Sekso rutina, lauk iš miegamojo!

shutterstock_514795453-1.jpg
 
Santykių pradžioje aistros verda ir veržiasi per kraštus, seksualiniais žaidimais užsiimama vos ne kasdien, tačiau ateina toks metas (kad ir kaip mes jo nenorėtumėme), kai anksčiau fontanais tryškusi aistra ima po truputį blėsti. Tai anaiptol nereiškia, jog mažėja ir jausmai mylimajam, tiesiog tai natūralus procesas, su kuriuo susiduria be išimties visos poros. Nors partnerį puikiai pažįstate, galite nuspėti jo atliekamus veiksmus, žinote visus jo pomėgius, tačiau nustoti stengtis nevalia. Nepasiduokite nuovargiui, užgriuvusiai rutinai ir surenkite tikrą šuo miegamajame, kuris ilgam išliktų atminty.

Atėjo metas pakeisti Jūsų nusistovėjusią sekso rutiną. Pripažinti, kad nusibodo esamas seksualinis gyvenimas ir didžiulis noras jį pakeisti - vienas žingsnis teigiamų permainų link. Tik Jūsų abiejų iniciatyva ir nuoširdžios pastangos gali padėti pasiekti geriausių rezultatų. Atviras pokalbis, smagi diskusija apie seksualines naujoves, kurias kiekvienas norėtumėte išbandyti miegamajame, tik sustiprins Jūsų seksualinę partnerystę, leis labiau pasitikėti vienas kitu. Todėl nebijokite atvirai prabilti apie savo seksualines fantazijas ir norus, esame tikri, kad mylimasis su didžiausiu malonumu sutiks jas realizuoti.

Mintimis sugrįžkite į draugystės pradžią, prisiminkite kaip jautėtės pirmąją pažinties su mylimuoju dieną, kas privertė atkreipti į jį dėmesį, kokios būdo savybės labiausiai sužavėjo. Kuris pirmasis išdrįso žengti lemiamą žingsnį tolimesnių santykių link, kaip stipriai spurdėjo, vos krūtinėje telpanti širdis, kokia palaima užliedavo laikant mylimojo ranką savo delne. Taip pat nepamirškite ir juokingų, o galbūt šmaikščiai gėdingų dalykų, nutikusių ir žinomų tik Jums dviems. Kitaip tariant, įsimylėkite jį/ją iš naujo. Bendri prisiminimai, išgyvenami iš naujo tik primins jums kaip stipriai mylite ir branginate vienas kitą.

Įneškite spontaniškumo į seksualinius santykius. Būtent jis yra pagrindinė ir geriausia sudedamoji sekso dalis. Mylitės vien tik lovoje ir kaskart tomis pačiomis, jau seniai nusibodusiomis pozomis? Išbandykite seksą virtuvėje, vonioje, svetainėje ant grindų, draugės namuose jai trumpam išėjus į parduotuvę ar kitose netikėčiausiose vietose, įtraukite partnerį į nelauktą, nesitikėtą sekso žaidimą. Nepatingėkite mylimajam suteikti kūno masažo malonumų, kurie būtų tik pradžia tolesnių glamonių link. Garantuojame, kad tai tikrai atgaivins Jūsų nusistovėjusius seksualinius santykius ir įpūs kibirkštėlę aistros.

Ar kada nors esate vienas kitam sugalvoję ir paskyrę seksualinius vaidmenis? Ne? Pats metas tai išbandyti! Pasitelkite fantaziją ir vienas kitam sugalvokite kuo originalesnius vaidmenis, į kuriuos abu nesigėdytumėte įsikūnyti. Visada svajojote pasimylėti su pirmą kartą gatvėje sutiktu nepažįstamu žmogumi? Puiki mintis, galite apsimesti dviem nepažįstamaisiais, susitikusiais pirmą kartą, flirtuoti, varstyti vienas kitą aistringais žvilgsniais ir mėginti sugundyti.

Taip pat neatsisakykite pažiūrėti erotinių filmų ar paskaityti pikantiškų istorijų, kurias nieko nelaukdami panaudokite miegamajame.

Sekso rutinos paįvairinimas gali būti didelis iššūkis Jums abiems, tačiau nepabijokite jo priimti. Tai leis pažinti net slapčiausias mylimojo kerteles. Pradėkite jau šįvakar ar net šiuo momentu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras