Sekso tipai: kaip mylisi vienišiai?

Lonely-man.jpg
 
3 komentarai
Ilgalaikiai santykiai ir seksas – du, vienas nuo kito neatsiejami dalykai kiekvienos poros asmeniniame gyvenime. Tačiau ką daryti tiems, kuriems iki šiol nepavyko užmegzti ilgalaikių santykių? Negi tokiu atveju privaloma atsisakyti vieno didžiausio malonumo gyvenime? Žinoma ne, juo kuo puikiausiai galima mėgautis ir vienišiesiems!

Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje, kurioje dalyvavo vien tik stipriosios lyties atstovai pateikia stulbinančių faktų ir tik dar kartą įrodo, jog seksui ilgalaikiai santykiai nėra viena būtiniausių sąlygų. Taigi Jūsų dėmesiui sekso rūšys, kuriomis mėgaujasi viengungiai!

1. Atsitiktinis seksas.

Šiomis dienomis tikriausiai niekas nenustebs išgirdęs frazę: „vakar praleidau naktį su žavia nepažįstamąja“. O pokalbiui pakrypus apie tolimesnį judviejų bendravimą ne retas atkirstų, jog pažintis, prasidėjusi tą vakarą, baigsis išaušus kitam rytui.

Atsitiktinis seksas arba dar kitaip – vienos nakties nuotykis būdingas vienišiesiems, juk draugų būryje ar kitoje pasilinksminimų vietoje sutikus žavią nepažįstamąją ne vienam vaikinui sukirba širdis, o galvoje pradeda sukti nedoros mintys. O jei dar toji mergina ar moteris savo elgesiu išsiduoda, kad vienos nakties nuotykiai, anot jos, nesmerktinas dalykas, kodėl gi nepasinaudojus šia proga?

2. Netikėtas seksas.

Juk ne veltui sakoma, kad geriausi dalykai nutinka netikėtai, nelauktai. Todėl, be jokios abejonės, tokio pobūdžio seksas – vienas maloniausių. Juk pavyzdžiui keliaujant į vakarėlį dažniausiai tikimasi gerai praleisti laiką, pabendrauti su žmonėmis, na o jei dar simpatiška mergina pamerkia akį ir žvilgsniu kviečia palikti siautulingą draugų būrį bei pasprukti kur nors atokiau – puiki galimybė laimingai vakaro pabaigai, kuria pasinaudoti atsisakytų tik visiškas neišmanėlis!

3. Seksas – bloga idėja.

Įsivaizduokite, jog visą vakarą guodžiate geriausią draugę, kuri išsiskyrė su vaikinu ir iki šiol niekaip negali jo pamiršti. Kai staiga Jūsų šiltus ir draugiškus, paguodos kupinus apkabinimus pakeičia nedrąsūs, tačiau aistros kupini bučiniai bei glamonės. Nors proto balsas liepia sustoti ir kuo greičiau viską baigti, tačiau širdis jo klausyti nė neketina. Tegu ši naktis būna nepamirštama, o rytoj nors ir pasaulio pabaiga.

4. Vienkartinis seksas.

Jūs gyvename vienoje šalies dalyje, ji kitoje, o dar geriau – judu skiria bene pusę pasaulio, daugiau niekada nepamatysite vienas kito, tai kodėl gi nepasinaudojus šia galimybe? Gyvename tik kartą, todėl kiekvieną akimirką privalome išnaudoti tinkamai.

5. Legendinis seksas.

Klausiate, ką gi reikia daryti, kad nors kartą gyvenime galėtumėte tai patirti? Kas žino, tai tiesiog ima ir nutinka vieną ar du kartus kiekvieno vaikino gyvenime. Kuo jis toks ypatingas? Tikslaus atsakymo į šį klausimą nėra, tačiau faktas tas, kad toks dalykas tikrai egzistuoja.

6. Seksas su buvusiąja.

Tai tikriausiai daugeliui iš Jūsų patirtas išgyvenimas, juk dažnai išsiskyrus su ilgamete drauge santykių taip lengvai užbaigti nepavyksta ir dar kurį laiką seksas be įsipareigojimų tęsiasi. Tačiau jei visi dėl to tik ir lieka patenkinti, kodėl gi kurį laiką nepasimėgavus šiuo malonumu?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Cha cha cha :))))) tiksliai pastebėta :))))
geras jausmas sexas viesoje vietoje,man patinka sexas kai kazkas stebi tau tipo nematant
"sutikus žavią nepažįstamąją ne vienam vaikinui sukirba širdis"
"Nors proto balsas liepia sustoti ir kuo greičiau viską baigti, tačiau širdis jo klausyti nė neketina"
Man atrodo, čia autorius supainiojo žodį "širdis" su žodžiu "penis".
Naujas komentaras