Sekso draugai: koks likimas jų laukia?

a-couple-in-bed-thinking-why-does-sex-feel-so-good(3).jpg
 
Šių dienų visuomenėje draugystė su privalumais yra visiškai normalus ir didžiajai daliai neįsipareigojusio jaunimo priimtinas dalykas. Tai jau tapo puikiu būdu patenkinti savo kūniškus geismus be jokių rimtų įsipareigojimų. Be to, tai itin patogu - jūs esate draugai, todėl tu jį/ją pažįsti ir abu žinote, kad jums nieko daugiau, nei sekso, nereikia. Galbūt mamai, kuri vis prašo anūkų, tai atrodo kaip nusikaltimas prieš gamtą, bet ar jai reikia apie tai žinoti?

Vis dėlto, ne visi šių dienų vienišiai renkasi tokius santykius. Daugelis jų netgi įspėja, kad tokie santykiai visiškai neturi ateities, be to, vis tiek tokioje „poroje“ vienas asmuo liks su sudaužyta širdimi. Aišku, galima sakyti, kad du suaugę ir blaiviai situaciją įvertinantys asmenys tikrai neleis, kad taip nutiktų, bet tenka pripažinti, jog visko būna. Taip pat gali pasitaikyti ir išimčių - juk kartais gyvenime nutinka ir taip, kad žmogus, kuris su tavimi tik miega, yra būtent tai, apie ką svajojai ir ko ieškojai visą gyvenimą!

Taigi, nuomonių apie sekso draugus yra pačių įvairiausių. Visgi, kaip tai įvertintų santykių ekspertai ir įvairūs tyrėjai? Greičiausiai pasakytų, kad tau labai pasisekė. Kodėl? Pasirodo, kad mokslas turi atsakymą į klausimą, koks likimas laukia sekso draugų.

Vienoje studijoje tyrėjai pateikė dvi internetines apklausas. Apklausos dalyviai - 70% moterų, 74% baltųjų ir 72% heteroseksualūs asmenys, kurių amžiaus vidurkis - 30 metų. Kiekvienas dalyvis turėjo sekso draugą (-ę) ir vidutiniškai jį/ją pažinojo apie trejus metus. 

Pirmoje apklausoje dalyviai turėjo atsakyti į tai, ką jie nori pasiimti iš santykių, paremtų seksu, tyrėjai taip pat klausė, ar jie jaučiasi patenkinti tokiais santykiais ir ar dalyviai noriai kalbasi su savo sekso partneriais apie dabartinę situaciją ir tokių santykių ribas. Po metų, antroje apklausoje tų pačių dalyvių buvo pasiteirauta, kaip pasikeitė jų santykiai. Rezultatai buvo sulyginti.

Rezultatai parodė, kad po metų 25% liko sekso draugais, 15% iš sekso draugų tapo mylimaisiais, 28% atsisakė sekso ir liko draugais, o 31% visiškai nutraukė santykius ir nebebendrauja. Žiūrint į rezultatus peršasi išvada, kad realiausia sekso draugų ateitis po metų – skyrybos ir draugystės pabaiga. Galbūt tau, turinčiam tokį sekso partnerį, tai atrodo juokingai, bet verta pagalvoti, kokia ateitis laukia tavęs ir tavo partnerio/partnerės. 

Tokia santykių baigtis tave gąsdina? Nerimauti turėtų tie, kurie iš tiesų kažką jaučia savo sekso draugams, bet tie, kurie mėgaujasi seksu ir apie ateitį negalvoja, gali nusiraminti. 

Juk tai tik seksas, tiesa? Vadinasi, reikia atsipalaiduoti, mėgautis gaunamu malonumu ir džiaugtis, kad šalia tavęs guli labai simpatiškas ir seksualus žmogus. Vienintelis patarimas būtų toks – verčiau tas žmogus būtų ne artimas draugas, nes, žiūrint į rezultatus, po tokios draugystės yra tikimybė netekti gero draugo. Juk ne veltui yra sakoma, kad seksas tarp draugų gali atnešti daug nemalonumų ir painiavos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras