Sekso A,B,C - trumpai ir aiškiai apie viską (I dalis)

02-wilder-Things-You-Need-to-Know-About-Sex-in-Your-40s_565980976-Jacob-Lund-760x506.jpg
 
Seksas - ganėtinai reikšminga santykių dalis, kuri gali arba paversti jūsų namus neapsakomo, aistringo, nepakeičiamo, malonumo oaze, arba sukelti nemažai rūpesčių, pykčių ar net privesti iki skyrybų. Jeigu jūsų miegamajame vyrauja pirmasis variantas, užuot skaitę šį straipsnį, eikite pasimylėti, na, o jei vis dėl to savo santykiuose įžvelgiate antrojo scenarijaus užuomazgų, skaitykite toliau ir tikimės, kad perskaičius jūsų seksualinis gyvenimas pagerės.

Viskas prasideda nuo žodžių

Pirmasis dalykas, kurį turite įsikalti į galvą - negalima bijoti kalbėtis apie seksą. Tik taip sugebėsite sužinoti ko nori jūsų partneris, nebijokite kalbėtis ir kuo daugiau smulkmenų - tuo geriau. Antrasis ne mažiau svarbus dalykas, išmokite priimti kritiką. Jeigu jūsų mergina sako, kad jūs per grubiai glamonėjate jos užpakaliuką, tai visiškai nereiškia, kad esate nieko nesugebantis „liurbis“, jums tiesiog reiktų keisti taktiką ir stebėti jos reakciją. Jeigu jūsų vaikinas užsiminė, kad sekso metu galėtumėte būti aktyvesnė, tai nereiškia jog esate „frigidiška lenta“, tiesiog reiktų perskaityti kelis straipsnius apie moters iniciatyvą lovoje ir pabandyti pritaikyti žinias praktiškai. Atminkite vieną dalyką, kritika yra gerai, nes tik ji skatina tobulėjimą, žinoma, kiekviena kritika irgi turi būti saikinga. Mokinkitės po truputi.

Kaip paruošti merginą seksui

Jeigu vyrams susijaudinti pakanka vos kelių minučių, tai moteriai reikalingas kur kas ilgesnis laikas. 15 - 20 minučių įžanginių glamonių, maždaug tiek laiko turite skirti, jeigu norite, kad jūsų mergina patirtų malonumą, o nesijaustų tarsi atlikinėdama vedybinę pareigą. Šis laiko tarpas yra  labai nedidelis, turint omenyje, kad moters kūne daug vietelių, galinčių pakreipti jos mintis reikiama linkme, kitaip sakant erogeninių zonų. Kaip jas rasti ir ką daryti, apžvelkime plačiau:

1. Burna ir liežuvis - populiariausia ir turbūt visiems žinoma erogeninė zona, tad ir pradėkite nuo bučinių, taip atskleisdami savo ketinimus;

2. Kaklas - ypač jautri nugaros pusėje esanti kaklo dalis, apiberkite ją smulkiais bučiniais įvairiomis kryptimis, tačiau neskubėkite, darykite tai švelniai. Taip pat kaklą galima švelniai masažuoti pirštų pagalvėlėmis.

3. Ausų speneliai - jei kas nežino, tai ta ausų vieta, į kurią moterys segasi auskarus. Galimi lengvi, švelnūs pakandžiojimai, tarkime karts nuo karto kai bučiuojate kaklą. Kitas variantas, dirginimas liežuvio galiuku.

4. Krūtys ir srytis tarp jų. Glamonėkite ją rankomis, masažuokite pirštų pagalvėlėmis, sukamaisiais judesiais, suimkite ir lengvai pamaigykit, žinoma, nepamirškite bučinių. Būčiuojant skirkite ypatingą dėmesį krūtų apatiniai daliai, apžiokite krūtį ir glamonėkite liežuviu.

5. Speneliai - erogeninė zona su kuria reikia elgtis labai atsargiai, nes jų jautrumas priklauso individualiai nuo kiekvienos moters. Glamonėkite juos nykščio pagalvelėmis, apžiokite ir liežuviu vedžiokite ratukus aplink spenelį, lengvai krimstelėkit.

6. Pilvo sritis. Rankomis sukamaisiais judesiais masažuokite, švelniai pamaigykit, bučiniai šioje srityje gali būti grubesni, intensyvesni, svarbiausia nepersistengti, skirkite ypatingą dėmesį pilvo apačiai. Ypač tiks labai smulkūs bučinukai ant gaktikaulio, vos vos lieskite odą lūpomis. Norint įkaitinti partnerę, bučiuokite gaktikaulį, tačiau neprisiartinkite pernelyg arti lytinių lūpų.

7. Vidinė šlaunų pusė - joje labai daug nervinių galūnėlių ir labai tvirti raumenys, tad galite nebijoti ir intensyvesnių masažinių glamonių. Maigykite, galimas ir kitas variantas - delnu labai švelniai, kad ranka vos vos liestų odą vedžiokite per vidinę šlaunų pusę, būčiniai vėlgi gali būti tiek intensyvūs, tiek labai švelnūs ir smulkūs. Pažaiskite su savo partnere, liežuvio galiuku vedžiokite prie pat lytinių lūpų, tačiau jokiais būdais nepalieskite jų, nuo makšties liežuviu leiskitės žemyn link kelio, o paskui kilkite atgal.

8. Užpakaliukas - šioje srityje tinka intensyvės glamonės.

9. Lytinės lūpos - glamonėkite jas abiejų rankų nykščių pagalvėlėmis, sukamaisiais judesiais, taip pat galite bučiuoti ir sukamaisiais judesiais glamonėti liežuviu, šioje vietoje reikia elgtis švelniai ir itin apdairiai.

10. Klitorius - tai mažas žirnelis, kuris randasi virš įėjimo į makštį, su juo reikia elgtis labai atsargiai, nes tai pati jautriausia moteriška erogeninė zona. Jį galima glamonėti dviem pirštais, taip kad klitoris atsidurtų tarp jų, sukamaisiais judesiais. Kitas variantas - sukamaisiais judesiais glamonėkite klitorį liežuviu.

Kitos galimos galimos erogeninės zonos:

11. Pirštų galiukai;
12 Pakinklio sritis;
13. Pėdos;
14. Alkūnės vidinė pusė;
15. Pažastys;
16. Plaukuotoji galvos dalis;
17 Tarpvietė, kuri randasi tarp makšties ir išangės.

Štai pagrindinės moters erogeninės zonos, tačiau jų gali būti ir daugiau, išsiaiškinti tai galite tik kalbėdamiesi su partneriu, tas pats galioja ir technikai, tik jūsų antroji pusė geriausiai žino, kaip jai patinka būti glamonėjamai, grubiau ar švelniau, rankomis, lūpomis ar liežuviu. Be pokalbių egzistuoja dar vienas svarbus dalykas, kurį turite atsiminti visam laikui - stebėkite reakciją. Ši taisyklė galioja tiek vyrams, tiek moterims, nes kiekvienas asmuo yra individualus ir tai kas patinka vienam, nebūtinai patiks kitam. Tad atlikdami vieną ar kitą veiksmą, nuolat stebėkite partnerio reakciją, o vėliau pasikalbėkite su juo apie tai, pabrėžkite tuos dalykus, kurie patiko labiausiai ir tuos kurių nenorėtumėt, kad partneris kartotų. Ir vėl priminsiu - nebijokite priimti kritikos!

Taigi, vyrai, prieš mylėdamiesi, nepamirškite įžanginių glamonių ir tai nereiškia, kad kol jūs bandysite sujaudinti partnerę ji turi gulėti ir nieko nedaryti, tiesiog, besiglamonėdami atkreipkite dėmesį į jos erogenines zonas. Žinoma, tikriausiai jums kilo logiškas klausimas, kaip suprasti kada mergina pasiruošusi seksui. Keli pagrindiniai ženklai padėsiantys tai suprasti:

* Padažnėjęs kvėpavimas - ženklas, jog laikas pereiti prie reikalo.

* Tylios dėjonės - irgi  puikiai parodo, jog jūsų merginai malonu ir ji pasiruošusi, tačiau svarbu prisiminti, kad ne visos merginos dejuoja.

* Sudrėkusi vagina -  tai pats ryškiausias ženklas, jog jinai pasiruošusi mylėtis.

Kaip priversti jį jus dievinti

Kaip ir minėjau anksčiau, vyrams susijaudinimui tikrai nereikalingos ypatingos pastangos. Jeigu norite su juo pažaisti, tam puikiai tiks visos aukščiau išvardintos erogeninės zonos ir technikos, žinoma išskyrus lytinias lūpas ir klitorį, dėl savaime suprantamų priežasčių. Tačiau yra kelios gudrybės, kurios teikia vyrams ypatingą malonumą, tad kiek plačiau apie jas:
.
Varpos glamonės, tai neabejotinai yra pati jautriausia vyro vieta, glamonės rankomis, suimkite varpą tarp dviejų rankų ir sukamaisiais judesiais glamonėkite nuo apačios link galvutės, glamonėkite galvutę nykščiu, sukamaisiais judesiais. Jeigu neesate mergina, kuri nusiteikusi prieš oralinį seksą, apžiokite varpą ir glamonėkite galvutę liežuviu, kad lengviau suprastumėt ką reikia daryti atminkite, galvutė yra visiškas klitoriaus atitikmuo, tad elkitės švelniai ir atsargiai.

Žaidimas krūtimis. Liepkite vyrui atsigulti ant nugaros, o pati erzinkite jį savo krūtimis, glaustykitės jomis prie jo veido, slyskite krūtinės ląsta žemyn link varpos, suspauskite varpą tarp jų ir, žinoma, nepamirškite stebėti jo reakcijos, lygiai taip pat kaip ir su moteriška lytimi. Tik jūsų partneris žino kas jam patinka.

Moteriškas orgazmas

Pradėkime nuo to, jog egzistuoja 2 moteriško orgazmo tipai: klitorinis ir vaginalinis. Jei primąjį gali patirti praktiškai kiekviena moteris, antruoju pasimėgauti tegali tik 40 procentų, bet neskubėkime daryti išvadų. Dažna vaginalinio orgazmo nebuvimo priežastis yra per didelis moters susikaustymas arba per mažas susijaudinimas. Šiuo atveju išeitis tik viena,  turite pakankamai dėmesio skirti įžanginėms glamonėms ir, žinoma, kuo daugiau kalbėsitės apie seksą, tuo mažiau jūsų partnerė bus susikausčiusi jo metu. Antroji dažna priežastis, per anksti vyrų patiriamas orgazmas, šiuo atveju galimi keli sprendimo būdai:

1. Masturbacija iki sekso. Gal kažkam tai dabar nuskambėjo labai amoraliai, tačiau  tai praktikuoja dauguma vyrų. Išsikraukite 10 minučių iki lytinio akto ir tikrai ištversite bent jau dvigubai ilgiau nei prieš tai, žinoma, kaip alternatyva gali būti ir oralinis seksas, jeigu jūsų merginai tai prieinama.

2. Jautrumą mažinantys prezervatyvai, tokių tikrai rasite erotinių prekių parduotuvėse, jie puikiai tinka lytiniam aktui prailginti.

3. Ejakuliaciją atitolinantys geliai, kuriuos taip pat galite įsigyti erotinių prekių parduotuvėje.

Štai pagrindinės priežastys ir jų sprendimo būdai, kurie gali padėti pasiekti moteriai vaginalinį orgazmą, tačiau iš karto perspėju, siekdami to apsišarvuokite kantrybe, nesitikėkite, kad viskas pavyks iš pirmo karto. Kalbėkites ir bandykite vėl, tačiau kol vaginalinio orgazmo pasiekti nesigauna, nepamirškite jog yra dar ir klitorinis, kurį patirti gali kiekviena moteris, o jūs galite jai padėti pasitelkdami pirštus ir liežuvį, tad patyrę malonumą patys, niekada nepamirškite savo partnerės.

Seksas ir higiena

Jeigu norite, kad tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė visapusiškai mėgautųsi seksu, turite laikytis tam tikrų higienos normų. Pradėkime nuo vyriškos higienos. Visų pirma, vyrai, įsidėmėkite, jūs turite šalinti plaukus ne tik nuo veido. Daugeliui moterų nepatinka plaukai pažastų srityje, ant krūtinės na ir žinoma bikini zonoje. Ypač jeigu moteris yra oralinio sekso šalininkė. Pasirūpinkite, kad plaukai būtų pašalinti. Jeigu pats norite pamaloninti moterį oraliniu seksu, švariai nusiskuskite veidą, nes plaukeliai gali nemaloniai dirginti ir apie jokį pasitenkinimą tada nebus net kalbos. Žinoma, yra ir išimčių. Yra moterų, kurioms patinka barzdoti vyrukai ir intymios šukuosenos bikini srityje. Kaip sužinoti kas patinka jūsų antrajai pusei? Viskas labai elementaru - reikia kalbėtis. Be plaukų, žinoma, reikia pasirūpinti ir kita elementaria higiena, norint sujaudinti moterį nuo jūsų tikrai neturi sklisti prakaito, ar suvalgyto patiekalo kvapai. Ir, žinoma, alkoholio kvapo. Prieš gundydami merginą pagalvokite apie tai.

Moteriška higiena. Čia irgi viskas labai panašiai kaip ir pas vyrus, gal skirtumas tik toks, jog pas moteris neauga plaukų ant veido, tad jų ir šalinti nereikia.

Parodaksolu, bet faktas: egzistuoja nuostata jog prieš mylintis būtų idealu abiems partneriams išsimaudyti duše, tačiau ši nuostata ganėtinai klaidinga, kadangi tiek vyrus, tiek moteris lytiškai jaudina ne prausikliai, o natūralus kūno kvapas, kuriame gausų feromonų, suteikiančių lytinį potraukį. Gal nustebsite, bet lengvas prakaito kvapas, tiek vyrams, tiek moterims sukelia lytinį susijaudinimą, kadangi feromonai išsiskiria per prakaito liaukas. Tačiau neapsigaukite, nes praėjus kuriam laikui, ant kūno užsibuvęs prakaitas skatiną bakterijų dauginimąsi, kurios ir ima skleisti tą nemalonų kvapą. Tad idealu būtų nusimaudyti po dušu ne prieš pat lytinį aktą, o bent valandą laiko iki jo, nes per tą laiką jūsų kūnas vėl spėtų išskirti tam tikrą feromonų dozę ir pakurstyti aistrą.

Skaitytojas

 
Komentarai
Naujas komentaras