrėte su kazanova, vargu ar jums pačioms rūpės jo nuomonė apie jus!


Gyvenimas trumpas, patirk nuotykį!

- Sex pažintys - 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras