Sekso biure taisyklės

hhh.jpg
 
Ką bekalbėti apie paprastus mirtinguosius, jei net Amerikos prezidentas mėgavosi kūniškais malonumais ovaliajame kabinete? Pagunda pasinerti į meilę ten, kur prabėga didesnioji jūsų kasdienio gyvenimo dalis, kartais būna neįtikėtinai didelė. Tokia didelė, kad dėl jos esate pasirengę rizikuoti viskuo: savo reputacija, karjera, šeimos gerove.

Ar galima patirti malonumą iš intymių „viršvalandžių“ biure ir nepakenkti savo reputacijai? Nors mintis apie tai, kad būsite užklupti nusikaltimo vietoje, pojūčius dar labiau įaudrina, vis dėlto imkitės visų įmanomų saugumo priemonių, kad iš tiesų taip nenutiktų. Verčiau tegul prisiminimai apie tai, ką ant šio stalo išdarinėjote prieš keletą valandų, tik jums, o ne jūsų kolegoms, žadina fantaziją.
 

Kur? Badų asortimentas

Užbėgdami nemalonumams už akių perspėsime: nerekomenduojame mylėtis tiesiai ant grindų. Išdavikiškai paraudę ar net nubrozdinti keliai, alkūnės ar nugara gali jus išduoti. Situaciją išgelbėtų nebent šalis ar skraistė, numesti ant grindų. Žiemą, jei negaila, tam galima panaudoti ir kailinius. Meskite juos pamušalu į apačią, kad kailis liestųsi su nuogu kūnu – tai dar labiau sužadins jausmingumą. Bet tai  jau kita tema. O kol kas grįžkime prie baldų.
 


Klasika: biuro stalas

Stalas konferencijų salėje – geriau nei paprastas stalas. Dėl paprastos priežasties: jis nebūna apkrautas. Taigi lemiamą akimirką nuo jo nenužersite sąvaržėlių, dokumentų, nesulaužysite kompiuterio klaviatūros. Minusas – poliruotas paviršius gali būti pernelyg vėsus ir slidus, ypač jei moteris dėvi šilkinį sijoną ar suknelę.

Tinkamiausios pozos: visos variacijos, kai vyras stovi, o moteris guli ant stalo. Dažniausiai – veidu į vyrą. Biuro stalo aukštis paprastai garantuoja optimalų kampą giliam įsiskverbimui. Dar viena versija – vyras stovi, moteris į jį – nugara, pasilenkusi ir atsirėmusi į stalą. Stalas šiuo atveju – atrama. Taip pat galima įsikurti ant stalo kraštelio, atsisėdus, partnerį apsivijus rankomis ir kojomis.
 

Šiek tiek ekstrymo: biuro kėdė

Prieš pradedant erotinius veiksmus įsitikinkite, kad jūsų biuro kėdė tikrai išlaiko dvigubą svorį. Nenustebkite: pačios pigiausios, paprasčiausios kėdės dažniausiai skirtos ne daugiau kaip 70 kg svoriui. Kokybiškesnės sėkmingai atlaiko 120 kg, o pačios patvariausios – net 250 kg. 

Tinkamiausios pozos: moteris sėdi partneriui ant kelių, atsisukusi į jį veidu arba nugara. Jei jūsų biure yra rakinama virtuvėlė, kurioje stovi baro kėdės – galima pamėginti laimę ir ten. Tiesa, tokiu atveju kėdė naudotina kaip atrama stovimoms pozoms. 
 

Minkštoji dalis

Jei jūsų kabinete yra minkšta sofa, fotelis ar kitas patogus ir erdvus baldas – klausimų nebekyla. Kaip juo naudotis tikrai žinosite. Tinka beveik visos tos pačios pozos, kaip ir lovoje. Svarbiausias aspektas čia – nepalikti kitų įkalčių, kaip antai išdavikiškų dėmių ant baldų, ypač jei jų paviršius - tekstilinis. Todėl būtų saugiausia jei aistros pagauti prisimintumėte numesti ant savo meilės guolio kokį nors užtiesalą – pavyzdžiui, paltą.
 

Kopijavimo aparatas 

Dažnai jis tampa vienu pagrindinių žaisliukų filmuose apie kolegišką romaną. Tiesa, tikrovėje toks malonumas gali kainuoti išties nemažai. Nepaisant to, kad kopijavimo aparatas – pakankamai didelis, jis yra palyginti trapus. Todėl ant jo atsisėdus ar net tvirčiau užgulus gali skilti paviršius, atsirasti kitų pažeidimų. Užvaldžius aistrai geriau prie jo nesiliesti, o jei vis dėlto sugalvotumėte į savo meilės žaidimus kokiu nors būdu įtraukti ir šį biuro milžiną – užteks tik švelniai prisiglausti. Pavyzdžiui, nuogomis krūtimis. Ir pasidaryti originalią šį nuotykį primenančią asmenukę.


 

Ką rengtis?

Vyrams, savaime suprantama, klausimų nekyla, biuro aprangos taisyklės jiems – gana aiškios, galimos variacijos nebent tarp laisvalaikio stiliaus ir kostiumo. O štai moterims gali kilti kur kas daugiau klausimų. Pavyzdžiui, klasikinė seksualios sekretorės apranga, siaurutis sijonas ir marškinukai, iš tiesų gali būti net labai nepatogūs seksui biure, ypač jei pasiūti iš glamžymuisi neatsparių medžiagų. Tvarkingai nusirengti užplūdus aistrai laiko nėra, o sijoną pakėlus į viršų ar glamonėjantis nenusivilkus palaidinės, po to darbe likti su tais pačiais rūbais nebegalėsite. 

Taigi seksui biure labiausiai tinka tokie rūbai, kuriuos labai lengva nusimesti arba pasikelti, ir taip pat paprasta apsirengti. Bet kuriuo atveju geriausiai tiks iš sintetinių audinių pasiūti nesilamdantys rūbai. Moteriai geriau rinktis ne pėdkelnes, o prisegamas kojines, ne nugaroje, o priekyje atsisegančią liemenėlę. 


 

Saugumo reikalavimai

Kalbant apie seksą darbe, saugumas – tai anaiptol ne tik kontracepcijos metodas ir sargis, saugantis nuo LPL ligų. Užmezgę tokį romaną privalėsite paisyti ir kitų saugumo reikalavimų. 

Visų pirma – kameros. Daugelyje biurų jos akylai stebi visas patalpas. Jei jūsiškiame – taip pat, būtinai išsiaiškinkite, kuri zona yra nestebima. 

Susirašinėjimui darbe niekada nenaudokite darbo elektroninio pašto. Apskritai geriau nesusirašinėkite elektroniniu paštu kai esate darbe. Papildomi įkalčiai jums tikrai nereikalingi. 

Jei naudojotės prezervatyvu, nerekomenduojama jo išmesti į darbo šiukšlių dėžę – teks užrišti mazgelį ir įsidėti jį į kišenę. Nepamirškite, kad daugelyje biurų valytojos šiukšles ne išima su visais maišeliais, o tiesiog iškrato iš šiukšlių dėžės į vieną didelį maišą. Taigi jos žvilgsnis gali užkliūti už keisto objekto. Jei vis dėlto jį išmesite – geriausia būtų saugiai įsukti į popierinį rankšluostį.

Jei seksu mėgaujatės sutemus, nepamirškite išjungti biure šviesų, kad jūsų nepastebėtų per langą.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras