Sekso viešoje vietoje pozos

197110.jpg
 
1 komentaras
Vasara – puikus laikas paįvairinti santykius seksu ar glamonėmis gamtoje. Taigi, siūlome jums keletą patogių ir seksualių pozų:

Kiaulystė antklodėje

Tinkama vieta: parkas ar paplūdimys.

Būdami paplūdimyje ar parke, kiek toliau nuo žmonių minios, kartu su partneriu susisukite į didelę antklodę, nusiimkite apatinius ir trinkitės vienas į kitą, kol patirsite malonumą. Galite pasitelkti ir pirštus – stimuliacija bus dar intensyvesnė. Beje, vietoje antklodės tinka ir miegmaišis – jame sušilusių kūnų trintis bus dar slidesnė ir malonesnė.

Medkirčio poza

Tinkama vieta: miške, natūralioje gamtoje

Išvykite į mišką ar pamiškę, kur nėra žmonių. Rinkitės nuošalesnę, tačiau nepavojingą vietą, kur būtų nors vienas medis ir kuo mažiau vabzdžių. Moteris turi apsikabinti medį, o vyras įeiti iš nugaros. Beje, atidžiai rinkitės medį: jis turėtų nebūti labai šiurkštus, verčiau didelis, tvirtas ir glotnus... tai gali jaudinti!

Fantazijų palapinė

Tinkama vieta: Tarp aukštų žolių, jei netoliese yra gyvenvietė ar tiesiog nuošalesnėje lygioje vietoje.

Palapinė tarsi atskiria jus nuo aplinkinių, tad net būdami netoli žmonių galite mėgautis meile. Moteris gali atsigulti ant nugaros, tačiau sulenkusi kojas pakelti dubenį, o vyras į ją įeiti. Susidaro ypatingas kampas (panašiai, kaip palapinės smeigtuką tvirtinant į žemę), leidžiantis giliau įsiskverbti ir labiau pasimėgauti seksu.

Tarzano poza

Tinkama vieta: Galinis namo kiemas/sodas.

Ko gero, kiekvienas suaugęs žmogus apie tai bent pasvajoja... Seksas tarp krūmų primena (ne)įgyvendintas paauglystės svajones, vėjavaikiškumą, išdykėliškumą... Galite pasimėgauti nuostabiu intymumu net neperžengę savo valdų ribos! Patogiausia, jei moteris kojomis apsiveja partnerio liemenį, o šis ją prilaiko už užpakaliuko – taip nereikia išsipurvinti. Dailiosios lyties atstovė lieka tikra ledi, tačiau nesumažinamas aplinkos (krūmų, šakelių...) pojūčio malonumas.

Viešasis nusižengimas

Svarbu atsižvelgti į tai, kas jus gali stebėti, matyti, juk seksas viešoje vietoje – viešosios rimties pažeidimas. Svarbiausia – saugokitės vaikų, jie tikrai neturėtų jūsų užklupti, matyti ir pan. Stenkitės netrukdyti kitiems ir išvengsite bausmių.

Metas į gamtą!

Po ilgos šaltos žiemos ir gana niūraus pavasario – seksas gamtoje gali būti tikru nuotykiu, pramoga ir džiaugsmu. Atsargiai rinkitės vietoves, tačiau nebūkite ir pernelyg baikštūs: juk niekas jūsų neseka tikėdamiesi užklupti. Atsipalaiduokite, eksperimentuokite, atraskite naujas puikias vietas ir pasimėgaukite vienas kitu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nesąmonės parašyta, prifantazavo rašytoja..
Naujas komentaras