Seksas už miegamojo durų. Kur?

 
10 komentarai
Seksas ant lovos jau atsibodęs. Tačiau tik šiek tiek fantazijos – ir jūsų seksualinis gyvenimas taps įvairesnis ir jus aplankys nauja aistros banga.

Kiekvieni namai turi vietas, kur gali įvykti netradicinis, o kartais ir ekstremalus seksas. Tad kodėl gi nepasinaudoti ir kitomis namų sienomis?

Ant kėdės. Ir ką gi galima išdarinėti ant kėdės? Ant kėdės, kuri turi atramą, yra įmanoma daugybė pozų, kurių neįmanoma pakartoti ant kėdės be atramos.

Pavyzdžiui, galite pabandyti taip: jis, sėdėdamas ant kėdės, remiasi į atramą, o moteris sėdasi iš viršaus, pasisukdama į jį nugara. Šiek tiek pasilenkia ir leidžia vyrui įeiti, rankos neužimtos, tad galima jas „įdarbinti“ klitorio ir krūtų glamonėms.

Ant stalo. Čia taip pat galite rasti nemažai pozų, kurios nenusileidžia galimoms pozoms lovoje. Pavyzdžiui: mergina sėdi ant stalo krašto, šiek tiek atsilošusi atgal, kojomis galima remtis į kėdes, o vyras stovi į ją veidu, ir atlikdamas frikcijas, laiko moterį už talijos.

Taip pat galima pabandyti ir gulint pilvu ant stalo, kojomis apkabinus partnerį už talijos.

Ant grindų. Kad ir svetainėje, kad ir virtuvėje, kad ir balkone. Čia galima išnaudoti bet kokią poziciją – tik išsirinkite.

Prie palangės. Dauguma pozų yra skirtos stalui ir kėdei, puikiausiai tiks ir intymiai sueičiai prie palangės. Tik pojūčiai čia bus aštresni ir romantiškesni: galėsite kartu žvelgti į besileidžiančią ar kylančią saulę, o galbūt jums į taktą barbens lietus.

Tarpduris. Netikėtam seksui tai pati idealiausia vieta. Partneris tegul prispaudžia savo merginą prie staktos, o ji – užkelia savo koją ar abi kojas ant vaikino talijos. Juk tai puikus būdas „netyčia užklupti“ tik sugrįžus po darbo, po ilgos kelionės, o gal einant iš dušo.

Suaugusiems.lt

Kur dar namuose mylitės, išskyrus lovą?
 
Komentarai (10)
Paįvairint gerai ir reikia, bet geriausia aišku lovoje
bandeme ir virtuveje ant stalo, ir ant grindu, ir vonioje, ir automobilyje ir darbo kabinete, manau tinka visos vietos jei yra noro
visur kur gerai
nu nieko sau originalumas... visiškai nieko naujo nesužinojau :)
duse mmmm
Visur gerai ;D
cia jau kaim noresi taip ir pasimylesi nereikia tam tikros vietos
na tarpduryje dar nebandes, seip straipsnis niekam tikes :)
straipsnis žmonėms be fantazijos :)
ant skalbimo masinos ;)
Naujas komentaras