Seksas vandenyje: aistras kurstantis nuotykis, kuriam būtina tinkamai pasiruošti

9fbc57ed4ddbcd0f537e312a6d06dd01.jpg
 
Monotonija apkartina įvairias sritis, ne išimtis ir tokia maloni veikla kaip seksas. Tiesa, kovoti su šia nėra sudėtinga, tereikia pasitelkti fantaziją ar pasinaudoti kitų patirtimi. Kodėl nepabandžius minkštų patalų pakeisti į ne tokį stabilų pagrindą? Seksas vandenyje gali suteikti intymiam gyvenimui naujų atspalvių, tačiau, kita vertus, tai susiję su tam tikrais pavojais bei reikalauja tinkamo pasiruošimo. Ką reikėtų žinoti apie „šlapią“ (tikrąja to žodžio prasme) seksą?
 
Privalumai arba kodėl vandenyje galima ne tik maudytis?
 • Didesnį susijaudinimą teikia vien mintis, jog darai kažką naujo. Eksperimentai intymiame gyvenime visada sveikintini!
 • Mylintis duše ar vonioje, juntamas dar didesnis artumas su partneriu. Galėsite mėgautis bučiniais, prisilietimais bei geidulingu alsavimu. 
 • Šiltas dušas atpalaiduoja tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Turbūt nereikia sakyti, jog tokioje būsenoje kūnas yra jautresnis prisilietimams, tad stipresni pojūčiai garantuoti.
 • Sekso vandenyje ypatybės skatina rinktis tam tikras pozas: galbūt tokiu būdą atrasite tą, kuri teiks didžiausią malonumą?
 • Jei lytiniai santykiai mėnesinių metu jums yra tabu vien dėl nešvaros baimės, seksas duše yra kaip tik tai, ką galite išbandyti „tomis“ dienomis.

Pavojai arba kodėl į seksą vandenyje turėtumėte žiūrėti atsargiai?

 • Mintis, jog su partneriu išbandysite šį tą daugiau nei nuobodų seksą lovoje jau sujaudino? Deja, turime nuvilti: vanduo greitai nuplauna natūralią lytinių organų drėgmę, išsiskiriančią seksualiai susijaudinus. Po ranka turėkite lubrikanto, priešingu atveju seksas atneš diskomfortą moteriai arba sueitis taps fiziškai neįmanoma.
 • Vanduo jokiu būdu negali būti laikomas kontraceptine priemone, išplausiančia viską, kas gali patekti ten, kur nepageidaujama. Netgi priešingai: šios formos meilės žaidimas pareikalaus pasukti galvą, kaip tinkamai apsisaugoti nuo nepageidaujamų pasekmių. Prezervatyvas netiks, kadangi karštas vanduo bei jame galimai esančios cheminės medžiagos neigiamai veikia pastarojo apsaugines savybes arba šis, paveiktas srovės, gali tiesiog nusmukti. 
 • Ten, kur šlapia, visada yra tikimybė paslysti. Jei užsiimsite aktyvesne veikla nei maudynės, ši gerokai padidės. Jei nenorite, jog audringą meilės naktį tektų pakeistų laukimas ligoninės priimamajame, derėtų rinktis ne tik stabilesnes pozas, bet ir pasitiesti neslystantį pagrindą po kojomis. 
 • Seksas ežere, duše ar, galų gale, baseine neabejotinai skamba kur kas patraukliau nei  tiesiog „greitukas“ vonios kambaryje. Tačiau, pasirinkus pastaruosius variantus, rizikuojama ne tik būti užkluptiems kompromituojančioje situacijoje, bet ir užsikrėsti įvairiais infekciniais susirgimais.

Pasiruošimas arba kaip elgtis, jog seksas vandenyje atneštų tik teigiamas emocijas?

 • Svarbiausia – pasirūpinti, jog drėgmės pakaktų ne tik vonioje ir duše, bet ir...ant lytinių organų. Šiuo atveju rekomenduojama rinktis ne silikoninį ar aliejinį, bet vandens pagrindu pagamintą lubrikantą. Nusiteikite, jog šio sunaudosite kur kas didesnį kiekį nei mylintis „sausumoje“.
 • Jei artimiausiu metu neplanuojate nėštumo, o pagrindinė jūsų apsauga yra prezervatyvai, seksu vandenyje užsiimti nerekomenduojama. Derėtų pasirūpinti kitomis apsaugos priemonėmis (kaip minėta, prezervatyvai šiuo atveju nėra patikima kontracepcija) arba ieškoti kitų alternatyvų intymaus gyvenimo paįvairinimui.
 • Prieš atsukant vandens čiaupą, būkite apgalvoję laukiančią „programą“, tai yra nusprendę, kokiomis pozomis mylėsitės. Šiuo atveju svarbiausia yra stabilumas. Vienas paprasčiausių variantų – tiesiog atsiremti rankomis į sieną ir laukti saldaus partnerio įsiskverbimo iš nugaros.
 • Visada turėkite atsarginį planą. Jei niekaip nepavyksta palaikyti reikiamo drėgmės kiekio, būtino kokybiškam seksui ar sudėtinga atrasti patogią pozą, dar nereiškia, jog teks atsisveikinti su šelmišku planu pasidžiaugti vienas kitu. Duše, vonioje ar kitame vandens telkinyje galima užsiimti ir oraliniu seksu, kuriam ypatingo pasiruošimo nereikia.
 
Seksas vandenyje nėra nieko ekstremalaus, tačiau nemažai porų šio dar neišbandė. Veltui! Tinkamai pasiruošus, pastarasis gali padėti patirti naujus, kur kas stipresnius pojūčius!
 
Suaugusiems.lt
 
Komentarai
Naujas komentaras