Seksas trise: už ir prieš

LUPOS.jpg
 
13 komentarai
Kas vyksta už uždarų miegamojo durų - privatus dviejų žmonių reikalas. Bet kas bus, jeigu prie šio gražaus porinio skaičiaus pridėsime dar vieną? Kas nutiks, jei to paklausite savo merginos?

"Tu iškrypėlis!" arba "Tu manęs nemyli". Būtų visai  normali jos reakcija. Tačiau, tai visai nereiškia, kad tokie epitetai, pritaikyti savo mylimajam yra teisingi ir atspindi tikrąją padėtį. 

Faktas, kad seksas trise yra viena geidžiamiausių erotinių fantazijų tiek tarp vyrų, tiek tarp  moterų, o psichologai ir seksologai tokioms fantazijoms turi paaiškinimą ir net dalina patarimus, kaip šią svajonę paversti realybe. Taigi, panagrinėkime plačiau su kokiais iššūkiais susiduria poros siekiančios įgyvendinti šią fantaziją ir kaip joms galima padėti surasti kompromisą:

Problema  1

Seksologai teigia, kad dažnai abu partneriai svajoja apie seksą trise, tačiau apie tai prakalbus, neretai šios svajonės išsisklaido dėl vienos priežasties - yra pavydima "konkurento" ar "konkurentės . Jeigu pasiūlymas išbandyti seksą trise jus jaudina, tačiau dėl pavydo konkurentei ar konkurentui atsisakote šios svajonės, viso to priežastys gali būti dvi: nepasitikite savimi arba nesate tikri  dėl antrosios pusės jausmų tvirtumo.

Teigiamas aspektas tas, kad tai dar nėra mirties nuosprendis šiai fantazijai. Vertėtų abiems partneriams apsilankyti pas seksologą ir atvirai pasikalbėti. Tikėtina, kad nugalėjus visas baimes, seksas trise atneš daug  naujų įspūdžių bei paįvairins ne tik seksualinį gyvenimą, bet ir leis jausti stipresnį ryšį su partneriu.

Problema 2

Seksologai tai pat pastebi ir kitą problemą, kada vienas iš partnerių (dažniausiai vyras) nori išbandyti seksą trise, tačiau antroji pusė yra kategoriškai nusiteikusi prieš tokią erotinę fantaziją. Šiuo atveju lovos reikalų ekspertai pataria gerbti antrosios pusės sprendimą ir įžvelgia rimtų problemų poros santykiuose.

Taisyklės, kurių nevalia sulaužyti:

1. Nutarę į savo miegamąjį pasikviesti dar vieną merginą, turėtumėte žinoti, jog ji neturi tapti rimta konkurente jūsų žmonai ar merginai. Atminkite, kad ji neturėtų likti nakvoti jūsų lovoje, o iki ryto išvyktų (jokių išimčių!). Geriausias variantas, kad po visko, merginai iškviestumėte taksi. Svarbu, kad prieš pasineriant į sekso nuotykį, antroji mergina aiškiai suprastų, kad tai yra tik seksas ir kaip amerikiečiai sako, "nieko asmeniško".

2. Apsirūpinkite apsauga ir kiekvieną kartą naudokite naują prezervatyvą (prieš mylintis su viena ar kita partnere). Jei norite pasiūlyti šį sekso eksperimentą savo žmogui, pasirinkite tinkamą momentą. Paprastai tai geriausia daryti esant erotikos bangai, pavyzdžiui, kai žiūrite erotinį filmą bei gurkšnojate mėgstamą gėrimą. Laukite reakcijos, papasakokite savo sugalvotą scenarijų ir kartu  dalinkitės fantazijomis.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (13)
Pakvieskit mane, parūrysiu jus abu drauge....
Mes su zmona daznai payvairinam savo sex gyvenima tokiu budu ir viskas labai faina. Prasom prisijunkit prie musu...
Kadangi neimanoma parteres I zaidima tryse Prikalbinti lieka tai padaryti jai to nezinant su kita, o tai jau apgavyste. Ir vel ratas - nieko nesigauna.
Neištikimybė - kai ragus įklijuoja su visam, kai palieka šeimą, kai neša viską iš namų ir lieki už borto. Čia šnekama apie tripusi fizinį pasitenkinimą, o jei kažkas po to išsiskiria, tai čia kita plokštelės pusė ir kita tema.
Nuomone: dvieju sutuoktiniu mylinciu vienas kita intymumas akimirkos tik dviems,man triju zmoniu santykiai kaip neistikimybe
aisku ,malonumas vyrui turi buti - turi dvi moterys buti :D jeigu vyras sutinka kad is pradziu dar viena vyra priimam, paskui moteri, tada gal ir sutiktu daugiau moterys, taciau kazkodel threesome yra tktai vyry dziaugsmas, kai apie tai raso :))
Kodėl visi diskutuoja tik apiedar vieną partnerę - moterį. Moterų erotinės fantazijoa susietos su dviem vyriškiais, beje...
As tai ir noriu tai isbandyti bet antroji puse nelabai tai ziuri teigiamai tad pas mane ir liks savajone lik sveika ....
Kur jus ieskote? :D Va, prasom http://www.suaugusiems.lt/sex-pazintys/
prieš keletą dienų teko tai aptarsi su savo mergiote. tai va....nutarėm, ji užsideda strap-on'ą ir susirandam "auką" ir gerai ją išpisam abu vienu metu. :D
Visai norėčiau, bet ne su savo vyrų
Mes poroje jau aptareme si klausima ir abu sutinkame, taciau kaip atrasti partnere? Portaluose nelabai sekasi paieskos...
Gaila, kad tokia įvairovė laikoma tabu ir neduok dieve pasklis viešumoje, labiausiai manau būtent to ir bijoma. Gal su laiku tai taps elementaria norma, bet aš matyt šiame gyvenime to nesulauksiu.
Naujas komentaras