Sekso jogos pradžiamokslis: svarbiausi momentai

tantraaa.jpg
 
Ankščiau ar vėliau kiekviena pora susiduria su lovos išbandymais. Laikui bėgant seksas tampa nebe toks įdomus, o lytiniai santykiai nebeteikia tiek džiaugsmo kiek ankščiau. Palaipsniui nustojama mėgautis intymumu ir užuot pasirinkus seksą, pora mieliau imasi praleisti laisvalaikį prie kompiuterio ar televizoriaus.


Tai viena didžiausių klaidų. Ilgalaikė abstinencija vyrui gali sukelti erekcijos problemas ar net impotenciją. Todėl labai svarbu ieškoti būdų, kurie padėtų į meilės aktą pažvelgti naujomis akimis. Tantrinis seksas, ne tik pagyvins dviejų žmonių seksualinę patirtį, bet ir atvers naujus orgazmo horizontus!
 

Taigi, kas yra Tantrinis seksas? Trumpai tariant, tai intymumas ir pakitusi sąmonės būsena, kai vyras ir moteris išlaiko pusiausvyrą tarp sapno ir realybės. Tokia sekso filosofija suteikia galimybę partneriams susijungti į vieną ir atveria galimybę sutelkti dėmesį į konkrečius pojūčius bei instinktus. Sekso joga atneša neapsakomą ir sunkiai žodžiai apibūdinamą malonumą, kuris gali trukti "per kiaurą naktį".
 

 

 

Svarbiausi sekso jogos momentai:
 

Tinkama atmosfera. Atpalaiduojanti ir tvarkinga aplinka leis lengviau skleistis seksualiniai energijai. Prieš pasineriant į tokio filosofinio sekso meną, pirmiausia susitvarkykite kambarį, o elektroninius prietaisus,  išmaniuosius telefonus ir kitus  daiktus (knygas, žurnalus) paslėpkite. Tiesa, kompiuterį ar muzikos grotuvą galite palikti. Atsipalaiduoti bus lengviau, jei skambės rami rytietiška muzika. Taip pat pasirūpinkite žvakėmis ir namų ramybe (bus geriau jei namuose liksite vieni du).  
 

Lengva vakarienė. Tantrinis seksas reikalauja daug energijos, o ilgai tęsti lytinio akto tikrai negalėsite, jei pilvas gros maršą. Prieš pasinerdami į meilės aktą, lengvai užkąskite. Puikiai tiks vynuogės ar jūros gėrybės. 
 

Visiškas atsipalaidavimas. Tantrinis sekso džiaugsmais mėgautis negalėsite, jei būsite įsitempę. Sekso joga bus sėkminga tik tada, jei galėsite visiškai atsipalaiduoti. Raumenų įtampą ir psichologinį nuovargį padės įveikti masažas. Masažuokite vienas kitą ir mėgaukitės švelniais ir atpalaiduojančiais prisilietimais. Galite rinktis specialias masažo žvakes, praturtintas natūraliais afrodiziakais, kurių sudėtyje yra pipirmėčių, vanilės,  ylang ylang ar migdolų eterio. 
 

Pamirškite greitį. Vienas esminių skirtumų, kuo skiriasi įprastas lytinis aktas nuo tantrinio sekso, tai tempas. Neskubėkite, o atsipalaiduokite ir leiskite seksualiniai energijai skleistis jūsų kūne. Lėtas tempas tarsi leidžia sutaupyti ir sugeneruoti seksualinės energijos tėkmę.Tai leis mėgautis kitokiais potyriais ir bus lengviau sutelkti dėmesį į juos. Kai išmoksite tą padaryti, pajusite kaip galite valdyti (o kartais ir nesuvaldyti) jus užplūstantį malonumą. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras