Seksas trise: dvi moterys – dar daugiau klausimų

keksas(14).jpg
 
Taigi jūs – vyras, kuris turi merginą ir svajoja apie seksą trise. Kaip jau pastebėjote, iki pilnos laimės trūksta dar vieno ingrediento – tos kitos moters. Dauguma vyrų mano, jog tam idealiai tiktų biseksuali moteris. Tačiau anaiptol ne visos biseksualios moterys yra nusiteikę tapti trečiu asmeniu poros miegamajame.

Taigi tokią, kuri sutiktų pasidalinti su jumis aistra, rasti gana sunku, tarsi vienaragį. Tam prireiks praktikos ir diplomatijos. Ir štai keletas patarimų.

1.  Įsitikinkite, kad ji supranta jūsų fantazijas. Dar prieš iškeldamas idėją pasimylėti trise, su savo partnere pasikalbėkite apie tai, ką ji apie tokį seksą mano. Jei bijo net ir pagalvoti – kol kas veiksmams dar tikrai ne metas. O jei nėra priešiškai nusiteikusi, galima pakalbėti, kaip įsivaizduotumėte tokį seksą ir koks vaidmuo jame skirtas tai trečiajai. Pavyzdžiui, ar tuomet, kai jūsų moteris mylėtųsi su kita moterimi, jūs norėtumėte būti tik stebėtoju, ar ketinate prisidėti? Ar leistumėte sau daryti viską? Pavyzdžiui, ar bučiuotis – galima? O įsiskverbti į kitą moterį – irgi leistina? Ar norėtumėte, kad jus „aptarnautų“ dvi moterys, ar kad ta, trečioji, tenkintų jūsų moterį, tuo metu, kai ji tenkina jus? Ar tai tiesiog būtų vientisas meilės žaidimų trikampis? Jei tai vyks jūsų namuose – ar tikrai jums bus malonu prisiminti? Jei nesate tuo tikri – tai galbūt veiksmą geriau perkelti į viešbutį, kurio duris uždarę galėsite tiesiog pamiršti šį nuotykį?


2.  Įsitikinkite, kad to tikrai norite abu. Jei su sekso trise idėja entuziastingai sutinka abu partneriai, tai matosi. Jei tai – tik vieno jų iniciatyva, tą taip pat netrunka pamatyti trečioji žaidimų dalyvė. Galbūt vienam iš partnerių fantazija atrodė labai viliojanti, tačiau realiai atsidūrus tokioje situacijoje, idėja ėmė rodytis nebe tokia šauni? Tuomet bus nejauku. Todėl prieš imdamiesi realių veiksmų ir sekso nuotykio planavimo, įsitikinkite, jog to norite abu. Priešingu atveju – tik pamėginkite įsivaizduoti, kaip jaustis trečiajai, veikiausiai biseksualiai moteriai, kai jai tenka mylėtis su kita moterimi, kuriai lesbietiškos glamonės galbūt visai nepriimtinos?

3. Nesistebėkite, jei jūsų partnerė atsisakys. Gyvenimas mums ne visada duoda tai, ko norime. O jei kalba sukasi apie seksą trise, čia susikerta jau nebe dviejų, o trijų žmonių nuomonės. Jūsų partnerė gali galvoti, kad jei jau norite sekso trise – vadinasi, jos vienos jums neužtenka. O gal ji apskritai nenori kūniško artumo su kita moterimi? Arba gal ji jau yra tai bandžiusi anksčiau, ir nusivylė? Pokalbiui suplanuokite ramų ir saugų laiką, paaiškinkite, kodėl norite sekso trise. Iš anksto apgalvokite ne tik priežastis, kurias įvardysite kaip argumentus UŽ, bet ir pamėginkite apgalvoti, kaip tai atrodys jūsų partnerei? Padrąsinkite ją pakalbėti apie jos fantazijas. Nespauskite, neverskite primygtinai sutikti. Ir nemanipuliuokite jos jausmais išpildęs jos erotinę fantaziją, ir čia pat reikalaudamas išpildyti jūsiškę. Ten, kur prasideda šantažas ir prievarta, sveiku seksu nė nekvepia. Jei primygtinai versite ją sutikti su sekso trise idėja, daugiau tikimybės, kad judu tiesiog išsiskirsite, o ne susitarsite surengti sekso vakarėlį. 

4.  Seksą trise vertinkite kaip nuotykį, o ne įprastą praktiką. Ne kiekvieną kartą moterį sužavės idėja, jog norite atkartoti tai, ką matėte porno filmuose. Ir ji labai greitai pajus, kad jai skyrėte veikiau aktorės vaidmenį miegamajame, nei žmogaus, kuriuo norite rūpintis ir su kuriuo trokštate būti kartu – savo širdyje. Ir tai nutinka gana dažnai išbandžius meilę trise – nes partnerė pamato, kad jos mylimasis labiau nori išbandyti meilę trise, o ne meilę trise konkrečiai su savo partnere, ja, vienintele ir nepakartojama. Tokia pozicija – ne į naudą santykiams. Taip, jūs norite sekso trise. Bet kodėl jūs norite sekso trise būtent su ja? Ar dėl to, kad norite pamatyti jos veidą, kai kažkas kitas suteikia jai malonumą? O gal pastebite, kad jūsų partnerė kartais nužvelginėja kitas moteris – ir trokštate, kad ji pamėgintų pažinti ir šią savo pusę?  Ar manote, kad seksas trise bus karštas vakaras, įpūsiantis aistros jūsų santykiams? Galiausiai kaip jūs įsivaizduojate, kuo naudinga tokia patirtis būtų jūsų partnerei?

5.  Nepamirškite, kad trečioji – taip pat žmogus. Atrodytų, susirasti trečiąją jūsų meilės žaidimams – visai nesunku: tai gali būti į akį kritusi ir jums patikusi, atvira pasiūlymams mergina, sutikta klube, arba mergina, su kuria susisiekiate per skelbimą internete. Tačiau, norite to ar ne, ši mergina – taip pat yra žmogus, su savo jausmais, išskaičiavimais, norais, o ne paprasčiausias sekso žaislas. Taigi pokalbis trise – taip pat neišvengiamas: visi išsakykite savo norus, nustatykite leistinas ribas. Ir ypač aptarkite, kaip viską įsivaizduojate po to. Juk jūs ir jūsų partnerė turite vienas kitą, ir liksite kartu. O kaip bus su ta, kita mergina? Ar norėtumėte, kad ji paprasčiausiai išeitų, ir daugiau jos nebematytumėte? O gal svajojate palaikyti nuolatinius ryšius? Prisirišimas gali peraugti į meilės trikampį – turėkite tai omeny!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras