Seksas trise: nuo ko pradėti?

150625-nadler-paris-sex-club-tease_jw1ugv.jpg
 
9 komentarai
Laukti, kad išprotėjusios iš laimės merginos pačios numes nuo savęs drabužius ir priims tave į aistringą glėbį, mažų mažiausiai naivu. Žinoma, istorija yra užfiksavusi keletą kartų sniegą Afrikoje, tačiau ten praverstų apsauga nuo saulės, o ne kailiniuota kepurė.

Net jei tu ir ekspromtų meistras, neblogai iš anksto pagalvoti, kaip draugišką vakarėlį palenkti jums norima kryptimi.

Alkoholiniai gėrimai. Tik jokiais būdais nepulkite skaičiuoti, kiek reikia alkoholio nugirdyti merginoms – tai bloga idėja. Labai daug žmonių klysta, manydami, kad su girta moterimi lengviau susitarti – tokia situacija gali jus ne tik nustebinti, bet ir stipriai nuvilti. Tiesa, nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiu ir pačiam. Specialistų – seksologų ir narkologų – nuomonė patvirtina liaudies išmintį: kur degtinė yra, ten sekso nėra. Svarbiausiai – saikas.

Viskas priklauso nuo tavo takto ir meistriškumo. Jei sugebėsi sukurti be jokios įtampos atmosferą, ir dar apdovanoti dėmesį kiekvieną iš merginų, gali manyti, kad raktas į sėkmę jau guli tavo kišenėje. Tik nesugalvok staiga šokti, kaip Pilypas iš kanapių, ir klausinėti, ar jos „pasirašo“ seksui trise. Atsakymas gali išties nuvilti. Ir teisingai, nėra ko uždavinėti kvailų klausimų. Apskritai, nereikėtų rodyti agresijos ir būti įkyriai atkakliam. Tegul partnerėms atrodo, kad tai jos viską užvedė.

Tavo koziris – moteriškas rungtyniavimo pojūtis. Pastoviai sudaryk iliuziją, kad neapsisprendi tarp jų dviejų, nežinodamas, kuriai iš jų padovanoti savo aistrą. Ir merginos pačios pradės aktyviai ieškoti tavo palankumo. Tik nesnausk, nes tuomet reikės veikti aktyviai ir pasitelkti visą savo fantaziją!

Nebijok atrodyti kvailai – dabar tau daug ką atleis. Sušok joms striptizą, sužaiskite kartu „durnių“ iš nusirenginėjimo, atsigulkite į lovą ir pasiūlyk joms savo paslaugas – padaryti, ką jos tik nori. Šių šėliojimų tikslas ne tik tam, kad merginos taptų linksmesnės ir galų gale atsigultų į lovą, tačiau dar ir dėl to, kad visi trys pajustumėte komfortą, o ne įtampą.

Jei pastebėjai, kad visi tavo pasiūlymai neiššaukia jokio susidomėjimo ir merginų veiduose matai vien tik siaubą bei nesupratimą, nedelsiant viską nutrauk. Gal į savo namus pasikvietei per daug religingas bendrakurses?

Techninė pusė pareikalaus iš tavęs rimtų energijos išteklių. Čia reikės ne tik sugundyti dvi damas, bet ir patenkinti jas taip, kad nei vienai netektų liūdėti. Jei norite po sekso su jomis išsaugoti draugiškus santykius, reikėtų išlaikyti ir pirmojo pasimatymo etiketą.

Tad paslėpkite kol kas įvairius botagėlius, antrankius ar kitas erotines smulkmenas. Beje, jei filme esi matęs, kad panašioje situacijoje merginos viena kitą glamonėja, spūsčioja įvairias kūno dalis, tai dar nereiškia, kad tavo partnerės elgsis lygiai taip pat.

Prieštaraujant suformuotai nuomonei, kad pas moteris yra stiprus polinkis į lesbietiškus santykius, reikia pastebėti, kad šie santykiai nėra taip plačiai paplitę. Tačiau reikia pripažinti, kad moterys – kur kas lankstesnės ir kantresnės, nei priešingos lyties atstovai, tad esant reikalui gali ir pakentėti. Be to, kiekvienoje moteryje yra paslėptas aktorės talentas, kuris yra panaudojamas laiku ir vietoje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Sekse, parašyk, galėsim pabandyti. :) 863470606
MIKE PUKUTUKAS PASIMYLEJO SU SKISLIUKU
Seksas trise: nuo ko pradėti?

pakviesti trečią (mano atveju buvo M+V+M) ir pradėti nuo glamonių ir bučinių
V+M+V nebandžiau
nes man 19
gal su manimi nori dariti seksa?
seksiau kiek tau metu?
ooooooooooooooo seksas ne 1 karta esu su vyru taip dariusi!
patinka man cia straipsniai, bent jau ne apie kubiliu :)
bandysiu butinai 3
Naujas komentaras