Sekso žaidimai suaugusiems

 
Į kiekvienos poros intymų gyvenimą anksčiau ar vėliau pasibeldžia rutina, ragindama į miegamąjį įsileisti šiek tiek naujovių ir praskaidrinti naktį. Sekso žaidimai suaugusiems – vieniems iš mūsų įprastas, nuostabos nekeliantis dalykas, kitus – susigūžti, gėdytis priverčiantis reiškinys. Tačiau visgi miegamasis ne ta vieta, kurioje reikėtų būti kuklučiais ar lyg gėdytis lyg penktokui, pirmą kartą pabučiuotam mergaitės.

Todėl meskite į šalį visus tabu ir praleiskite nepamirštamą, aistringą naktį! Sekso žaidimai suaugusiems paįvairins kasdienybę, tik atsipalaiduokite ir nebijokite fantazuoti.

Paprastai sekso žaidimų klausimu iniciatyvos imasi silpnosios lyties atstovės, mat jos iš prigimties linkusios koketuoti, žavėti ir tokiu būdu apsukti mylimajam galvą bei sužadinti beprotišką geismą. Įtampai nuimti, kitaip tariant tam, kad abu jaustumėtės jaukiai, atsipalaiduotumėte galite pamaloninti mylimojo akis ir surengti erotinių šokių pasirodymą. Žinoma, ne už dyką! Galite prašyti mylimojo ko tik norite, pavyzdžiui galybės bučinių, apipilančių kaklą, krūtinę ar kitas jautriausias Jūsų kūno vietas. Įsidrąsinus siūlome išbandyti keletą erotinių žaidimų suaugusiems.

Asmeninio erotinio filmo scenarijus. Mielosios, vyrus itin užveda moterys, nevengiančios savęs glamonėti, todėl nesnauskite. Rankų pirštų galiukais iš lėto praveskite per šlaunis, klubus, krūtis, kaklą. Galima paliesti ir labiau intymias vietas.

Jei esate pakankamai drąsūs, galite filmavimo kamera įamžinti Jūsų meilės scenas. Juk daug garsiausių užsienio žvaigždučių tokiu būdu mėgsta praskaidrinti niūrias dienas, tačiau būkite atsargūs ir kruopščiai saugokite įrašus. Juk nenorėtumėte, kad juos kas nors surastų?

Taigi skambant romantiškai muzikai pašokite, papozuokite prieš kamerą. Sukurkite erotinį filmą, kur vieninteliai herojai – jūs dviese. Svarbiausia, erotiškais veiksmais ir judesiais jaudinti vyrą, kad jis norėtų kuo greičiau nuplėšti likusius drabužėlius.

Gaivios glamonės. Moterų meilės žaidimai gali ne tik įkaitinti, bet ir ''paversti į ledo gabal'' mylimojo erogenines zonas. O tuo pačiu sustiprinti seksualinį geismą.

Mat pridedant ledo gabalėlį prie kai kurių kūno vietų, pavyzdžiui, genitalijų zonoje, galima pagreitinti erekciją. Tokios glamonės suteikia vyrui ne tik papildomo energijos užtaiso, bet ir neleidžia anksčiau laiko išsiveržti sėklai ir pratęsia lytinį aktą.

Tereikia paėmus ledo gabalėlį pravesti išilgai vyro kūno, pradedant kaklu, baigiant kojų pirštais. Arba įsidėti ledo gabalėlį į burną, o paskui glamonėti vyrą ''atšaldyti'' liežuviu.

Šiurkštus scenarijus. Pavyzdžiui, žaidimas ''Išprievartauk mane'' tinkamas tiems, kurie išsiilgo aštrių emocijų. Tačiau viena sąlyga – jis turėtų vykti gana staigiai, būti šiurkštus be jokio švelnumo ar įprastų glamonių.

Svarbiausia, kad jis būtų priimtinas abiems partneriams. Reikia nepamiršti aptarti visų žaidimo detalių ir smulkmenų, kurios itin svarbios. ''Aukos'' vaidmuo dažniausiai atitenka moteriai, tačiau ji dėl to juk neprieštarauja. Tačiau jei yra noras – galite rinktis ir atvirkštinį variantą.

Jei visgi nusprendėte, kad mylimoji atliks aukos rolę, nereikėtų pamiršti seksualių apatinių, kurie dar labiau įkaitintų judviejų kraują bei išprovokuotų partnerio geismą.

Pradžiai siūlome išbandyti štai tokį scenarijų: moteris nurenka indus nuo stalo ar plauna juos, vyras pradeda prie jos lįsti, kiša ranką po sijonėliu, tačiau mylimoji taip lengvai nepasiduoda. Išlieka abejinga partnerio glamonėms, nustumia jo ranką ir palieka kambarį.

Toks mylimosios poelgis užkuria tikrą ''pirtį'' vyro krūtinėje, aistra veržiasi iš krūtinės, vyras pašoka nuo kėdės ir seka iš paskos. Moteris, pajutusi artėjantį pavojų, pagreitina žingsnį, vyras ją pasiveja ir pargriauna ant grindų ir užspaudžia burną, kad ši neišleistų nė garso. Kita ranka pakelia maikutę, glamonėja krūtinę, moteris bando išsivaduoti, tačiau nesėkmingai – vyras dar stipriau ją prispaudžia prie grindų. Tada nieko nelaukdamas nuplėšia kelnaites staigia įsiskverbia vidun. Tolimesnės žaidimo eigos komentuoti manau nereikia, pozų įvairovė tik Jūsų asmeninis reikalas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras