Sekso žaislai: asmeninė patirtis

12341.jpg
 
Mano turimi sekso žaisliukai visada sukelia didžiulį vyrų susidomėjimą manimi. Jie į mane žvelgia kaip į moterį, kuri neslepia noro pajusti orgazmą bei kuri trokšta gauti maksimalią naudą iš sekso.

Nekaltybę praradau kaip ir dauguma merginų, būdama  16 metų. Tačiau pirmoji seksualinė patirtis nebuvo išgyventa kartu su mano vaikinu Sergėjumi. Sergėjus mėgo dėvėti odinę striukę, turėjo motociklą ir buvo keturiais metais vyresnis už mane. Tiesa, jis sakė, kad lauks iki man sueis 18 metų ir varžė savo instinktus.

Tuo metu aš labai svajojau ir ilgai galvojau apie pirmąjį kartą su mylimuoju, nors ir   bijojau kraujo ir skausmų. Tačiau vieną dieną pasiryžau prarasti nekaltybę. Tiesa, galbūt kiek neįprastu būdu. Pirmiausia nuėjau į daržovių parduotuvę ir nusipirkau didelį agurotį, vėliau užbėgau į vaistinę įsigyti prezervatyvų. Tada jų dar nepardavinėjo tiesiog parduotuvėje. 

Repeticiją su daržovių karaliumi prisimenu kaip per miglą. Pamenu tik tiek, jog nei kraujo, nei skausmo nejutai, tačiau ir malonumo didelio nebuvo. Buvau kiek įsitempusi, tačiau drąsi… Po šio įvykio iškart nubėgau pas Sergėjų, nes žinojau, kad jis tuo metu bus vienas. Po žieminiu paltuku nevilkėjau visiškai nieko, nors ir buvo tikrai žvarbu. Pradarius jam duris iškarto atsisegiau paltą ir iš kišenės išsitraukusi prezervatyvą ištiesiau ranką į jį. Viskas vyko žaibiškai ir prisimenu kaip tuo metu stebėjausi kaip lengvai tas daiktas slysta manyje.

Kodėl aš prisimenu šį savo eksperimentą? Dažnai ir pati su šypsena  sau užduodu klausimą: “Ar tokia mano patirtis įtakojo dabartinius mano įpročius naudojant sekso žaislus?”. 

Taigi, tikriausiai nesunku būtų atspėti, kad mano mėgstamiausias žaislas yra dildo. Seniau jį naudodavau septynis kartus per savaitę. Dabar rečiau. Beveik kiekvienas dildo turėjo savo vardą. Pirmąjį tikrą dildo pavadinau Kuperiu.  Kartais stiklinį dildo su vyru naudojame vonioje. Dievinu, kada analiniu būdu vyras patenkina mane šiuo įšilusiu  žaislu, o tuo pat kartu galiu jausti ir stangrią jo varpą makštyje. 

Vėliau mano žaislų kolekciją papildė ir vibratorius. Puikiai prisimenu savo pirmąjį – tikrovišką vibratorių. Kai pasigendu vyro, kartais tokį daiktą trokštu tiesiog palaikyti savo rankose, tačiau šiuo metu džiaugiuosi atradusi vibratorių iš Fun factory kategorijos. Vibratoriaus vardas „Galingas orgazmas“ kuo puikiausiai aspindi šio daikčiuko savybes. 

Žinoma, visi šie žaislai užima tik nedidelę dalį mano turimos kolekcijos, tačiau ar jūs jų turite daug ar mažai nėra jau taip ir svarbu. Svarbiausia, kad moteris nebijotų įvardinti savo seksualinių troškimų sau ir neslėptų šių žaislų giliai po lova nuo savo vyro. Atminkite, jog vyrai  tokį moterišką pomėgį kuo tinkamiausiai įvertins ir tikrai prisijungs pažaisti kartu!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras