Seksas vandenyje: 6 įnoringiausios pozos

1(18).jpg
 
Dažniausiai ryškiausias ir įsimintiniausias seksas mūsų gyvenime sutampa su karštuoju atostogų periodu. Kai problemos lieka toli už horizonto, o prieš akis atsiveria svaiginantis naujų vietų grožis, atsispirti erotiškiems eksperimentams, tiesiog neįmanoma.

Viena maloniausių vasaros pramogų – lytiniai santykiai vandenyje! Pagal statistiką, kas trečia pora atostogų metu myli išties šlapiai. Taigi, tiems kurie dar tik planuoja atostogas, siūlome išbandyti šešias sekso pozas vandenyje!


Jog intymūs malonumai neštų tik džiaugsmą, pirmiausia turite įsiminti kelias sekso vandenyje taisykles:
 

1. Naudokite lubrikantą. Vanduo nuplauna natūralią makšties drėgmę, todėl lytiniai santykiai gali atnešti skausmą ir nemalonius pojūčius, tad bus kur kas maloniau jei su savimi turėsite lubrikanto

2. Geismas geismui, tačiau nepamirškite ir apie saugumą. Pasirinkite tik švarius vandenis. Dėl didesnės infekcijų rizikos, nesimylėkite jūros pakrantėse esančiose netoli viešųjų  paplūdimių  bei venkite ežero vandens. Viešųjų  baseinų vanduo taip pat nerekomenduojams.

3. Venkite smalsuolių. Kita priežastis, kodėl turėtumėte vengti sekso viešųjų paplūdimių pakrantėse (ypač šeimos pliažuose), tai smalsuolių akys. Na, nebent jūs visai  norėtumėte tapti youtube žvaigždėmis.  

4. Neatšaldykite geismo. Seksui vandenyje geriau rinkitės ne patį šalčiausią vandenį, tai gali sumažinti jūsų susijaudinimą. Idealus variantas – vandens kubilas, sūkurinė vonia, nuosavas ar privatus baseinas. 

5. Būkite atsargūs. Jei radote pakankamai atokų ir švarų vandens telkinį gamtoje, neikite giliai į vandenį, jeigu nemokate plaukti. 
 


Švyturys

Didžiausias privalumas seksui vandenyje tas, jog kūnas tampa lengvesnis. Daugelį sekso pozų, kurias ant žemės gali būti sunku realizuoti, nesudėtingai įgyvendinamos vandenyje. Pavyzdžiui, atsistojus. Moteris kojomis apsikabina vyro juosmenį ir rankomis prisispaudžia arčiau jo krūtinės. Judama bangų arba pasirinktu ritmu.  

Gelbėtojas

Antroji "Švyturio" pozos variacija. Moteris viena koja apsivija vyro liemenį,o kita - remiasi į pagrindą. Nugara atlošiama. Tokia pozicija puikiai tinka G taško stimuliacijai. Jei jaučiate, kad gerai laikotės vandens paviršiuje, galite  ir antra koja apsivyti vyro  juosmenį. Leiskitės būti supurtomoms malonumų bangos.


 

Paplūdimio aistra

Tai bene viena sunkiausių sekso pozų vandenyje. Moteris plūduriuoja ant pilvo, rankomis prisilaikydama už baseino kopėtėlių ar krašto, vyras prilaikydamas ją už šlaunų, įsiskverbia. Jog būtų lengviau išsilaikyti ant vandens paviršiaus, po krūtine moteris gali būti pasidėjusi pripučiamą čiužinį. 

Baseino Kleopatra

Ideali vieta seksui baseine, kuriame pirmuoju smuiku groja moteris. Vyras sėdi ant laiptų tokiame lygyje, jog jai būtų patogu išlaikyti pusiausvyrą. Ji rankomis laikosi už vyro kulkšnių ir taip reguliuoja tempą.


 

Undinėlė

Šiai pozai prireiks pripučiamo kamuolio ir stataus kranto. Kamuolys turėtų būti gana sunkus, jog padėtų ne tik išlaikyti pusiausvyrą, bet atliktų ir amortizatoriaus  funkciją. Partneriams svarbu išlaikyti vieningą ritmą.

 

Gulbė

Puikus pasirinkimas tiems, kurie šią vasarą turės galimybę patekti į atvirus vandenis, tačiau turėtumėte vengti smėlėtų vietų, jog smėlio nepatektų į lyties organus. Ši sekso poza gali būti praktikuojama ir  sūkurinėje vonioje ar kilnojamame baseine.


 
Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras