Seksas tapo nuobodus ir tai griauna santykius: ką daryti?

shutterstock_187536800.jpg
 
1 komentaras
"Pradėjau mylėtis kai man buvo 23-24 metai. Dėl sunkios vaikystės, kažkodėl, stengdavausi susilaikyti nuo sekso, nes galvojau, jog taip geriau. Bet suradau merginą, mes kartu 4 metai. Tačiau suvokiau, kad tas susilaikymas prie nieko gero neprivedė. Mūsų seksas nuobodus ir paskutiniu metu nebetraukiame viena skito. Neesam linkę eksperimentuoti. Prie viso to prisidėjo tai, kad retai mylimės ir tais retais atvejais, baigiu po kokių 3-7 minučių. Mane tai slegia psichologiškai, ir per tiek laiko mano mergina taip pat lieka nepatyrusi malonumo. Ką jūs tokioje situacijoje patartumėte? Aišku ir jai sunku, nes aš jai pirmas, ir jinai neturi su kuo manęs palyginti. Ji taip ir neišmoko atsipalaiduoti, o dar kai retai mylimės ir neesam nei vienas patenkintas, suprantam kad tai labai griauna mūsų santykius." (Povilas 28 m.)

Tikrai ne visi žmonės seksą priima kaip visiškai natūralų dalyką. Juk žmogaus prigimtis patenkinti savo seksualinius instinktus – nėra vienintelė. Žmogui ne mažiau svarbu yra  ugdyti savo dvasingumą, puoselėti moralines vertybes, tikėti į Dievą ar tiesiog trokštama būti geresniu žmogumi. Visa tai, tai, be abejonės, gali paveikti žmogaus seksualinį gyvenimą. Juk seksas yra bene didžiausia doros priešingybė, tad susilaikymas – logiškas ir, atrodo, racionalus sprendimas. Tačiau, iš tiesų, susilaikymas nuo lytinių santykių niekur neveda ir kaip sakote pats, tai griauna santykius. Tad vargu, ar pats Dievas norėtų, jog žmogus mylėtųsi tik tada, kada  norėtų susilaukti palikuonių ir labai abejotina, jog irstančios šeimos ir nelaimingos poros turėtų būti  dorovingo  gyvenimo rezultatas. 

Blogiausia yra tai, jog tol, kol į seksą žiūrime kaip į didžiausią  blogybę, tuo didesnis barjeras atsiranda tarp partnerių. Kuo ilgesnį laiką susilaikome  nuo sekso, tuo sunkiau būna išlikti atviriems savo antrajai pusei. Nekurstoma aistra blėsta, o sumažėjęs  abipusis lytinis potraukis – rimtas pavojaus signalas. Pabrėžėte akto trukmę ir akcentavote, jog retai mylitės. 3-7 minučių trunkantis aktas nėra per trumpas, o jei sugebate išlaikyti erekciją iki 7 minučių, idealu! Tiek laiko dažnai pakanka tam, jog moteris patirtų orgazmą. Jei jaučiate, kad tai vistiek kelia problemų, mylėkitės dažniau ir po akto, tęskite meilės žaidimus toliau (jog erekcija atsistatytų greičiau, o aktas truktų ilgiau bei pojūčiai būtų intensyvesni, galite išbandyti įvairius stimuliuojančius kremus, penio žiedą). 

Tačiau jūsų atveju,  svarbiausia, jog abu suvoktumėte, jog intymiame gyvenime yra labai  svarbu siekti malonumo. Atsipalaiduokite, būkite drąsūs ir nesileiskite užvaldomi gėdos jausmo, įsitikinimų ir pan. Galbūt partnerei bus lengviau atsipalaiduoti, jei ryžtingai imsite rodyti aistrą bei  geismą. Pabandykite ją  spontaniškai pamylėti ir leiskite savo moteriai pajusti, jog geidžiate jos lyg žvėris. Užklupkite ją tiesiog virtuvėje ar tada, kada ji to visiškai nesitikės. Veikite drąsiai, ryžtingai ir parodykite, kad esate tikras mačo, kuris nepriima jokio atsisakymo. Jog partnerė lengviau atsipalaiduotų ir su didesniu užsidegimu pasinertų į intymius malonumus, galite pabandyti jei į gėrimą įlašinti keletą aistros lašiukų. Kartais slapti užmačiai suveikia geriau nei demonstruojamas atvirumas ir pokalbiai! 

Susilaikymas, uždaras žmogaus būdas ir metų metus trunkantis seksas be aistros, užsidegimo yra gana rimta dviejų žmonių problema. Kartais tik trečio žmogaus (pavyzdžiui, seksologo) įsikišimas gali padėti susikalbėti dviems sieloms. Tad siekite didesnio spontaniškumo, nebijokite siekti patenkinti savo instinktyvius poreikius, o esant būtinybei, kreipkitės pagalbos į specialistus. Jei nepadės net ir specialistas, bent jau žinosite, jog išbandėte viską, jog išsaugotumėte laimingus santykius su antrąja puse. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Cia, zinai, yra dvi medalio puses, nes kiti islaiko pora valandu ir dar nepasitenkina, nes pavargsta. Kazinau 7 min. Optimalu.
Naujas komentaras