Seksas vandenyje (savaitės tema)

 
Pradėję kalbėti apie seksą, mintyse iškyla žodžių ''šlapias, sudrėkęs, karštas'' asociacijos, ypač jei lytinis aktas vyksta vandenyje. Kaip bebūtų, seksas vandenyje nėra toks paprastas dalykas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsni. Juk neužtenka vien tik įšokti į baseiną ir mėgautis vienas kito kūno, prieš tai privaloma pasidomėti visomis galimomis saugumo priemonėmis. Vis dėl to, seksas vandenyje gali būti labai pavojingas, ypač silpnosios lyties atstovėms, todėl įsidėmėkite keletą vertingų ir praktiškų patarimų.

Išlikite seksualūs, bet nepamirškite saugumo. Kol mėgaujatės seksu vandenyje, nepamirštate saugumo priemonių ir iškart griebiate prezervatyvą? Neturėtumėte pamiršti, jog vanduo ir prezervatyvai – du, visiškai nesuderinami dalykai.Mokslininkai teigia, jog chloruotame baseino vandenyje esančios medžiagos ardo prezervatyvų apsauginį sluoksnį ir mažėja apsauga nuo neplanuoto nėštumo. Kita, ne mažiau aktualesnė problema, jog kontakto su vandeniu metu prezervatyvai praranda savo lukrikaciją, todėl juos reikėtų patepti papildomu lubrikanto sluoksniu.

Pakankamas drėgnumas. Net jei jausitės pakankamai įkaitę ar susijaudinę, mylintis vandenyje to nepakanka. Vanduo išplauna visą natūralią, moters kūne esančią lubrikaciją, todėl geriausias sprendimas, padėsiantis pagerinti trintį – lubrikantas.

Baseinas. Bene populiariausia meilės žaidimų vieta. Žinoma, pasisekė tiems, kurie gali džiaugtis asmeniniu baseinu namuose, tačiau nebijantiems rizikuoti ir siekiantiems padidinti adrenalino kiekį kraujyje, puikiai tiks ir vieši baseinai. Tačiau verta atminti, jog chloruotame vandenyje esančios bakterijos ir mikroorganizmai Jūsų damai gali sukelti nemažai sveikatos problemų. Todėl vietoj vaginalinio sekso siūlome kitą alternatyvą – oralinį seksą.

Vonia/dušas. Jei Jūsų vonia pakankamai maža, išbandyti misionieriaus pozą gali būti šiek tiek sudėtinga. Užsiimant seksu duše – priešingai, ilgiau pavyks išlaikyti lytinių orgaznų drėgmę bei susijaudinimą. Problema tik viena – galite netikėtai paslysti ant slidžių plytelių ir pargriūti. Geriausia, jei dušo kabinoje rastumėte į ką įsikibti, nes vien tik partnerio prilaikymo aistringų meilės žaidimų metų gali būti per mažai.

Atviri vandenys. Omenyje turimas ežeras, upė ir jūra. Nors visgi sūrus vanduo nėra geriausias vaginos draugas. Smėlis, esantis paplūdimiuose taip pat netinkamas sprendimas. Kad ir kaip norėtųsi kartu su mylimuoju, kaip filmuose pasimėgauti vienas kito kūnu ant vakarėjančios pakrantės – to daryti nepatariama. Net ir storiausias bei plačiausias užklotas, patiestas ant smėlio -  situacijos neišgelbės.

Mėgaujantis seksu vandenyje svarbu nepamiršti ir plaukimo įgūdžių, juk išlaikyti vertikalią savo ir partnerio būseną nėra taip paprasta. Taip pat svarbu nepamiršti ir vieno, tačiau paties svarbiausio fakto – seksas viešose vietose neteisėtas dalykas, už kurį policijos pareigūnai Jums gali skirti nemenką piniginę baudą. Tačiau kaip vienas visiems gerai žinomas posakis byloja: kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Juk rizikingi veiksmai kartais tikrai pakelia nuotaiką visai dienai ir suteikia adrenalino!

Suaugusiems.lt

Ar teko bandyti seksą vandenyje?
 
Komentarai
Naujas komentaras