Sekso dienoraštis: kas jos mintyse?

aebedf072d0ce6fea19f3b0a1c1c49bc.jpg
 
Kas būtų, jei kruopščiai užrašinėtumėte visas su seksu susijusias mintis? O jeigu jas ne tik užsirašytumėte, bet ir duotumėte perskaityti specialistui?

Interneto portalas Zdorovje.com atliko eksperimentą ir paprašė keleto moterų aprašyti visas jų su seksu susijusias mintis savaitę. O tada kreipėsi į ekspertus – kad šie išanalizuotų, kokias emocijas patiria moterys kasdieniame gyvenime, kas joms svarbu, kas trukdo atsipalaiduoti.
 

Pirma diena

9.45 Gatvėje pamačiau storulį. Įdomu, jis irgi su kuo nors mylisi?
9.46 Man neramu. Atrodo, kad nuo naujų kontraceptinių tablečių man auga svoris. Dėl to jaučiuosi vis mažiau seksuali.

 


Eksperto komentaras: Ji nerimauja dėl per didelio svorio. Teisingai daro, kad mėgina atrasti ir svorio didėjimo priežastį. Tai leis jai padėtį pakeisti.

19.50 Grįžau iš darbo. Vyras prašo užlipti į viršų – jam reikia mano pagalbos. Pasirodo, darbas, kurį turiu jam padėti padaryti – tai sukelti erekciją.
20.50 Vėl lenda mintys apie tai, kad aš sustorėjau. Manau, dėl to nepatiriu orgazmo.

Eksperto komentaras: Atitraukiančios mintys sekso metu – įprastas reiškinys. Jai reikėtų sutelkti dėmesį ne į tai, kaip atrodo, o į tai, ką jaučia kūnu, ką ir kaip liečia partneris.
 

Antra diena

9.10 Naršau internete ieškodama informacijos, kuri patvirtintų mano įtarimus: kad svorio padidėjimas ir sumažėjęs noras mylėtis – tai šalutinis kontraceptinių tablečių poveikis. Atsakymas, kurį pavyko rasti: šie vaistai tokio šalutinio poveikio neturi.

12.45 Praeinu pro masažo saloną, jo vitrinoje rodomas vaizdo klipas, kaip vyras daro masažą klientui vyrui. Mane tai kažkodėl šiek tiek sujaudina.


Eksperto komentaras: Moterims, kurios susijaudina stebėdamos du vyrus, tikrai nereikėtų stebėtis tokiomis mintimis. Beje, fantazuoti savotiškomis tabu temomis – visiškai natūralu ir įprasta.

19.00 Kartu su vyru einame į sporto salę. Tikiuosi, fizinis krūvis padės man vėl pasijusti seksualesnei.

23.15 Įsiropščiu į lovą vilkėdama flanelinę pižamą ir labai tikiuosi, kad mano vyras šiąnakt nieko nenorės.

Eksperto nuomonė: Vis dėlto ji turi problemų su libido. Jei tai tęsis ir toliau, santykiams kyla grėsmė. Ji sąmoningai nori būti vyrui nepatraukli. Kartkartėmis tai – normalu, pavyzdžiui, esant nuovargiui, patiriant stresą ar konflikto metu. Tačiau jei tai kartosis dažnai, vyras gali pasijusti atstumtas, žmona jam taps nebepatraukli ne tik tą vakarą, kai ateina į lovą su pižama, bet ir apskritai.

23.30 Jis tikrai nieko nenorėjo. Galiu atsipalaiduoti ir ramiai miegoti.
 

Trečia diena

15.30 Iš darbo išeinu anksčiau – jaučiuosi blogai

18.00 Su vyru išeiname pasivaikščioti. Mąstau, kad sekso vis taip pat nenoriu. Bet kai einame šalia ir žinau, kad šiuo metu jam tikrai nekils minčių pasimylėti, pasijuntu atsipalaidavusi ir... gal net šiek tiek noriu?
 

Ketvirta diena

8.30 Prabundu pajutusi, kad mano pižamos sagos atsagstomos. Man patinka, kai jis būna toks švelnus. Bet tuojau pat į galvą ima lįsti mintys, kad atrodau stora, bijau, kad jis to nepastebėtų, todėl keičiu pozą, kad tik jis greičiau pasiektų orgazmą ir nepastebėtų mano svorio priaugimo.

Eksperto nuomonė. Kaskart kai jis inicijuoja seksą, ji galvoja apie tai, kaip atrodo. Jei jis rodo iniciatyvą ir nori mylėtis, vadinasi, ji jam atrodo patraukli. Nereikėtų užsiciklinti ties savo trūkumais. Geriau nuolat prisiminti, kad patinkate partneriui tokia, kokia esate. Jei kas nors būtų ne taip – jis rastų būdų kaip apie tai užsiminti. Ar bent jau neberodytų iniciatyvos.

9.00 Prašau vyro pasižiūrėti į mano krūtinę ir patvirtinti, kad ji padidėjo. Jis tepasakė, kad mano krūtys jį labai užveda.

9.05 Pasižiūriu į veidrodį ir bandau pati objektyviai nustatyti, ar jis tik man pataikauja, ar mano krūtinė tikrai graži.

9.06 Jis meluoja. Mano krūtinė negraži. Matau tai veidrodyje.

22.00 Ką tik baigėme vakarieniauti. Nuotaika romantiška, bet sekso vis tiek nenoriu. Reikės pasiklausti gydytojo, ar vis dėlto tai – ne tabletės.

Eksperto komentaras: Kontraceptinės tabletės gali pakeisti menstruacinį ciklą, tačiau seksualinio potraukio mechanizmas sudėtingesnis, jo tabletės taip parastai nepakeis.
 

Penkta diena

16.00 Vyras pasisiūlo padėti ir vietoj manęs nueiti į parduotuvę, nupirkti produktų. Atrodo, nieko seksualaus. Bet šią minutę pagalvoju, kad jei tik jis dabar parodytų iniciatyvą – susijaudinčiau. 
 

Šešta diena

Su bičiule ilgai aptarinėjame vieną bendrą mūsų pažįstamą. Jis atrodo labai seksualus. Draugė prisipažįsta, kad mielai su juo permiegotų. O aš – ne. Tikrai nenoriu. Įdomu, kodėl? Ar mano vyras – tikrai idealus, ar mano libido atsidūrė ties nuline padala?

Eksperto komentaras: Tiesą sakant, net ir jaučiantis visiškai laimingai su savo nuolatiniu partneriu, natūralu kartkartėmis pagalvoti ir apie seksą su kitu. Tai visai nereiškia, kad tokios mintys paskatins realiems veiksmams. Žmonės daugybę kartų „pasimatuoja“ įvairias situacijas – taip ir šiuo atveju. Todėl jei teoriškai labai patrauklus žmogus nesukelia nė menkiausių seksualinių minčių, tai reiškia arba libido problemas, arba tai, kad šiuo metu mintys ir pojūčiai sutelkti ties kitais dalykais, kurie organizmui fiziologine prasme atrodo svarbesni.
 

Septinta diena

10.30 Susirašinėju su vyru elektroniniu paštu. Aptariame atostogų planus. Jis ragina mane nusipirkti ką nors seksualaus, skirto tik miegamajam, ir pasiimti į atostogas. Tikrai nesu tikra, kad sekso žaislai privers mane susidomėti seksu labiau.

Eksperto komentaras: ji niekada ir nesužinos kol nepabandys.

16.30 Draugė atsiunčia nuorodą į dizainerio Tomo Fordo kvepalų reklamą. Kaip jaudina! Persiunčiu šią nuorodą vyrui. Toliau imame flirtuoti su juo žinutėmis, netgi pradedame svajoti, ką nuveiksime vakare. Aš susijaudinau! Noriu susirašinėti vėl ir vėl – man tai patinka!

Eksperto komentaras: Ji pernelyg daug galvoja apie seksą, kuris prasilenkia su realybe. Jai reikėtų labiau atkreipti dėmesį į tai, kuo ją traukia konkrečiai jos partneris.

22.45 Vyras vis dar žaidžia pokerį su draugais. Mano akys limpa. Einu miegoti be jo.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras