Seksas su nepažįstamuoju: už ir prieš

best-sex-story-e1434376153493.jpg
 
1 komentaras
Laikai, kada mylėjimasis su nepažįstamaisiais prilygo prostitucijai jau seniai baigėsi. Šiandien, tai laikoma įdomiu ir maloniu nuotykiu. Tačiau tokia pozicija priimtina tikrai ne visiems.

Atsitiktiniai lytiniai santykiai mūsų visuomenėje vertinami gana prieštaringai, o kiekviena pusė turi tvirtų argumentų. Taigi, būtų labai įdomu apžvelgti laisvamanių ir moralės sergėtojų pažiūras šiuo klausimu.
 

Argumentai “Už” atsitiktinį seksą. Tai gerai nes:

Suteikia galimybę atsipalaiduoti ir atsikratyti streso. Juo labiau, kad nereikia vystyti  jokios pokalbio temos, kadangi savo partnerio ar partnerės galite daugiau ir nepamatyti. Apsvarstykite mintį, kad atsitiktinis seksas yra išties puiki dovana, nes jūs nieko nereikalaujate ir neprašote mainais už praleistą naktį.Nauda sveikatai. Šis faktas jau seniai įrodytas mokslo, o apie sekso naudą kiekvienas  iš savo patirties galėtų pasakyti bent po  keletą argumentų. Kitas faktas yra tas, jog ilgalaikis susilaikymas nuo lytinių santykių – žalingas organizmui. Patinka Jums tai ar ne, tačiau lytinių santykių nebuvimas sukelia hormonų disbalansą organizme.  Ypač, tai kenkia moterų sveikatai. Juk ne veltui tokios moterų ligos kaip gimdos miomos, mastopatija ar net krūties vėžys yra laikomos vienuolių ligomis.Suteikia pasitikėjimo savimi. Šiuo atveju seksas (ypač moterims) svarbus ne tiek fizine, bet ir dvasine prasme, kadangi pakelia žmogaus savivertę. Kada jaučiamės patrauklūs ir geidžiami, tuo labiau pasitikime savimi.Padeda išsilaisvinti. Šis argumentas  ypatingai svarbus tiems, kurie nuo vaikystės buvo griežtai ir katalikiškai auklėjami. Ypač moterims  gali tapti sunku nuolat būti “gera mergaite”, o atsitiktiniai seksas gali padėti išsilaisvinti nuo visų moralės normų. Galėjimas realizuoti savo seksualines fantazijas ir visiškas neprisirišimas prie partnerio, leis lengviau atsikratyti sąžinės graužaties.


 

Argumentai “Prieš”. Tai blogai, nes:

Tikimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Žinoma, prezervatyvai yra puiki prevencija, tačiau nemažai žmonių taip bijo susirgti chlamidine infekcija, sifiliu, gonorėja ar kitomis populiariomis lytiškai plintančiomis ligomis, jog geriau lytinius santykius pakeičia kitomis alternatyvomis, kaip masturbacija ar sekso žaislų naudojimu.Amoralumas. Dalis žmonių atsisako tokių nuotykių dėl to, jog laikosi visuomenės normų ir nesielgia taip, dėl ko galėtų būti pasmerkti aplinkinių.Atsitiktinis seksas turi neigiamą poveikį energetikai.  Pasak šios nuomonės šalininkų dėl nuodėmingo tėvų gyvenimo gali nukentėti būsimų atžalų sveikata, o vaikus gali kamuoti įvairiausios ligos. Tiesa mokslininkai šiuo atveju tyli ir šypsosi , nes nėra jokio pagrindo manyti, kad tai galėtų būti tiesa.Atsitiktinio sekso tema gali sukelti nemažai diskusijų, o kiekvienas gali turėti savų argumentų, kodėl pasimylėti spontaniškai su nepažįstamuoju ar nepražystamąja yra blogai ar gerai. Tačiau šiuo klausimu būti kategoriškiems nereikėtų. Juk nieko blogo, jeigu žmogus savo fiziologinius poreikius patenkina su naujai sutiktu žmogumi ar to nedaro dėl savų įsitikinimų.

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nieko nematau cia blogo atsisviezinti. Nepykciau net ant savo mamos taip pasielgus. Gyvenimas ir akimirkos nebepasikartos.
Naujas komentaras