Sekso žaidimai ne vaikams

couple-bed-9(1).png
 
Nusibodo tos pačios pozos ir vietos, kuriose mylitės? Norite kažką pakeisti, įžiebti jumyse degusią aistrą iš naujo, tačiau nežinote kaip tai padaryti? Leiskite duoti jums kelis patarimus, kurių dėka iš naujo pasinersite į malonumų gelmes.

Paprasčiausias būdas kasdienybės paįvairinimui yra sekso pozos pakeitimas. Pagalvokite kokių pozų dar esate neišbandę? Pasisemkite idėjų iš knygų, interneto, draugų patarimų. Taip pat nepamirškite, kad labai naudinga pakeisti sekso vietą. Pasimylėkite tiesiog prie lango, paplūdimyje, parke, lėktuvo tualete, balkone ar laiptinėje. Vietos, kuriose galite būti užklupti svetimų žmonių itin jaudina, tokie sekso žaidimai ne vaikams.

Vienas kitam kuždėkite nešvankius žodžius, papasakokite apie savo erotines fantazijas. Būdami atskirai nusiųskite sms žinutę, kurioje parašėte kokios aistringos akimirkos šiuo metu norėtumėte. Nesidrovėkite nustebinti antrąją pusę oraliniu, kuomet jis ar ji sėdi prie kompiuterio arba žiūri televizijos laidą. Nebijokite improvizuoti!

Pasipuoškite erotiniais apatiniais, kurie įkaitins jūsų mylimąjį. Galite dėvėti viso kūno kojines su atvira intymia zona, tuomet jūsų išrinktajam nereikės gaišti laiko jus nurenginėjant. Taip pat puiki mintis kartais nedėvėti jokių apatinių ir seksualiai parodyti mylimajam, jog po sijonu daugiau nieko neturite, grakščiai išsirieskite ir laukite aistringos skverbties.

Gundantys užkandžiai, kuriuos galite valgyti vienas nuo kito taipogi puikiai padeda atitrūkti nuo kasdienybės. Braškės su grietinėle, šokoladas, sirupas, šampanas ir daugybė kitų gardumynų valgomų nuo jūsų išves jus abu iš proto. Skanaukite su pasimėgavimu, nepamiršdami stimuliuoti antrosios pusės erogeninių zonų. Po gardžių užkandžių mėgavimąsi vienas kito kūnu perkelkite į dušą.

Pasiskirstykite vaidmenimis, įkūnydami itin seksualius ir aistringus personažus arba apsimeskite, kad vienas kito nepažįstate ir imituokite vienos nakties nuotykį. Atsipalaiduokite ir eksperimentuokite, tačiau nepersistenkite, gerbkite savo ir partnerio norus ir galimybes.

Itin drąsus žingsnis, kurį galite įtraukti į savo sekso žaidimus – lytinio akto filmavimas. Tokie žaidimai tikrai ne vaikams, nes yra tikimybė, jog kažkas pamatys šį video. Pažvelgus iš kitos pusės, akivaizdu, kad turėdami šį įrašą galėsite kada tik norėsite jį peržiūrėti, prisiminti kaip jums buvo gera ir pulti į aistros bangas dar kartą.

Sekso industrija ženkliai pažengusi į priekį, erotinių prekių parduotuvės siūlo gausybę sekso žaislų, kurie tikrai paįvairina seksualinį gyvenimą. Dažniausiai poros pradeda nuo paprastesnių žaisliukų, tokių kaip penio žiedai, užmovai, antgaliai, masažo aliejai, vaginaliniai kamuoliukai. Vibratorius yra pati populiariausia sekso prekė, naudojama tiek vyrų, tiek moterų, jų yra pačių įvairiausių formų, dydžių ir savybių. Itin paklausūs žaisliukai analiniam seksui, kuris yra stipriai išpopuliarėjęs šiuo metu. Norintiems pasimėgauti šiurkštesniu seksu puikus pasirinkimas Fetish ir BDSM žaisliukai, tokie kaip antrankiai, botagai, pančiai. Svarbu apsispręsti kokio pobūdžio malonumų trokštate abu ir tuomet sekso žaisliukus išsirinkti bus vieni juokai.

Siekiant išlaikyti sekso kokybę ir kiekybę reikia nuolat domėtis naujovėmis, nebijoti eksperimentuoti, pasidalinti savo norais su antrąja puse ir kartu nuspręsti ką naujo išbandysite šiandien.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras