Sekso laikmatis: nebijokite iššūkių!

maxresdefault(17).jpg
 
Vargu ar rastume blogesnį seksą, nei seksas, kurio metu tenka žvilgčioti į laikrodį. Kokia dar aistra, kokia preliudija ir kūno muzika, jei galvoje it užkeiktas tiksi chronometras.

Vargu ar rastume blogesnį seksą, nei seksas, kurio metu tenka žvilgčioti į laikrodį. Kokia dar aistra, kokia preliudija ir kūno muzika, jei galvoje it užkeiktas tiksi chronometras. „Iki erekcijos nusileidimo liko 15 minučių, prašome prisisegti saugos diržus...“ Ne, ačiū, tokio sekso nereikia.

Tačiau tuo pat metu visiems mums tenka taikstysis su laiko kaprizais. Sekse, deja, taip pat. Ir dar gerai, jei tam galite skirti visas 15 minučių. O jei teturite 5 minutes? Arba – kai kam galbūt net dar blogiau – partnerė tikisi bent keleto valandų nepertraukiamo malonumo? Mintis, jog teks atlaikyti tokią ilgą distanciją, kai kuriuos vyrus priverčia ne juokais suabejoti savo jėgomis. Taigi kaip užsiimti seksu jei turite...

... 5 minutes: Seksas kaip mūšis.

Seksas per 5 minutes primena greitą susišaudymą. Atėjau, pamačiau, nugalėjau... arba pamylėjau – čia jau kaip jums patogiau. Būtent taip patariama elgtis tokioje situacijoje. Veikite ryžtingai, greitai, rodykite iniciatyvą ir nuginkluokite priešininką – tai tinka kariams mūšio lauke, tiks ir jums super greitame sekse. Pamirškite baimes ir abejones. Pirmyn. Kūnas pats pasakys, kaip elgtis. O visiems kitiems niuansams tiesiog nėra laiko. Tokiose situacijose svarbiausia – ryžtas ir atkaklumas.

... 12 minučių: Seksas kaip sportas.

Be abejo, ne vienam pasirodys, kad 12 minučių seksui – tai vis tiek labai mažai. O štai senovės graikai tikėjo, kad per šitokį laiką galima spėti parodyti viską, ką sugebi. Todėl bet kokios sporto šakos rungtys senovės Graikijoje trukdavo lygiai 12 minučių. O kam tempti gumą ilgiau? Bene pats žinomiausias senovės graikų olimpinis čempionas buvo Pitagoras, kuris net šešis kartus laimėjo olimpines žaidynes pankrationo (antikoje populiarios bokso ir imtynių sintezės) kovoje. Savo mokiniams jis kartojo: svarbiausia – ne pergalė, o harmonija. Ko verta kova, jei ji nesiekia dieviškos judesių harmonijos, giminingos mūsų dvasios judėjimui? Atletui reikėtų treniruoti ir balsą – pavyzdžiui, tam, kad sužadintų aistrą prieš rungtynes, vertėtų su priešininku pakalbėti tyliu balsu. 
Taigi pasinaudokite laiku, kurį turite, kad kartu su partneriu ar partnere rastumėte harmoniją. Beje, prisiminkite ir Pitagoro patarimą apie balsą: netylėkite. Ak, tiesa, ir dar vienas niuansas. Nepamirškite lubrikanto – jei kartais moters aistra augtų ne taip greitai, kaip tikėjotės. Nieko nepadarysi, laikas spaudžia...

... 49 minutės: Seksas kaip muzika.

Gerą seksą galima palyginti su geru džiazu. Niekas iš džiazo atlikėjų neturi tiksliai surašytos partitūros, kiekvienas improvizuoja ir groja kažką savo, bet visi kartu jie skamba kaip vieningas muzikos kūrinys. Būtent 49 minutes truko pats ilgiausias bendras Ellos Ficdžerald ir Lui Armstrongo pasirodymas, kai du didieji džiazo genijai atliko Džordžo Geršvino operą „Porgy and Bess“. Po jų pasirodymo kritikas iš „Džiazo enciklopedijos“ sušuko: Jei tavęs neužveda, kai dainuoja Ficdžerald ir Armstrongas, vadinasi tu miręs, žmogau!“ Ko iš to galima išmokti sekse? Viskas paprasta. Pakaitomis atlikite savo solo partijas, įsiklausykite vienas į kitą, ir kai vienas iš jūsų yra veiksme – nesistenkite nei užgožti, nei perrėkti. Akompanuokite ir laukite savo įstojimo. 49 minutės tokio jam session pralėks kaip viena akimirka.

... 1 valanda 48 minutės: Seksas kaip skrydis į kosmosą.

Jei ketinate vienas kitam suteikti nežemišką malonumą, be abejo vertėtų perimti kosmonautų praktiką. Kad ir pirmojo žmogaus kosmose, Jurijaus Gagarino, kurio skrydis truko būtent tiek laiko. Jis teigė, kad skrydžio sėkmę lėmė dar prieš jį tobulai įvaldyta technika ir puiki savijauta. Technikos išmanymas ir puiki savijauta – štai pagrindiniai kosminio sekso komponentai! Tad pasiruoškite tinkamai: įžanginės glamonės, žaidimai, eksperimentų idėjos ir taip toliau. Neskubėkite pradėti atbulinio skaičiavimo, ištęskite kiekvieną malonumo etapą.

... 2 valandos 03 minutės: Seksas kaip maratonas.

Beveik tiek laiko (o tiksliau – 2 val. 2 min. 53 sekundės) yra maratono rekordas, priklausantis bėgikui iš Kenijos Dennis Kipruto Kimetto. Svarbiausia – nesustoti, nuolat judėti, jei prireiks – kad ir iš paskutiniųjų. Kokių principų laikosi ilgų distancijų bėgikai? Iš pradžių taupo jėgas ir galvoja, kad, kas benutiktų, reikia pasiekti finišą. Be abejo, dvi valandos meilės žaidimų nėra tokios sunkios, kaip tiek pat laiko trunkantis bėgimas. Bet ryžto ir ištvermės prireiks. Taigi laiko turite pakankamai. Nepulkite demonstruoti visko, ką sugebate, iš karto. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kiekviena akimirka. Ir pasirinkite scenarijų, kuris jums patogesnis – ar keletas greitų finišų, ar viena ilga distancija su itin galingu finišu. Viskas priklauso nuo jūsų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras