Sekso istorija „Romantinė interliudija“

 
4 komentarai
Tu lauki, kol aš grįšiu namo. Aš tiesiog tave matau – laukiančią, dėvinčią seksualų korsetą bei kelnaites, nieko daugiau, bei avinčią iššaukiančius aukštakulnius. Aš taip tavęs noriu! Visą dieną laukiau, kol galėsiu švelniai į tave įsiskverbti ir dabar, kai aš jau visai šalia, dėl ramybės neduodančių fantazijų esu labai susijaudinęs.

„Myliu tave“, pasakai vos man įžengus į namus, tuoj pat įsiskverbi į mano lūpas ir rankomis suimi pakaušį. Ak, tu žinai, ką reikia pasakyti. Esi nuostabi moteris, graži, seksuali, tiesiog tobula... Myliu tave. O dabar laikas seksui!

Ne, matau, jog tu nesutinki. Specialiai seksualiai mane erzini, štai ką tu darai. Erzini mane tomis didelėmis judančiomis krūtimis, seksualiu užpakaliuku, akivaizdžiai sudrėkusia vagina... visą dieną siuntinėjai man elektroninius laiškus bei SMS žinutes rašydama, ką vakare žadi su manimi padaryti... Ak, aš pasiruošęs! Taip, be abejonės. Neįsivaizduoji, kaip tavęs noriu!

Praėjusi pro miegamąjį, vedi mane tiesiai į vonią, kur mūsų laukia džiakuzi – pilna šilto vandens, kvapnių ir aistrą aitrinančių putų... Visi esantys veidrodžiai užrasoję. Aplink daugybė degančių žvakių. Atrodo nuostabiai! Tikra romantika... Eh, suprantu, ką šiuo metu darai – įgyvendini vieną karščiausių savo fantazijų su manimi!

Paprašai manęs tave nurengti. Korsetą nuimu lėtai, stengiuosi tave šiek tiek paerzinti. Numetu jį ant žemės ir palengva pradedu mauti kelnaites, tuo pačiu metu bučiuodamas tavo kūną. Tu tokia karšta.

Mano marškiniai jau ant žemės, kaip ir liepei. Tuomet rankomis įlendi man po kelnėmis. Tu nekenti oralinio, kaip gaila! Nuimi mano apatinius, stoviu visiškai nuogas... Pabučiuoji ir padedi įlipti į sūkurinę vonią. Ar dėl pasiruošimo šiam vakarui šiandien pasiėmei dieną atostogų? Tu nuostabi.

Sėdžiu putų pilnoje burbulinėje vonioje, pradedi mane prausti, kempine suki ratus per mano nugarą, bučiuoji pečius... Nuo degančios žvakės lašini ant mano kūno masažinį aliejuką. Užsimerkiu ir jaučiu ekstazę. Glamonėji mane, lieti visą kūną. Mano širdis suraizgyta tavo voratinklyje, kaip gera būti tavo! Praėjo vos keletas minučių ir tu jau padarei šią dieną viena geriausių. Nors mes dar net nesimylėjome!

Rankomis nusileidi prie mano kantriai laukiančio pasididžiavimo, pažadini jį glostydama galvutę. Nuo jaudinančių prisilietimų mano penis sustandėja ir pakyla. Abu esame visiškai šlapi ir susijaudinę. Aistringai besiglamonėdami išlipame iš šiltos vonios, vedi mane į miegamąjį, čiumpi prezervatyvą ir buteliuką geriausio lubrikanto. Šliaužiame ant lovos, bučiuojamės... Šiandien iš tiesų daugiausia kalbame kūno kalba. Pagaliau apglėbi mano penį. Seksas su tavimi tikriausiai dar niekada nebuvo toks romantiškas, jaudinantis ir malonus! Mus sieja begalinė aistra. Beje, meilė – taip pat...

Norintiems įgyvendinti šią fantaziją, rekomenduojame:

Korsetas ir kelnaitės Juodoji Gundytoja

Masažo aliejai – žvakės

Lubrikantai

Prezervatyvai

Tiesiog Algis

 
Komentarai (4)
ko geresnes niekas neparasot? :)
tipiška turbūt visų vyrų klaida: "akivaizdžiai sudrėkusi vagina". Kad tik nieko daryt nereikėtų, ar ne?..
Ir vėl nepataikot. Atrodo, kad vietoj raudono vyno geriat vaisių sultis.
O pirmoji istorija buvo tokia erotiška...
nu uzkaitau
Naujas komentaras