Sekso horoskopas

20.jpg
 
Sekso horoskopas kiekvienam zodiako ženklui.

AVINAS. Sekso poza Doggy Style yra energinga, o orgazmas garantuotas visada. Todėl  poza, kuri leidžia pasiekti pergalės vos per keletą minučių yra taip mėgstama avinukų. Dėl šios priežasties avino ženklo moterys taip pat neatsisakys savęs pradžiuginti ir galingu vibratoriumi. Dėl ugningo temperamento ir polinkio į riziką avinas dievina eksperimentus ir lovoje. Tad grupinio sekso praktika ar vaidmenų žaidimai su pėrimais ugnies ženklo atstovams puikiai tiks!


JAUTIS. Jaučius valdo meilė ir pinigai. Žmonės pažymėti bulio ženklu yra ištvermingi ir puikūs meilužiai. Šio ženklo atstovams svarbus patogumas, preciziškumas ir romantiška aplinka. Kadangi jaučiai yra ištvermingi ir gali mėgautis seksu per visą naktį, jiems tinkamą atmosferą padės sukurti plati lova su daug pagalvių, romantiška muzika, taurė vyno bei žvakių šviesa. Dėl jaučių romantiškos prigimties ir poreikio skaniai pavalgyti, jiems turėtų patikti ir žavinga preliudija - Nyotaimori (maisto valgymas nuo kūno).


DVYNIAI. Dvyniai yra ištvirkę ir nemėgsta monotonijos. Net ir sekso metu jie sugeba greit persiorientuoti, pakeisti pozą, kryptį ir stilių, todel jiems kuo puikiausiai tiks išbandyti "Threesome".

VEŽIAI. Vežiai yra jautrūs ir sentimentalūs, tad ir sekse jiems svarbu išlaikyti glaudų ryši su partneriu. Vežiams patiks mylėtis lotuso žiedo, vežliuko ar  pasipiršimas sekso poza. Šio ženklo atstovai taip pat labai vertina ir sekso preliudiją, todėl nuostabi dovana šio ženklo atstovams - jausmingas masažas. 

LIŪTAS. Liūtams svarbus ne tik procesas, bet ir atmosfera. Todėl besiliejantis šampanas viešbučio numeryje, audringam seksui nuteiks kiekvieną liūtą. Liūtai taip pat mėgsta ekstravaganciją ir naujoves, todėl neįprastoms sekso pozoms ar grupinio sekso puotai liūtai greičiausiai neatsispirs.

MERGELĖMS. Mergelės ne ką mažiau už patį seksą vertina preliudiją.Todėl neskubinkite mergelių eiti prie reikalo. Mergelės dievina ilgas glamones ir bučinius. Atminkite, kad jos yra tikros puošeivos ir mėgsta rinktis itin seksualų ir kokybišką apatinį trikotažą. Tad jeigu norite nudžiuginti mergeles, padovanokite joms seksualius naktinukus ar palepinkite jas šildančiu masažu. 

SVARSTYKLĖS. Šiam oro ženklui kaip ir gyvenime, taip ir sekse svarbus balansas ir harmonija, todėl svarstyklės taip dievina 69 sekso pozą. Svarstyklės yra tikros romantikės ir meilės valdovės, tad romantiška atmosfera, žvakių šviesa ir taurė vyno nuteiks jas nuostabiam seksui. Jeigu norite šio ženklo atstovams padovanoti erotišką dovaną, įteikite sekso žaislą, kuris skirtas abiems. 

SKORPIONAS. Bene geriausias skorpionų seksualinį gyvenimą apibūdintų frazė "Viskas arba nieko". Tad skorpionai bene labiausiai patvirkęs zodiako ženklas, kuris pasiruošęs meilės eksperimentams ir naujiems potyriams. Jiems drąsiai galite siūlyti BDSM žaidimus, sekso vakarėlius ar sekso žaislus, kurie atneš daugiau stipresnių ir intensyvesnių  pojūčių. 

ŠAULYS. Šis ugnies ženklas yra plepus ir pasiruošęs naujiems nuotykiams. Šauliams patiks atviri, drąsūs ir nešvankūs pokalbiai lovoje. Šauliai tikrai neatsispirs ir erotiškiems žaidimams, ypač jei jie susiję su šaudymu ar medžiokle. Sex dartai tikrai bus smagi ir erotiška pramoga jam.

OŽIARAGIS. Su ožiaragiais bene sunkiausia lovoje. Jie yra labai dvasingi ir ištikimi, tad prie jų reikia mokėti prieiti, o tada jau viskas paprasčiau. Atminkite, kad ožiaragiai tiesiog dievina žaidimus ir užduotis, tad šio ženklo atstovus tikrai nudžiugins erotiška puota ir valgymas nuo kūno.Taip pat ožiaragiai greičiausiai neatsispirs ir vaško lašinimui ant kūno. Šiam žemės ženklui taip pat patiks ir neįprastos mylėjimosi vietos gamtoje. Rugių laukas, miškas ir parkas, ar nepatrauklios vietos meilės aktui?

VANDENIS. Vandeniai yra komunikabilūs, bendraujantys, azartiški ir tiesiog nekenčia rutinos, todėl vaidmenų žaidimams šio ženklo atstovai  tiesiog neatsispirs. Dėl vandenių azartiškos prigimties ir priklausomybės vandens stichijos, jie dievina seksą vandenyje. Erotiški žaidimai duše ar paplūdimyje bus tai, ko geidžia vandenių širdis.  Tad jei siekiate nudžiuginti vandenį, padovanokite jam vadeniui atsparų sekso žaisliuką. 

ŽUVYS. Žuvys yra jausmingos ir turi lakią vaizduotę, todėl jos pasiruošusios patiems begėdiškiausiems išbandymams! 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras