Sekso istorija: "Tropikana“

 
1 komentaras
Tikriausiai, puikiai suprantama, kodėl tik besibaigiant vasarai porelė nepataisomų karjeristų keletui dienų išsiruošia prie jūros pasidžiaugti tikromis lietuviškomis atostogomis. Gal iš įpratimo, gal dėl draugų ar giminaičių, o gal tiesiog prieš save norisi pasakyti: „Žinoma, kad buvau prie jūros“, kas būtų bent kiek panašu į: „Atostogavau.“ Šiaip ar taip, pakeisti aplinką, sulėtinti tempą ir skirti dėmesio tik sau - pats laikas.

Nepaisant to, kad kelionė senų seniausiai suplanuota, iš namų išsiruošti buvo sunku ir pajūrį pasiekėme tik po pietų. Kol įsikūrėme jaukiuose svečių namuose atėjo vakaras. Čiauškėdami kaip balandėliai suplanavome ilgą pasivaikščiojimą ir gal net naktines maudynes, bet mūsų romantiškus planus akimirksniu sujaukė pro langą užmatyti sunkūs audros debesys. Na, ką gi...

Nusivylę sukritome į didelę lovą ir bandėme ieškoti paguodos TV ekrane. Deja, paieškos buvo labai ribotos ir greitai baigėsi. Jei ne tas beprotiškai mylimas žmogus šalia, galėčiau tiesiog abejingai kiurksoti prieš pačią bukiausią TV programą su bokalu rankose, bet žinau, kokios lauktos ir išsvajotos buvo šitos trumpos atostogos. „Norėtum užkąsti?“ – paklausiau bandydamas išsklaidyti nuobodulį ir gavęs teigiamą atsakymą pažadėjau greitai grįžti. Šaldytuve nebuvo nieko ypatingo, todėl tiesiog pripjausčiau didelę lėkštę vaisių ir grįžau su išdykusia idėja: „Žinai, kur labai karšta ir stipriai lyja?... Tropikuose!“ Jau žinojau, kaip kompensuosiu karščio stygių...

Padėjau lėkštę šalia, ant lovos, ir, kaip pats Liūtas Karalius, šelmiškai urgzdamas ir švelniai bučiuodamas apžergiau ją keturiomis, o ji tik krykštavo gūždamasi, lyg bejėgė jauna gazelė. Nukreipdamas dėmesį įbrukau jai tarp lūpų apelsino skiltelę, kurios pusę dar spėjau atimti ir ta pačia žvėriška maniera pamaži nuplėšiau drabužius. Vos susilaikiau pergalingai kumščiais patrankyti sau per krūtinę, kaip tai daro King Kongas, kai nusmaukęs kelnaites pamačiau, jog ji lankėsi pas kosmetologę.

Pasinaudojusi mano silpnumo akimirka ji prisislinko lėkštę arčiau ir ėmė dėlioti vaisių gabaliukus ant savo nuogo kūno. Lyg man dar būtų reikėję ką sakyti... Ji koketiškai aplaižė vynuogę, apvedė ja savo lūpas ir sukando taip, kad dar ir man liktų. Nuo tokio bučinio atmosfera dar labiau pakvipo egzotika. Nekantravau ragauti toliau. Dabar, jau kaip klusnus kačiukas, laižiau vaisių sultis nuo jos kūno, kramsnojau ir bučiavau ten, kur man buvo nurodyta, o ji vis nesiliovė. Jaučiau, kaip tarp mano lūpų stangrėja jos krūtų speneliai. Girdėjau, kaip gilėja jos atodūsiai ir kaip atsakomai šėlsta mano paties širdis.

Galiausiai, man buvo liepta įsitaisyti tarp jos šlaunų. Su didžiuliu entuziazmu nėriau į jos karštąją vietelę. Lapnojau savo stambiu liežuviu kaip ištroškęs jautis ir jaučiau, kaip gausiai ji drėksta. Kai įbrukau liežuvį kuo galėdamas giliau, mano nosis jau baksnojo jos klitorį, o ji, įsijautusi, sugriebė mane už plaukų pasirūpindama, kad nepasprukčiau netinkamu momentu. Jei dar buvau neatradęs kokio taško, tai dabar jos siūbuojantys klubai padėjo man išmaišyti visus pakraštėlius.

Vos tik, tarp karštų aimanų, pasigirdo pasitenkinimo atodūsis, buvau paleistas. Įsitaisiau šalia to nuostabaus virpančio kūno, atgavau kvapą ir glostydamas jos pilvelį, su nekantrumu, laukiau, kada mano valdingoji pantera kelsis medžioklei.

Magnus

 
Komentarai (1)
:D cia vyro nuotykis? '' Lapnojau'' labiausiai patiko :DDD ir kosmetologes depiliaciju nedaro, kiek zinau :)))
Naujas komentaras