Sekso mitai, kuriais tiki vyrai

unnamed-63.jpg
 
Pasak Senovės Graikijos mito, sekso deivė Afroditė gimė iš jūros putos, o iš Ozirio spermos atsirado daugybė įvairiausių dalykų. Tai – sekso mitai. Manote, XXI amžiuje jais niekas nebetiki? Afrodite ir Oziriu – galbūt. Tačiau žmonės prisikūrė apsčiai kitų mitų, kuriais sėkmingai tiki iki šiol.

Mitas: Seksą valdo instinktai. Jei nori – viskas seksis puikiai ir iš pirmo karto.

Tiesa: Ak, tie pirmieji kartai... Tiesą sakant, sunku rasti vyrą, kuriam viskas pavyko tobulai sklandžiai iš pirmo bandymo. Iš tikrųjų pirmas kartas retai kada būna sėkmingas, jei nepadeda daugiau patirties turinti partnerė. Tačiau tam, kad jos pagalba būtų efektyvi, visų pirma ji turėtų žinoti, kad partneris yra nepatyręs. Priešingu atveju gali jį palaikyti tiesiog šiaip nevykėliu. Jei naujokai esate abu, skubėti nereikia, skirkite daugiau laiko glamonėms, vienas kito kūno tyrinėjimui. Ir kai priartėsite prie įsiskverbimo momento, pasirinkite patogią pozą. Pavyzdžiu, kai partnerė guli ant nugaros, o jis atsiklaupia priešais, suima jos kelius, praskečia kojas ir kilsteli dubenį. Taip nepataikyti – tikrai neįmanoma.

Turėkite omeny, kad itin dažnas reikšinys pirmiesiems kartams – priešlaikinė ejakuliacija. Jei taip nutiks, nepulkite graužtis ir nenusivilkite. Tęskite glamones ir pamėginkite patenkinti partnerę ranka arba toliau švelniai žaisdami praleiskite 15 minučių – tiek laiko užteks, kad erekcija ir vėl atsinaujintų.

Mitas: Po ilgo susilaikymo seksas bus nepakartojamas.

Tiesa: Nebūtinai. Seksas, kaip ir kitos organizmo funkcijos, reikalauja reguliarių treniruočių. Kad viskas būtų sklandu, būtina sąlyga – puiki kraujotaka dubens srityje, nepriekaištinga prostatos funkcija, sklandus raumenų, esančių dubens srityje, darbas. Tagi kuo dažniau jų funkcijas išbandysite, tuo mechanizmas veiks sklandžiau. Tas pats pasakytina ir apie moteris. Legenda, kad po ilgo susilaikymo pojūčiai bus stipresni, grįsta paaugliška realybe, kai norisi labai dažnai, svajones pavyksta įgyvendinti labai retai, o pojūčiai yra tokie stiprūs, kad sunku net su kuo nors palyginti. Kita vertus, net ir tada ribotos galimybės turėti seksualinių santykių neretai iškrėsdavo tokių piktų pokštų, kaip antai priešlaikinė ejakuliacija ar nepastovi erekcija – viskas iš pernelyg didelio susijaudinimo ir įtampos. Taigi nesistenkite sukelti sau dirbtinių sunkumų vyresniame amžiuje. Ilgesnis susilaikymas lemia ne didesnį norą, o atpratimą nuo sekso.

Mitas: Defloracija – nepakartojama seksualinė patirtis.

Tiesa: Nuo seno vyrai būdavo linkę sureikšminti moters pirmus kartus. Ne vieną šimtmetį tikėta, esą defloracijos akimirka ne tik moteriai, bet ir vyrui suteikia ypatingų pojūčių. Tačiau tiesa yra tokia, kad tie ypatingi pojūčiai 

Šiandien vyras, dovanojantis moterisi pirmą kartą, kaip tik turėtų jausti didesnę įtampą ir atsakomybę. Juk partnerei ši diena – ypatinga, taigi ji tikisi, kad viskas bus išties tobula. Mažai tikėtina, kad moteriai šis pirmas kartas iš tiesų labai patiks. Tačiau faktas, kad jį įsimins visam gyvenimui. Kaip ir partnerį, su kuriuo TAI nutiko. Taigi atsakomybė – didžiulė, jei norite palikti kuo geresnį įspūdį. Ir, geriau pagalvojus, kur kas daugiau malonumo teiktų atsipalaidavimas ir žinojimas, jog partnerė jau yra pasitreniravusi.

Jei vis dėlto taip jau nutiko, kad tapsite tuo pirmuoju – pasistenkite viską atlikti aukščiausiame lygmenyje. Visų pirma pasirūpinkite moters psichologiniu komfortu. Jaudulys ir baimė – natūrali jos būsena, taigi atpalaiduokite glamonėmis, komplimentais. Nesitikėkite drąsesnių eksperimentų, netgi kokios nors įmantresnės pozos. Visi judesiai turėtų būti sklandūs, ne pernelyg intensyvūs, kaskart leiskite moteriai apsiprasti su naujais pojūčiais. Jeigu jai skaudės (pirmus kartus tai natūralu), būkite pasirengęs liautis, daryti pertrauką ar apskritai reikalo imtis kitą kartą.

Mitas: Jei turite nuolatinę partnerę, bet ir toliau masturbuojatės, tai ženklas, kad jūsų santykiai nesėkmingi.

Tiesa: Kai kurie vyrai išties liaujasi masturbavęsi vos susiranda nuolatinę partnerę. Tačiau yra ir tokių, kurie sėkmingai šią praktiką tęsia. Ir vienas, ir kitas atvejis – visiškai normalus. Masturbacija tik iš dalies pakeičia seksą su partnere ir apskritai sukelia visai kitokius pojūčius, nei įprastas seksas. Ji nekenksminga, netgi atvirkščiai – dažnai teikia naudos ir pagerina sekso kokybę su partnere. Galų gale, jei tik jums bus ramiau, galite masturbaciją įtraukti į savo meilės žaidimų repertuarą, daryti tai kartu su partnere ar stebėti vienas kitą. Ir tai visai nereiškia, kad su jūsų santykiais kas nors netaip. Atvirkščiai. Tai rodo abipusį pasitikėjimą vienas kitu ir kūrybingą požiūrį į seksą.

Mitas: Svarbiausia sekse – suteikti partnerei malonumą.

Tiesa: Kai visi aplinkui šią tiesą kalte kala vyrams į galvą, kai kurie ja patiki pernelyg rimtai. Ir taip susikoncentruoja į malonumo teikimą partnerei, jog save nustumia į meilės žaidimų užkulisus ir... gauna atvirkštinį rezultatą, nei tikėjosi. Be abejo, partnerės malonumu pasirūpinti būtina. Tačiau pamiršti savęs taip pat nevalia. Tai galioja abiems lytims. Seksas ir vienam, ir kitam turi teikti malonumą. Idealiu atveju viskas turėtų atrodyti taip: jam gerai todėl, kad jai gerai, o jai gerai todėl, kad jam gerai, ir tokios grandininės reakcijos kulminacija – abiejų partnerių orgazmas. Bet kas gi nutinka, kai vienas iš partnerių – visiškas altruistas, nepaisantis savo malonumo ir iš kailio besineriantis, kad gera būtų kitam? Malonumo grandinė nutrūksta, o kulminacija nebūna tokia stipri, kaip norėtųsi. 

Mitas: Sėkmingas seksas – tai ilgas seksas

Tiesa: Tantrinio sekso šalininkai linki mums visa ko geriausio ir niekas nenori suklaidinti. Jie neabejoja, kad ilgas seksas – gerai, o štai normali gyvenimiška praktika rodo: įvairios trukmės seksas – dar geriau. Iš tiesų labai dažnai moteriai tam, kad pasiektų orgazmą, reikia daug daugiau laiko, nei vyrui. Tačiau pernelyg ištęstas lytinis akras – ne pati geriausia alternatyva. Ypač jei į jo trukmę, turint tikslą tęsti kuo ilgiau, susikoncentruojama nuolat. Sekso trukmė turėtų priklausyti nuo abiejų partnerių poreikių. Ir tiek vyrams, tiek moterims neretai greitukas ir miegas būna kur kas geresnis derinys nei pusė nakties erotinių žaidimų ir pamėlę paakiai rytojaus dieną darbe. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras