Seksas per pirmąjį pasimatymą: už ar prieš?

 
1 komentaras
Po kiek laiko pažinties geriausia pirmą kartą pasimylėti? Į šį klausimą niekada nerasime vienareikšmiško atsakymo. Vienas žurnalas apklausė 1000 18-35 metų vyrų ir moterų, ir nustatė, kad 38,6 procentai moterų ir 44,4 procentų vyrų norėtų pasimylėti jau per pirmąjį pasimatymą.

Maža to, 44,5% moterų - ir 58,6 %vyrų teigė pažįstantys porų, kurios pasimylėjo per pirmąjį pasimatymą,ir jau ilgą laiką yra kartu.

Vis dėlto, 82,6% moterų mano, kad vyrai, “gaunantys” moterį per pirmąjį pasimatymą, praranda susidomėjimą, ir tai – dažniausia priežastis, dėl kurios moterys susilaiko nuo lytinių santykių per pirmąjį pasimatymą. 63,5% apklaustų moterų teigė paprastai ši priežastis ir sulaiko nuo sekso per pirmąjį pasimatymą.

Pasirodo, vyrai nebūtinai praranda susidomėjimą mergina, jei permiega su ja jau per pirmą pasimatymą: 67% vyrų teigė, kad jų susidomėjimas mergina išlieka toks pats.

Šiais laikais ne tik vyrai rodo iniciatyvą, todėl, jei abiems tinka seksas per pirmąjį pasimatymą, kodėl vertėtų laukti?

Na, į šį klausimą turbūt geriausiai atsakytų tie likusieji 33 procentai vyrų, teigiantys, kad jie praranda susidomėjimą mergina, jei ji atsiduoda per pirmą pasimatymą.

Suaugusiems.lt

Ar verta pasimylėti per pirmąjį pasimatymą?
 
Komentarai (1)
Priklauso nuo situacijos ir poreikiu, as asmeniskai uz per antra
Naujas komentaras