Sekso privalumai vyrams ir moterims

 
Ne paslaptis, kad jei moteris tik norės, atras daugybę priežasčių, kurios leis atsisakyti lytinių santykių. Tačiau moksliniai tyrimai byloja, jog seksas sveikatai itin naudingas. Todėl aistringomis meilės glamonėmis mėgaukitės kuo galima dažniau! Pateikiame keletą priežasčių, dėl kurių seksu mėgautis verta žymiai dažniau.

Stiprina imuninę sistemą. Tyrimų rezultatų duomenimis, reguliaraus sekso dėka organizme gaminasi laimės hormonai, tačiau stipriname visą sveikatos būklę. Pensilvanijos universiteto, esančio Jungtinėse Amerikos Valstijose, mokslininkai nustatė, jog studentų, reguliariai užsiimančių seksu 1-2 kartus per savaitę organizme gaminasi antikūniai, saugantys organizmą nuo ligų.

Mažina širdies negalavimų riziką. Teigiama, kad vyrai, besimylintys keletą kartų per savaitę, vyresniame amžiuje žymiai rečiau patiria širdies infarktą ar kitus negalavimus. Todėl mielosios, pasirūpinkite savo mylimaisiais ir palepinkite juos nepamirštamomis meilės naktimis. Žinant, kad daugelis vyrų yra didžiuliai sekso fanai, atsisakyti neturėtų nė vienas.

Gerina miego kokybę. Jei pusę nakties prasivartote lovoje ir negalite užmigti, neskubėkite vaistinėlėje ieškoti migdomųjų tablečių. Pats natūraliausias, neigiamo šalutinio poveikio neturintis vaistas – seksas su mylimu žmogumi, todėl mylėkitės ir miegosite saldžiai kaip kūdikiai.

Jaunina. Nors gali atrodyti neįtikėtina, tačiau Edinburgo universiteto mokslininkai teigia, jog žmonės, besimylintys su pastoviu partneriu bent keturis kartus per savaitę, vyresniame amžiuje atrodo septyniais ar net dvylika metų jaunesni negu yra iš tikrųjų. Reguliaraus sekso metu išsiskiriantys testosterono bei estrogeno hormonai, jaunina kūną. Mums, moterims, estrogenas dovanoja minkštą odą bei švytinčius plaukus.

Lavina lankstumą. Jeigu joga ar kiti kūno lankstumą lavinantys pratimai nėra Jūsų mėgstamiausi, nenusiminkite. Treniruoti kūną galite ir sekso metu, tereikia nepatingėti ir išbandyti skirtingas sekso pozas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras