Sekso metu moterys dejuoja iš nuobodulio?

184.jpg
 
5 komentarai
Moters orgazmo paslaptis – mįslė, dėl kurios mokslininkai daužo savo galvas į sieną jau keletą metų. Pasirodo, kad raktas nuo šios mįslės slepiasi gražiosios lyties atstovių smegenyse. Pagal naujus duomenis, kiekviena moteris turi bent du kelius, kad pasiektų didžiojo O.

Nju Džersio universiteto mokslininkai analizavo tas moteris, kurios nevengdavo masturbacijos. Moterims buvo atlikta magnetinio rezonanso tomografija. Masturbuojantis aktyviai veikė daugiau nei 30 smegenų sričių, tame tarpe ir profrontalinė žievė – sritis, kuri atsako už tokias funkcijas, kaip sprendimų priėmimas ir vaizduotė.

Kita grupė, vadovaujama Olandijos Groningeno universiteto mokslininkų, atliko analogišką tyrimą. Tik jie stebėjo tas moteris, kurios patiria malonumą su partneriu. Tomografija parodė, kad prefrontalinė žievė proceso metu neveikė. Tokiu būdu, mokslininkai padarė išvadą, kad moteris būdama su vyru gali patirti orgazmą, kai moteris pasiekia taip vadinamos pakitusios sąmonės būseną.

Žinoma, kad orgazmas neatjungia sąmonės, tačiau jis ją keičia. Tai tik dar kartą patvirtina, kad orgazmo metu žmonės netenka kontrolės.

Mokslininkai mano, kad šio sudėtingo proceso tyrimai, susiję ir su prefrontaline žieve, padės toms moterims, kurios turi sunkumų pajusti orgazmą.

Tarp kitko, sociologai apklausos metu sužinojo, kad seksualinę aistrą patiria viena iš penkių silpnosios lyties atstovių. Dejones lovoje imituoja apie 80 proc. moterų, ir tai daro ne šiaip sau, o iš nuobodulio. Specialistai išnagrinėjo 71 moters elgesį nuo 18 iki 48 metų. Pasirodo, kad absoliuti dauguma garsais, dejonėmis linksmina save ir savo partnerį. Be to, 25 proc. moterų yra netgi pamiršusios, kokios yra tikrosios emocijos sekso metu – jos jas tik įsivaizduoja.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
ziauri tiesa
Na siaip istikruju dejuoju ne visada is malonumo, kai jau malonu buna tai tas gaunasi naturaliai dejavimas, o kai jau noriu, kad vyras susijaudintu ir greiciau baigtu dejuoju dirbtinai, tai nera sunku... su laiku priprantama.
istikro samone manau cia raso.
nesamone....
As negaliu patiketi kad tik 20% merginu, moteru yra malonu myletis. nesamone.
Naujas komentaras