Seksas su nauju partneriu: ką verta žinoti?

5b8aac2e_Woman-Sex_xxxlarge_2x.jpg
 
Jei vienos nakties nuotykiai ir atsitiktinis penkių minučių seksas - ne jūsų gyvenimo būdo dalis, labai gali būti, kad link lovos reikalų krypstanti nauja pažintis jums kelia šiokį tokį stresą: kaip elgtis su nauju partneriu(-e), kad nepasirodytumėte nei nepasotinamu seksoholiku, nei susikausčiusiu drovuoliu?

Visame kame, o ypatingai – sekse, reikia pusiausvyros. Šiek tiek suvaldyti savo aistras ar atsiduoti visu kūnu ir siela? Drąsiai eksperimentuoti, ar vis dėlto elgtis santūriau? Štai klausimai, į kuriuos turėtumėte atsakyti dar prieš aistrai užgožiant sveiką protą.

Likite savimi. Tai – bene svarbiausias patarimas. Nesistenkite vaidinti nei pernelyg kieto(-os), nei pernelyg drovaus(-ios). Leiskite partneriui žinoti, kas jums priimtina, ir kas – ne. Jei mėginsite priskirti sau savybes, kurių realiai neturite (pavyzdžiui, liberalų požiūrį į santykius be įsipareigojimų ar atvirkščiai – demonstruosite romantišką susižavėjimą, nors tokio nejaučiate), vėliau neišvengiamai lauks nusivylimas. Todėl jei jau išaugote iš paauglystės – išdrįskite paprasčiausiai būti savimi.Nekompleksuokite. Netobula figūra? Ne tie apatiniai? Mylėjotės taip seniai, kad, jums atrodo, praradote įgūdžius? Kompleksai būdingi daugybei žmonių. Tačiau blogiausia, ką galite padaryti – tai naujam partneriui nuolat kartoti apie juos ir tikėtis padrąsinimo. Viena vertus, to padrąsinimo galite ir nesulaukti – partneris nebūtinai susipras ištarti reikiamus žodžius. Antra, jei jis(ji) ir padrąsins – tai dar nereiškia, kad jūs pasijusite geriau. Todėl variantas A – tiesiog nutylėkite savo kompleksus, nekalbėkite apie juos, variantas B – pasistenkite sukurti maksimaliai jums palankias aplinkybes, kad dalykai, dėl kurių jaučiatės nepatogiai, būtų mažiau pastebimi. Pavyzdžiui, jei kompleksuojate dėl figūros – mylėkitės tamsoje, jei kaip tyčia jūsų apatiniai – patogūs, bet visai neseksualūs, nusirenkite duše ir ateikite prisidengęs(-usi) tik rankšluosčiu, ir pan. Jei santykiai nebus ilgalaikiai – galbūt taip jūsų menamų trūkumų partneris nė nepastebės. O jei jie tęsis – turėsite laiko pagalvoti, ką su savo kompleksais daryti ir kaip jų atsikratyti.

Padrąsinkite partnerį. Gali būti, kad partneris(-ė) taip pat jaučiasi kiek nejaukiai. Taigi jūsų supratingumo čia tikrai labai reikia. Padrąsinkite, jei jis ar ji viską daro gerai, parodykite, kokių glamonių norite, kaip jus liesti. Taip sumažinsite tarp jūsų galbūt tvyrančią įtampą, be to, geriau jausdamasis partneris(-ė) ir jus priskirs puikių meilužių kategorijai.

Toliau – geriau. Lovoje jums tiesiog nėra lygių? Vis dėlto neskubėkite partneriui(-ei) atskleisti visų savo kozirių. Tebūnie pirmas seksas geras, bet kartu ir įprastas, tradicinis, o visus specialiuosius efektus palikite kitiems pasimatymams. Ir nepamirškite suintriguoti, kad tai, kas tarp jūsų buvo – dar tik pradžia to, kas galėtų būti. Aišku, tik tuo atveju, jei partneris(-ė) jus domina ir norite bendrauti toliau.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras