Seksas sulaukus 30-ies

133.jpg
 
7 komentarai
Būkite kūrybingi. Būkite išdykę! Jūsų seksualinis gyvenimas taps tik geresniu!

Amžius, kai žmonės tampa seksualiai kūrybingi ir išbando naujus dalykus

Trisdešimt! Laikas, kai seksas gali tapti šiek tiek monotoniškas ar nuobodus...  Bet juk tai amžius, kai pagaliau jaučiatės patogiai dėl savo seksualumo, kūno reakcija tampa gana nuspėjama. Žinote, kas labiausiai jus jaudina ir esate pakankamai drąsus to paprašyti! Tad naudokitės tuo. Būkite kūrybingi, išdykę – seksualinis gyvenimas pasisuks pačia tinkamiausia linkme ir padovanos jums naujų malonumų!

Seksas gali reikšti daug daugiau

Išplėskite sekso definiciją. Tai gali reikšti daug daugiau nei tradicinė misionieriaus poza. Glamonės, erotinis masažas, oralinis seksas, masturbacija...  Tyrinėkite ir atraskite daugiau pasitenkinimo būdų!

Pakeiskite įprastą vietą

Ar seksas lovoje tapo rutina? Pabandykite slypinčią aistrą sukelti naujoje vietoje. Ką manote apie seksą džekuzi ar baseine? Susiraskite nuošalų paplūdimį ir mylėkitės kaip pasiklydę meilužiai. Išsiruoškite į žygį miške ir pasimylėkite ant sausų lapų krūvos.  Truputis vienatvės, žemės kvapas ir jūsų aistra taps nevaldoma! Net galinis namo kiemas ar namo stogas žvaigždėtą naktį gali būti tinkama vieta seksui. Beje, baimė būti sugautiems tik padidina aistrą!

Būkite spontaniški

Sulaukus trisdešimties seksas gali tapti nuobodus dėl spontaniškumo trūkumo. Mylėjimasis neturi tapti rimtu užsiėmimu, tai – smagi, jaudinanti „veikla“. Kumščiuokite, kutenkite partnerį, galite net eiti imtynių ar vaikytis jį po namus! Juokitės iš kvailų pokštų ir kartais tapkite visiškai nerimti. Jauskite žaidimų nuotaiką – netrukus pajusite ir puikaus sekso teikiamus malonumus!

Atrodykite ir jauskitės gerai

Seksas visada teikia daugiau pasitenkinimo, kai esate puikios formos bei sveikatos. Reguliariai mankštinkitės, sveikai maitinkitės, kartais palepinkite save SPA centruose ar naminėmis grožio procedūromis. Žinojimas, jog esate sveikas ir seksualus, pasitikėjimas savimi – iš tiesų puikus afrodiziakas!

Mokykitės naujų technikų

Rizikuokite bei eksperimentuokite! Neturite ko prarasti, būkite kūrybiški. Praplėskite seksualinių žinių akiratį, skaitykite knygas ar tinklaraščius, ieškokite naujų idėjų nepaprastam seksui. Išbandykite naujas, netradicines mylėjimosi technikas. Susikoncentruokite į ritmą, greitį, skverbimosi kampą. Tyrinėkite ir atrasite naujas technikas ekstazei pasiekti. Suprasite, kiek daug praleidote iki šiol! Nepamirškite – seksas gali būti stulbinantis visada!

Sekso žaisliukai

Patyrinėkite parduotuvėse siūlomus sekso žaisliukus ir padovanokite kokį partneriui, ypatingai tiks vibruojantis ar masažuojantis daikčiukas. Eksperimentuokite su lubrikantų rūšimis, atraskite tai, kas labiausiai jums tinka. Pažiūrėkite erotinį filmą – tai gali būti nuostabi puikaus vakaro pradžia.

Sukurkite seksualią atmosferą

Išmokite sukurti romantišką atmosferą – tai iš tiesų įkvepia seksui. Išjunkite telefonus, susiraskite romantiškos muzikos… Nešvankiai kalbėkite, sujaudinkite partnerį savo dejonėmis. Pasirūpinkite blankiu apšvietimu ar tiesiog degančiomis žvakėmis.  Užriškite partneriui akis, lieskite jį – taip padvigubinsite malonumą. Išsitepkite skaniu lubrikantu ar šokoladu – atgaivinsite mylimojo skonio bei kvapo pojūčius. Beliks stebėti, kaip jus praryja aistra…

Pamirškite įpročius, būkite kūrybingi, drąsūs… Padovanokite sau bei parteriui maloniausią, labiausiai stulbinantį seksą, nuostabiausius kada nors patirtus pojūčius!

Parengta pagal eromance.com

 
Komentarai (7)
Oi didysis zinovas:)) 30 metų moteris dar nėra pats tas:) va nuo 40-ties, tai tada taip:)
Moteris nuo 30-ies tik atranda savyje seksualuma ir pradeda istikruju megautis seksu :-)
man 33 jauciuos daug geriau nei 22!!!!
o jeigu iki 30 jau busim viska ismegine ka tada daryt? :D o i visiskus iskrypinus nesinori linkt :D kazkaip mes 25 o jau ismegina gal viska :D daugiau nzn ar kazka naujo iseis sugalvot.. nebent uzsiiminet joga ir ismegint pozas kurios iki tol buvo neprieinamos :D
Geras labai straipsnis :)
O mes pastoviai ieškojimuose:) Kartais juk norisi kažko naujo ir saldaus:)
man dar nėr 30, bet eksperimentuojam!:)
Naujas komentaras