Sekso lėlės: nuo ko priklauso kaina?

bf0c5022ecfcce56bd7b478ddcb11192.jpg
 
Šiandien sekso reikmenų industrija stebina savo išmone ir gali pasiūlyti itin platų pasirinkimą: jei prieš keletą metų metų būtų galima rinktis vos kelias dešimties skirtingų rūšių prekių asortimento, tai šiuo metu pasirinkimas yra toks didelis, kad prekės skaičiuojamos šimtais ar net tūkstančiais. Atrodo, jog šis gausus pasirinkimas gali pasiūlyti visko, ko reikia itin maloniems pojūčiams.

Viena iš tokių prekių grupių yra sekso lėlės. Nors ši prekė jau nebėra paskutinių dienų naujovė, reikia pastebėti, yra nemažai dalykų, kuriuos yra būtina paminėti. Vienas iš jų – išsiaiškinti, nuo ko priklauso tokios prekės kaina. Pasirodo, jog yra nemažai veiksnių, kurie ir nulemia galutinę šios prekės kainą. Būtent apie juos ir pakalbėsime plačiau.

Dydis

Nors dažniausiai yra pardavinėjamos standartinio dydžio sekso lėlės, reikia pastebėti, jog maždaug trečdalį prekyboje esančių seksui skirtų lėlių sudaro tos lėlės, kurių dydis yra nestandartinis. Nesunku suvokti, jog kuo didesnė yra lėlė, tuo brangiau ji kainuoja.

Natūralumas

Dar vienas labai svarbus veiksnys, kuris turi nemažai įtakos bendrai gaminio kainai, yra natūralumas. Tai, kiek natūrali bus seksui skirta lėlė, priklauso nuo gamintojo kompetencijos, tačiau esmė tame, jog kuo natūraliau atrodys gaminys, tuo daugiau teks už jį pakloti.

Medžiagų kokybė

Tokiam gaminiui pagaminti reikia pačių įvairiausių medžiagų, tačiau pats svarbiausias dalykas yra tas, jog labai svarbu, kokios kokybės medžiagos bus naudojamos. Kuo aukštesnė bus tų medžiagų, kurios yra naudojamos lėlės gamybai, kokybė, tuo daugiau teks mokėti už  produktą, ir atvirkščiai – jei lėlė bus pagaminta iš prastesnės kokybės medžiagų, ji bus gerokai pigesnė.

Pardavimo vieta

Šiek tiek įtakos tam, kiek kainuos tokia prekė turi ir pardavimo vieta. Kaip žinia, sekso lėlių galima įsigyti įprastose sekso reikmenų parduotuvėse, tačiau jau kelerius metus yra itin populiaru prekes rinktis internetu. Reikia pabrėžti, jog pirkėjui toks pasirinkimas yra naudingas dėl kelių priežasčių, o viena iš jų ta, jog tokiu būdu įsigyta prekė kainuoja pigiau. Ne išimtis yra ir seksui skirtos lėlės, todėl, verta atminti, jog tai, kiek mokėsite už šią prekę, priklauso ir nuo to, kur ruošiatės ją pirkti – įprastoje ar internetinėje parduotuvėje.

Gamintojo vardo populiarumas

Na, o dabar – pats metas atkreipti dėmesį ir į dar vieną veiksnį, kuris taip pat, tiesa, nors ir nežymiai, įtakoja šios prekės kainą. Tai – gamintojo populiarumas. Jau seniai yra žinoma, jog kuo populiaresnis yra gamintojas, tuo brangiau teks mokėti už jo prekes. Tai galioja visoms prekės, tad ir tokios paskirties lėlės – taip pat ne išimtis.

Taigi, veiksniai, kurie lemia šios prekės kainą, yra tokie: lėlės dydis, natūralumas, medžiagų kokybė, pardavimo vieta, o taip pat ir gamintojo vardo populiarumas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras