Seksas su kolega – pasmerktas?

d6806326dcad0877b107fc1c974589ca.jpg
 
Turbūt kiekvienam teko girdėti laimingos poros, susipažinusios darbe, istoriją. Ir daugybę nelaimingų... Kaip bebūtų, kiekviena situacija – individuali, tačiau norintieji peržengti „tik bendradarbiai“ liniją, turėtų kai ką žinoti...

Kodėl taip paprasta susižavėti kolega? Na, viskas gana aišku... Darbe praleidžiame didžiąją laiko dalį, čia juokaujame, provokuojame vieni kitus, dalinamės tomis pačiomis baimėmis dėl viršininko ar aplinkos, taigi mus sieja bendri interesai. Įsimylėjus bendradarbį staiga tampa malonu kasdien eiti į darbą, laikas jame prabėga greičiau ir, svarbiausia, neapleidžia laimės, euforijos pojūtis. Vieną dieną nusprendžiate kartu kažkur nueiti ir po darbo, atsipalaiduojate, flirtuojate nevaržomi darbinės aplinkos ir... netikėtai atsiduriate lovoje, kur aistringai mėgaujatės vienas kitu.

Teks įsiterpti į šią žavią meilės istoriją ir sukurti netikėtą (bet įmanomą!) pabaigą: seksas – nepavykęs. Jei atvirai, kolega pasirodo pačiu blogiausiu sekso partneriu  ir... tampa sunku kasdien jį matyti darbe, prisiminti, vengti. Dėl to nukenčia ne tik jūsų nuotaika, kasdienė būsena, bet ir darbo kokybė.

Kitas atvejis: naktis buvo nuostabi, tai – geriausias jūsų patirtas seksas. Būti darbe tampa įdomiau, vis dažniau susiduria jūsų akys, flirtuojate, gal net pertraukos  metu tualete vis dažniau mėgaujatės „greitukais“...  Taip, tai gali skambėti ekstremaliai, tačiau pagunda padaryti kažką „bloga“ tampa tokia nenugalima, kad visą dieną svajojate apie savo naująjį partnerį, svarstote, kaip ir kur galėtumėte pasimylėti čia pat, darbe.

Jaučiatės pakylėti, laimingi... Ir po kurio laiko susiduriate su realybe: dėl išsiblaškymo, prastos darbo kokybės ir kitų faktorių esate atleistas. Štai keletas būdų, kaip tai gali nutikti:

  • Esate taip sujaudintas šių naujų santykių, kad darbo kokybė ir kiekybė senka, sulaukiate vis daugiau viršininko pastabų... Stengiatės susikoncentruoti, susikaupti, tačiau viskas, apie ką galite galvoti, tai būdai, kaip drauge ištrūkti nors 5 minutėms...
  • Dar blogesnis variantas – esate užklupti darant tai, apie ką taip svajojote visą dieną...
  • Paskalos...  Kad ir kokie taktiški būtumėte, bjaurūs gandai gali negrįžtamai sugadinti jūsų reputaciją. Net jeigu tai nebus taip blogai – pats bandymas susidoroti su apkalbomis, teisintis ar tiesiog kažką keisti gali priversti jus norėti bėgti toli toli...

Paskutinis atvejis, kurį turime aptarti: kas nutiks jei jūsų santykiai staiga pašlis, reikalai ims klostytis nebe taip maloniai ir gražiai? Po skaudaus išsiskyrimo tikrai sunku matyti buvusįjį kasdien, privalėti su juo bendrauti... Taip dar ilgai nepabėgsite nuo minčių, jausmų, kaltės jausmo ar troškimų.

Bet kuriuo iš aptartų atvejų galite likti labai nemalonioje padėtyje, tad prieš nuspręsdami atsiduoti meilei su kolega, gerai viską apsvarstykite. Žinoma, neverta pamiršti: gali būti ir laimingų scenarijų, istorijų... Tai rizikinga, tačiau kaip ten sakoma... kas nerizikuoja, tas negeria šampano!

Suaugusiems.lt

Ar esate turėję intymių santykių su bendradarbiais?
 
Komentarai
Naujas komentaras