Sekso pozos, kurios skatina smegenų veiklą

 
1 komentaras
Tarptautinėje seksologų konferencijoje buvo įrodyta, kad jaunimo egzamino pažymiai priklauso taip pat ir nuo sekso pozų, kuriomis jie naudojasi!

Sekso pozos egzistuoja ne tik tam, kad abu partneriai pajustų artumą ar meilužiai išbandytų naujoves. Yra tam tikros pozos, kurios gerina kraujo apytaką į galvos smegenis.

Pastebėta, kad beveik visi studentai užsiima seksu. Be to, reguliariu. Ir čia nėra nieko blogo, nes po lytinių santykių gerėja atmintis, be to, tai daro gerą įtaką ir mokslams bei aukštiems balams.

Pozų nauda

Jos gerina atmintį, dėmesio koncentraciją, susitelkimą ir greitą reakciją.

Merginoms

„Kalniukas“. Mergina stovi ant kelių ir ant alkūnių, nuleidusi galvą žemyn. Partneris įeina iš galo.

Kraujo srautas į nuleistą galvą stipriai stimuliuoja smegenis tose srityse, kurios atsakingos už informacijos atmintį ir smegenų neuronus.

„Ratas“. Mergina guli ant nugaros, kojos pakeltos ir apglėbusios vyrą už liemens.

Pakeltų kojų įtampa klubų srityse stimuliuoja kraujo tekėjimą pečių juostoje ir galvoje – o tai turi tas pačias „pasekmes“, kaip ir „kalniukas“.

Vaikinams

Jojikė keliais į priekį. Vaikinas atsilošęs, galva pakelta. Partnerė leidžiasi ant varpos, tuo pačiu sulenkusi ir ištiesusi kelius į priekį.

Šioje pozoje galimi sukamieji penio judesiai, taip jaudinant jo šaknį, kur pradeda dirbti nervinės galūnės, vedančios stiprius signalus į tas smegenų sritis, kurios yra atsakingos už atmintį.

Jojikė užpakaliu į priekį. Partneris guli sulenkęs kojas. Mergina sėdasi ant lytinio organo užpakaliu ant vyro pilvo.

Judančių moteriškų apvalumų vaizdas sudaro papildomą stimuliaciją, kuri naudinga regimiesiems nervams susijusiems su hipofizės nervinėmis galūnėmis.

 
Komentarai (1)
fotkė tai baisi ;\\
Naujas komentaras