Sekso etiketas vyrams

seksas-571a17591411e(3).jpg
 
15 komentarai
Dažnai meilės akto eigoje abiems partneriams tenka raudonuoti dėl vienokių ar kitokių savo veiksmų, tai ypač aktualu, kol pora vienas kito gerai nepažįsta ir nėra pratę prie atviro bendravimo. Šį kartą pagrindiniai sekso etiketo patarimai vyrams.

Prieš seksą

Nepulkite nusimesti trumpikių

Prieš puldami išsirengti, nepamirškite – visų pirma glamonės. Galbūt kartais atsibosta, tačiau moterims tai iš tiesų svarbu. Jei iškentėsite nenusirengęs pakankamai ilgai, susikoncentruosite į partnerės kūną, galite nepastebėti, kaip moteris pati ims jus nurenginėti ar bent išsiduos to trokštanti.

Nestumkite jos galvos žemyn

Jūs trokštate oralinių malonumų, bet partnerė niekaip nesupranta užuominos. Jos galvos stumtelėjimas penio link – ne pati geriausia išeitis. Verčiau jau tiesiai paklauskite jos ar tiesiog duokite moteriai paglamonėti jūsų pirštą. Užuomina bus suprasta.

Laukite klitorio „užuominos“

Prieš jums pradedant žaidimus su jos klitoriu, moteris turi būti pakankamai sudrėkusi, tad įsitikinkite tuo iš anksto. Jums pagelbės bučiniai, glamonės ar kiti partnerę jaudinantys veiksmai. Kai ši kiek įsiaudrins, įeikite į ją pirštu – moteris nepastebimai sudrėks ir būsite pasiruošę mėgautis pagrindiniu meilės aktu.

Leiskite jai mėgautis ilgiau nei 30 sekundžių

Daugybė moterų skundžiasi, kad tenkindamas burna partneris intymioje vietoje neapsistoja pakankamai ilgai. Trumpas lyžtelėjimas ir nuoširdi šypsena partnerės nesužavės, to neužtenka. Taigi skirkite daugiau laiko moters pažinimui veido ir liežuvio pagalba.

 

Sekso metu

Patenkinkite partnerę prieš pasitenkindamas pats

Nebijokite moteriai suteikti orgazmą anksčiau, nei pajusite pats. Skverbdamasis į ją, nepamirškite žaisti su partnerės klitoriumi, speneliais. Galite net sustoti viduryje akto ir tęsti malonumus džiuginant moterį pirštais ar liežuviu. Ji tai įvertins.

Kalbėkitės nešvankiai

Žinoma, keiksmažodžiai šioje situacijoje netinka. Tačiau jei pasidalinsite su moterimi mintimis apie tai, ką norėtumėte jai padaryti, kaip stipriai, kaip įsivaizduojate ištisą malonumų dieną -  ko gero, įaudrinsite ir partnerės vaizduotę.

Įspėkite moterį prieš baigdamas

Kai jaučiate, jog artėja stipriausia malonumo banga, pasakykite tai partnerei. Paprasta frazė „Ak, jau artėja“ yra vertinama daugybės moterų. Nesvarbu, ar mylimosios burna tuo metu yra prie jūsų pasididžiavimo, ar tiesiog mėgaujatės seksu -  visada įspėkite apie būsimą išsiveržimą.

Nepulkite pristatinėti sekso žaisliukų

Svarbiausia taisyklė: prieš nuspręsdami įtraukti žaisliukus į jūsų seksualinį gyvenimą, įsitikinkite, kad bent jau minėjote apie tai partnerei. Žinoma, nepamirškite būtinos teigiamos moters reakcijos bei pasistenkite išvengti įvairių sunkių „mechanizmų“.

 

Po sekso

Nelėkite į dušą

Jeigu po sekso pirmu taikymu lėksite į dušą (žinoma, išskyrus ryto greitukus, kai vėluojate į darbą), priversite moterį pasijusti nehigieniška, nešvaria ar dar blogiau, partnerė gali pagalvoti, jog seksas su ja buvo nehigieniškas. Verčiau po sekso kurį laiką kartu pagulėkite lovoje, pakalbėkite apie tai, kaip buvo gera. Abu jausitės maloniau.

Bučiuokite ją

Nors dauguma vyrų geriau numirtų, nei paragautų savo spermos, tačiau bučiniai prieš seksą, jo metu ir po meilės žaidimų būtų labai gražus gestas. Įgykite privalumą bučiuodamas partnerę.

Pasistenkite neužmigti

Normalu po ejakuliacijos būti pavargusiam, tačiau jei pradėsite įdomiai kalbėtis, momentinis impulsas užmigti dings. Jei iš tiesų nebegalite išlaikyti atmerktų akių, nepamirškite prieš atsijungiant pagirti moters seksualinių gebėjimų. Taip pat įsitikinkite, kad jūsų ranka kažkur ant partnerės kūno – prisilietimai numalšins jos nerimą dėl jūsų staigaus noro miegoti.

Eikite pirmyn ir nepamirškite etiketo

Naudojantis šiais patarimais, visos moterys (su kuriomis kada nors intymiai bendrausite) manys, jog esate tikras džentelmenas. Nėra taip sunku priversti moterį pasijusti ypatinga, ypač kai kalbame apie seksą. Tik nepamirškite, kad maži dalykai gali pagelbėti labiausiai.

 

Skaitytojai turintys daugiau patarimų kviečiami jais pasidalinti komentaruose.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (15)
Man irgi tas įspėjimas, kad tuoj baigs, būtų truputį juokingas. Jei yra tikra aistra, jokie plepalai ar įspėjimai nereikalingi
Jei tai pirmas intymus pasimatymas, visada moterei suteikiu palaima. O paskui galima tiketis ir ypatingo pratesimo is jos puses ;-)
na del to kalbejimo, tai nesutikciau. jei vaikinas kalba, o jei dar klausineja, tai man sukelia nuosirdu juoka :D:D vyras turi buti vyriskas, juk ne i pokalbiu laida ateina :D bet siaip visa kita tiesa :)
Neisivaizduoju kaip po sekso iskart uzmigt galima, juk atvirksciai miegot nesinori :D
manau jei vyras taip elgtusi su moterim tai kiekviena moteris butu laiminga.
bredas kazkoks, reikia orgazmo metu mushti drauge kumsciu per nugara!
Na jeigu vyras įspėtų mane prieš baigdamas tai aš jam pasiūlyčiau išsitirti , kas pas jį negerai su galva. Beje šia tema diskutavau su keliom draugėm ir nei viena nenorėtų tokių pranešimų , kad ir kaip maloniai jie būtų suformuluoti. Lovoj daug kas priklauso nuo nuotaikos , ten ne vieta tauškalam . Nebent labai retai , įvairovės dėlei.
Kiekvienas punktas yra individualus. bet cia patarimai labiau atitinka kaip elgtis vienkartiniu atveju. Manau pora, jau zino situos pirmuosius signalus ir elgsena. Bet siaip straipsnis teisingas.

P.S. o galvos stumimas zemyn tikrai vienas is nemalonesniu dalyku. O moterys tikrai susipranta ko nori vyras tuo metu!
5 klase
Viskas cia labai teisingai pasakyta!!! Kiek zmoniu tiek nuomoniu.
tai cia jau pagal skoni :P gal kai kuriom moterim patinka iskart prie reikalo eit :P kaip pvz man :D nors as ne moteris :D
slidziai cia viskas vyksta :D
Che :D o kur sekso etiketas moterims?
Kad daugelis punktų abejotini. tikrai galima ginčytis dėl daugelio jų. Jei mano vaikinas daug ką darytų taip kaip čia aprašyta labai nusivilčiau...
dėl nešvankaus kalbėjimoe, tai drįsčiau pasiginčyti - čia slidus reikalas, nemanau, kad visoms jis patinka.
Naujas komentaras