Sekso A,B,C - trumpai ir aiškiai apie viską (II dalis)

1_Intimate-couple-having-a-sex-in-the-bed(1).jpg
 
Kad ir koks bebūtų geras poros seksualinis gyvenimas, ateina laikas kai visos išbandytos pozos ima kartotis ir viskas nebeteikia tokio malonumo, kuriuo galėdavote mėgautis anksčiau. Kai seksas nebeteikia tiek malonumo kiek anksčiau į pagalbą galima pasitelkti sekso žaidimus ar erotinius žaisliukus.

Fetišas ir sekso žaisliukai

Kas yra fetišas?

Fetišas, tai savotiška seksualinių žaidimų dalis, jei kalbėti tiksliau, pats terminas reiškia seksualinį susijaudinimą nuo kažkokio konkretaus daikto ar kūno dalies. Pateikime pavyzdžių: yra tokių vyrų, kurios labai jaudina moterys su aukštakulniais sekso metu, kitiems labai patinka bučiuoti ir laižyti moteriškas pėdas, trečius be galo jaudina dėvėtos moteriškos kelnaitės. Toks potraukis ir yra vadinamas fetišu, kurį galima panaudoti seksualiniuose žaidimuose. Tik visų pirma reikia išsiaiškinti kas patinka jūsų merginai ar vaikinui, žinoma, tam reiks pasitelkti patį svarbiausią seksualinio gyvenimo aspektą, daug kalbėtis.

Išsiaiškinkite, kas patinka jūsų antrajai pusei, tam reikės ne mažai laiko, nes jūsų partneris/partnerė turi visiškai pasitikėti jumis. Jeigu įgausite tą pasitikėjimą, galite būti gerokai nustebti, kokias slaptas fantazijas nuo jūsų slėpė antroji pusė. Pvz: statistiniai duomenys rodo, jog labai daug moterų nori bent kartą lovoje pasijusti visiška „kale“, tačiau jos nedrįsta to pasakyti savo vyrams. Tad, išsiaiškinkite ko norėtumėte jūs abu ir pirmyn, stačia galva nerkite į malonumų liūną. Beje, kai kalbama apie sekso įvairovę, atsiranda dar viena taisyklė - nėra nieko nenormalaus, jei tai priimtina jums abiems, tad kalbėkitės ir mėgaukitės vienas kitu. Žinoma, tokie pokalbiai apie žaidimus ir norus turi ir antrą medalio pusę, kaip pasakyti „ne“, jeigu partneris to nori o jūs nepasiruošęs/nepasiruošusi. Vėlgi „ne“ pasakyti reikia taip, kad neįžeistumėt antrosios pusės jausmų. Pavyzdžiui atsakydamas/atsakydama į pasiūlymą "tu gal durnas" arba "tu gal išprotėjusi" gali padėti tašką jūsų seksualinėje įvairovėje. Partneris po tokio atsakymo bijos jums ką nors vėl siūlyti. Pasakyti „ne“ reikia su paaiškinimu, kodėl jums tai nepriimtina. Bet jeigu vis dėlto  nusprendėte kokį žaidimą  žaisite (mokytoja ir mokinys, policininkas ir nusikaltėlė, seselė ir pacientas ar galbūt sugalvojote kažką įdomesnio) tikėtina, kad jums prireiks sekso žaisliukų.

Sekso žaisliukai turi daug įvairiausių skirstymų ir vargu ar kažkuris iš jų yra teisingiausias. Dažniausiai jie skirstomi į vaginalinio, oralinio ir analinio sekso kategorijas. Taip pat egzistuoja dar tokia kategorija kaip BDSM. Trumpai apžvelgsime kokie jie būna ir kaip naudojami.

Vaginaliniai žaisliukai, skirti sąveikauti su makštimi. Pradėkime nuo dviejų rūšių: vibratoriai ir falo imitatoriai, tai beveik identiški žaisliukai, skirtumas tarp jų toks, jog vibratorius turi vibravimo funkcija, o falo imitatoriai ne. Visi jie, tai savotiška vyriškos varpos imitacija su tam tikrais patobulinimais, pvz, kai kurie vibratoriai turi atšakelę klitoriaus stemuliacijai, arba yra specialia išlenkti norint atrašti G. taška. Šios dvi žaisliukų rūšys gali būti naudojamos tiek mylintis su partneriu, tiek pasitenkinimui kai antrosios pusės nėra šalia. Pvz, vibratorius yra puiki priemonė siekiant moteriai patirti vaginalinį orgazmą.

Kėgelio kamuoliukai: naudojami stiprinti makšties raumenims, tačiau gali būti ir puiki priemonė seksualiniems žaidimams, pvz, jei esate vaikinas, liepkite merginai ryte įsidėti tuos kamuoliukus ir nešioti iki vakaro, kamuoliukai padaryti taip, kad judėdami makštyje keltu lytinį susijaudinimą, tad labai tikėtina, jog jūsų mergina, vakare grįžusi namo, po  visą dieną ją veikiančio dirgiklio norės kuo greičiau pasimylėti su jumis. Jei kalbėti apie raumenų stiprinimą šių kamuoliukų pagalba, tai yra  taip vadinami kegelio pratimai, kurių technikų gausu internete.

Varpos antgaliai, tai tokie daiktai skirti prailginti penį, be to, neretai jų paviršius būna grublėtas, kas sukelia papildomos stemuliacijos besimylint.

Stimuliuojantys geliai: priemonės turinčios skirtingus tikslus. pvz, yra gelių kurie atitolina vyrišką orgazmą, arba tokių kurie skatina moteriškajį, tačiau šios priemonės tikrai negarantuoja 100 proc. rezultato, bet išbandyti tikrai verta.

Oraliniai žaisliukai

Žaisliukais juos pavadinti gan sudėtinga, kadangi tai yra įvairaus skonio lubrikantai, paivairinantys oralinį seksą. Skonių įvairovė tikrai ne maža, pradedant šokoladu, baigiant braškėmis. Beje, verta paminėti, jog jei esate prieš sintetinius skonius, jūsų žaidimus puikiai gali paįvairinti ir natūralūs produktai, tokie kaip šokoladas, kondensuotas pienas, plakta grėtinėlė, ledai ir pan.

Analiniai žaisliukai

Šios priemonės turi 2 pagrindinius tikslus: pasiruošti analiniam seksui ir jį paįvairinti. Analinis seksas daug kam vis dar yra tabu ir mažai žmonių žino, kad jis gali būti labai malonus, jei jam tinkamai pasiruošiama. Tai padaryti padės lubrikantai ir analiniai kaiščiai. Lubrikantas yra būtinas, kadangi išangė, skirtingai nuo makšties, negamina išskyrų, palengvinančių slydimą, o kaiščiai padės raumenims priprasti. Analinio sekso paivairinimui egzistuoja daug skirtingų vibratorių, kurie nuo vaginalinių skiriasi tuo, jog dažnai yra daug siauresni.

BDSM žaisliukai

Visų pirma BDSM - sekso rūšis, kurios metu suvaržomi vieno iš partnerių judesiai ir sukeliamas fizinis skausmas. Pagrindiniai tokių žaidimų įrankiai, įvairūs pančiai, antrankiai, rimbai, burnos kaiščiai, botagai, spenelių spaustukai ir pan. Jeigu nusprendėte išbandyti BDSM kategorijos žaidimus su savo partneriu, turite ypatingai daug dėmesio skirti pokalbiui ir nusibrėžti savo ribas, kurių negalėsite peržengti. Tokiems žaidimams tikrai reikia išankstinio pasiruošimo, tačiau malonumas, kurį patirsite tikrai bus vertas jūsų pastangų.

Apibendrinimas

Taigi, sudėkime visus taškus ant i, jeigu norite, kad seksas jūsų namuose asocijuotųsi su aistra ir malonumų sūkuriu, apie jį reikia būtinai kalbėtis su partneriu. Kitaip patirti abipusį malonumą tikrai nėra šansų. Be to, laikas nuo laiko nepatingėkite pasiskaityti mokslinės literatūros apie seksą, o dar geriau jei tai darysite kartu su partneriu. Ir, žinoma, atsirinkite šiame straipsnyje esančią informaciją ir prisitaikykit ją individualiai savo porai. Mylėkites ir lai aplanko jus didysis O.

Skaitytojas

 
Komentarai
Naujas komentaras