Sekso istorija: "Meilė nugali viską“

 
1 komentaras
Grįžau po darbų, užbėgusi į virtuvę kažką užkandau ir sprukau į dušą. Šilta srovė atgaivino kūną, bet nuovargio taip ir neįveikė. Susisupau į didelį minkštą rankšluostį ir nutipenau į miegamąjį. Atsiguliau, susiriečiau į kamuoliuką ir nekantravau pasinerti į sapnus.

Negirdėjau, kada Tu grįžai. Net nežinau ar tikrai pabudau. Lyg per sapną pajutau Tavo karštas lūpas ant savo kaklo, Tavo gilų kvėpavimą. Šiurpuliukai nuo ausies lyžtelėjimų bėgiojo kažkur ant tikrovės ir fantazijos ribos. Bijojau net krustelėti, kad tik šitas tikroviškas sapnas nesibaigtų...

Švelnių glamonių įelektrinta pramerkiau akis. Tu tikrai ne be priežasties meilus: „Labas...“ – bet aš neturiu jokio noro kalbėtis ir užuot atsakiusi tuo pačiu, tiesiog prisitraukiu Tave bučiniui. Ta Tavo šelmiška šypsena!.. Tvirčiau spusteli mane glėby, Tavo ranka keliauja žemyn ir vėl įsisiurbi man į lūpas.

Mano akys kone strykteli iš orbitų ir visiškai išblaško miegas, kai du Tavo pirštai slysteli tarp mano sudrėkusių lūpyčių, o Tu kaip mat sugauni tą nuostabos atodūsį ir lygiai taip pat sėkmingai įsibrauni į mane liežuviu. Man belieka tik mykti iš pasitenkinimo įsitvėrus Tau į kaklą. Kai galiausiai abiems pritrūksta oro, Tu mažyčiais lyžtelėjimais ir krimstelėjimais keliauji krūtų link, o Tavo energingi pirmyn-atgal verčia mane užmerkti akis. Atkartoju Tavo ritmą klubais ir jaučiu, kaip mano speneliai stangrėja tarp Tavo lūpų. Tirpstu...

Staiga visą kūną pereina malonus virpulys ir Tavo tariamai nekaltas žvilgsnis išduoda, kad ne atsitiktinai susiradai klitorį – Tu juk puikiai žinai, kas man patinka. Kylančią karštų pojūčių bangą tik dar labiau įsiūbuoja erzinančiai lėtai liežuviu piešiami ratai aplink styrančius spenelius. Nors Tavo pirštus vis stipriau sugniaužiantys mano raumenukai ir išduoda, kad viską darai gerai, Tu vis tiek stebi mano veidą. Pro prikastas lūpas man kartkartėm išsprūsta duslūs, pritariantys „o taip!“... Netrukus impulsyviai suspaudžiu šlaunis ir sustabdau Tavo ranką savąja, o orgazmas išriečia man nugarą.

Dar neatmerkusi akių jaučiu, kaip, vis dar prisiglaudęs šalia, Tu ir toliau atkakliai glamonėji man pečius, kaip karštai alsuoji man į kaklą. Aš tik katiniškai murkiu – nenoriu net pajudėti, o Tu ir nelauki, kada užsinorėsiu... Vėl sutinku tą Tavo išdykusią šypseną ir nesąmoningai ją atkartoju sutikdama su viskuo, kas bus toliau.

Žinau, Tu tyčia manęs nebučiuoji, o tik perbrauki pirštu lūpas ir keliauji žemyn. Lyg išalkęs žvėriukas, žaismingai urgzdamas kandžioji mano šlaunų vidinę pusę, plačiais mostais kelis kart lyžteli mano drėgnas lūpytes. Dar keli šlapi bučiniai ir jaučiu, kaip vienas po kito Tavo pirštai vėl atsiduria manyje. Įsitaisai patogiau ir nusitaikai į patį epicentrą... „Mhm...“ – tesugebu linktelėti pagavusi Tavo stebintį žvilgsnį, kai Tu lūpomis stipriau gniaužteli klitorį ir, rodos, vos po kelių akimirkų jau šaukiuosi Aukščiausiąjį, nors puikiai žinai, kad būtent Tave labiausiai dievinu. Nejučiom sugriebiu Tave už plaukų ir...

Kai pagaliau atgaunu kvapą, Tu pergalingai laižydamasis lūpas, kaip koks didelis patenkintas katinas, artėji bučiniui, bet vos lyžtelėjusi Tavo liežuvį įsiremiu Tau į pečius ir be didelio pasipriešinimo atsiduriu viršuje. „Nemanyk, kad viskas Tavo rankose!“ – iškošiu valdinga maniera, o Tu tik žaismingai kilsteli antakius džiaugdamasis, kad dabar gausi būtent tai, ko ir siekei. Ach, Tu...!

Monu

 
Komentarai (1)
irgi megstu panasiai pasielgti, kaip vyras siame straipsnyje
Naujas komentaras