Seksas viešumoje - vietos, kur paslapčia galima mylėtis

The-4-Most-Comfortable-Sex-Positions-To-Try-In-A-Car_introduction-picture.jpg
 
1 komentaras
Net 70% vyrų ir moterų svajoja pasimylėti viešoje vietoje. Tačiau nereikia pamiršti to, jog intymumas viešoje vietoje griežtai draudžiamas, o šio įspėjimo nusprendę nepaisyti asmenys griežtai baudžiami teisėsaugos pareigūnų.

Žvelgiant iš kitos pusės – juk taisyklės ir yra sukurtos tam, kad jas būtų galima sulaužyti ar ne? Todėl jei seksas įvairiose namų vietose nebeteikia džiaugsmo – pateikiame keleto viešų vietų sąrašą, kuriose galite užsiimti meile, nors ir atsargiai, bet galite.

1. Koncertas/festivalis. Įprastai tokių didelių renginių metu žmonių būna tiek daug, jog paskęsti minioje itin lengva, net jei to ir nė kiek ir nenorite. Tad jei siaučiant mylimo atlikėjo koncerte, staiga visą kūną užplūdo geismas – atokią vietelę, kur galėtumėte numalšinti aistras tikrai rasite. Juk festivaliai dažniausiai vyksta atviroje erdvėje, lauke (ypač jei tai vasara), todėl vietą, kur pasimėgauti meilės žaidimais rasite nesunkiai. Juk iš pirmo žvilgsnio net pati viešiausia vieta turi slaptą kampelį, kur galima nors keletą minučių pasimėgauti vienas kitu niekam nematant.

2. Automobilis. Jau nuo neatmenamų laikų automobilis – viena populiariausių sekso vietų. Juk tereikia nuvažiuoti į atokesnę vietą gamtoje arba šiek tiek už miesto ir meilės žaidimams galėsite suteikti pikantiškų prieskonių. Nors mašinoje mylėtis nebus labai patogu, tačiau rutinai praskaidrinti tai išbandyti tikrai verta kiekvienam! Tiesa, mylintis automobilyje, reikėtų nepamiršti ir šiek tiek atsargumo – juk pačiame įkarštyje Jus užtikti gali nelaukti prašalaičiai arba net pro šalį vykstantys policijos pareigūnai. Tačiau tokiose situacijose policininkai dažniausiai būna labai geranoriški – baudos neskiria, tik įspėja apie taisyklių pažeidimą ir mandagiai paprašo meilės žaidimais užsiimti kur nors kitur.

3. Jachta. Žinoma, tokia nuosavybe pasigirti gali toli gražu ne kiekvienas, tačiau jei priklausote tiems laimingiesiems – būtų nuodėmė, jei neišnaudotumėte visų jachtos privalumų. Apie kokius privalumus kalbame, visiems jau ir taip aišku! Išplaukite į jūros ar ežero vidury ir meskite per bortą visus, Jūsų dengiančius apdarus. Juk už viską pasaulyje gražiausia – nuogas kūnas. Todėl nieko nelaukite ir demonstruokite jį savo mylimajam. Jei išsinuomoti jachtos nėra galimybės, pasiskolinti iš draugų valtį tikrai žymiai paprasčiau.

4. Tualetas. Net svečiuojantis pas draugus, ypač jei vyksta vakarėlis, kuriame dalyvauja pakankamai žmonių, galite iš jo išslinkti niekieno nepastebėti ir patenkinti vienas kito intymius poreikius. Jei ištrūksite trumpam laikui Jūsų tikrai niekas nespės pasigesti. O ir pojūčiai, sukelti padidėjusio adrenalino dėka bus kur kas įspūdingesni.

Žinoma, seksui viešumoje reikėtų pasiruošti iš anksto. Turima omenyje – apsirengti tinkamais drabužiais, kurie kilus nesklandumams, padėtų greit užmaskuoti visus įkalčius. Pavyzdžiui, moteris tegu vilki sijoną arba suknelę, o patogumo sumetimais atsisako apatinių kelnaičių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Buvo tai padaryta viesumoje
Naujas komentaras