Sekso etiketas

seksas(19).jpg
 
Jei nežinai, kaip elgtis iškilmingame priėmime, gali pasiskaityti etiketo vadovėlį. Jame bus parašyta viskas – nuo reikalavimų rūbams iki paaiškinimų, kokį patiekalą kokia šakute valgyti. Kiek kebliau, jei etiketo klausimų iškyla lovoje. Kas leistina ir mandagu, o kas – tabu?

Pirmasis pasimatymas – kaip toli nueisit?

Atšventus 18 gimtadienį taisyklė „pirmasis pasimatymas – jokio sekso“ lyg ir nustoja galioti. Tiesa, tik tuo atveju, jei abu pasimatymo dalyviai nenori jos laikytis. Tačiau jei mintis su pirmą vakarą pažįstamu žmogumi atsidurti vienoje lovoje tau vis dar atrodo nepriimtina, gali drąsiai tarti NE be jokios sąžinės graužaties. Tai galioja tiek jam, tiek jai.

Partnerio seksualinė patirtis – tabu?

Visai ne! Paklausti apie jo ar jos meilės nuotykius, žinoma, galima. Tačiau kol tarp jūsų – nieko rimto, tik seksas, partneris tikrai neprivalo sakyti tiesos. Ir net sumelavęs intymaus flirto etiketui jis nenusižengs. Apklausos parodė, kad net 34 proc. nevedusių vyrų ir 10 proc. netekėjusių moterų linkę meluoti apie savo seksualinę praeitį tam, kad pasiektų savo tikslo, paryškintų savo kuriamą įvaizdį.

Ar turi sargį?

Šį klausimą užduoti, bent jau romano pradžioje, kai kuriems žmonėms sunku ir nepatogu. Tačiau dar minutė kita – ir bus jau vėlu! Šiaip ar taip, toks klausimas išties reikalingas, tad jei jau reikalai krypsta sekso linkme, o partneris, atrodo, nė neketina tuo pasidomėti – būtinai pasidomėkite jūs. 

Ėėė... o kas jį turėtų pirkti?

Kam pirkti prezervatyvą – jai ar jam, visai neesminis klausimas. Svarbiausia – kad anaiptol nėra nieko gėdingo, jei šią apsaugos priemonę turės ne vyras, o moteris. Tai visai nereiškia, kad ji pasirengusi atsiduoti pirmam sutiktajam. Veikiau patvirtina faktą, kad tai – mergina „su galva“ ir mokanti pakovoti už save. Juk kai aplinkui tyko ŽIV, LPL ir kitokie baubai, suartėti su dar menkai pažįstamu parnteriu nesisaugojant būtų ne romantiška, o kvaila.

Ar kulminacija būtina?

Kad ir kokie svaiginančiai gundantys būtų vienos nakties nuotykiai ar pirmieji kartai su nauju partneriu, moteriai jie ne visada baigiasi orgazmu. Taigi ar verta jį suvaidinti? Seksologų nuomonė vieninga: anaiptol! Tai tik suklaidintų partnerį ir gali pakenkti tolimesniam jūsų ryšiui. Taigi kur kas geriau tiesiog pasimėgauti meilės malonumais negalvojanta apie jų kulminaciją. Tebus šis vakaras įžanga į šaunų romaną, o fanfarai ir fejerverkai palauks.

Oralinis seksas ir dantų šepetėlis

Kad ir kaip dievintumėte oralinį seksą, po jo svajojate tik apie vieną dalyką – dantų šepetėlį? Be abejo, partneris pasijus nekaip, jei tuojau pat it kulka šausite į vonią valytis dantų. Taigi ką daryti, jei vis dėlto jaučiatės nepatogiai, tačiau nenorite nuvilti partnerio ar partnerės? Subtilią problemą išspręstumėte iš anksto prie lovos pasidėję obuolį. Gaivus kąsnelis burną atgaivins ne prasčiau nei praskalavimas vandeniu. O ir atrodys kur kas seksualiau: juk ne veltui obuolys – saldžios nuodėmės simbolis.

Jis negali...

Situacija ne iš maloniųjų, jei tobulai romantiškas vakaras baigiasi visišku vyro fiasko. Jis nori, tačiau negali. Savaime suprantama, ji nusivylusi. Tačiau šiuo atveju moteris turėtų kaip įmanydama nuslėpti savo suirzimą ir nepasitenkinimą. Ji turėtų suvokti, kad vyras ir taip jaučiasi klaikiai. Todėl išmintingiausiai pasielgtų pakuždėdama jam į ausį, jog šiandien tenori švelnių glamonių. Ir paprašytų jo sulėtinti tempą. Šiam vakarui užteks preliudijos.

Ekstremalai ar eksperimentatoriai?

Vienas kitas pasismaginimas, ir jis arba ji ima pasakoti savo tolimesnes fantazijas. Raištis ant akių, antrankiai... Kiek toli judu eisit? Ir ar kuris nors iš jūsų nepasirodys pernelyg konservatyvus atsisakydamas naujovių? Svarbiausia lovos taisyklė – abu turite norėti to paties! Taigi jei bent vienas iš judviejų jaučiasi tokiems išbandymams nepasirengęs ar jie apskritai jums nepriimtini, būtinai pasakykite partneriui. Kita vertus, jei abejojate, nepabandę nesužinosite, patinka jums tai, ar ne. Tik būtinai susitarkite iš anksto, kad vos kuriam nors ištarus sutartą saugos žodį ar frazę (paprasto NE neužteks, meilės žaidimų metu jis dažnai suprantamas kaip „Galbūt“), liausitės eksperimentavę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras