Seksas su daugiau nei 20 moterų naudingas vyrų sveikatai

 
Kalbėdami apie seksualines partneres daugybė vyrų nori pasigirti, todėl ne retai jų skaičių gerokai padidina, tačiau, mielos moterys, neskubėkite jų už tai teisti.

Nemažas seksualinių partnerių skaičius itin naudingas vyrų sveikatai. Taip, taip, perskaitėte teisingai. Mokslininkai teigia, kad vyrams lytiniai santykiai su daugiau nei viena partnere – puiki apsauga nuo vėžio.

Įprastai, kalbėdami apie didelį sekso partnerių skaičių žmonės omenyje turi ir nerimauja dėl lytiniu keliu plintančių ligų. Žinoma, rizika susirgti visada išlieka, tačiau norint išvengti nepageidaujamų ligų privalome patys savimi pasirūpinti ir nepamiršti kontraceptinių priemonių, kurių pasirinkimas šiomis dienomis itin platus.

Tačiau Kanados mokslininkai atskleidė stulbinančius, galbūt net šiek tiek šokiruojančius rezultatus. Jie teigia, kad vyras, permiegojęs su daugiau nei 20 moterų net 28% sumažina prostatos vėžio riziką ir 19% įprasto vėžio formą negu tas vyras, kuris turėjo tik vieną sekso partnerę.

Visgi kyla klausimas: o ką mokslininkai galėtų pasakyti apie prostatos vėžį ir netradicinės orientacijos vyrus? Deja, rezultatai ne tokie džiuginantys – daugiau nei 20 sekso partnerių turėjusiems vyrams prostatos vėžio tikimybė išauga bene dvigubai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras