Sekso žaislai: daugkartinis panaudojimas ir ekologija

 
8 komentarai
28 –erių metų Monika pasakoja, kad jai iškilo klausimų, ar etiška tuos pačius sekso žaislus naudoti su skirtingais partneriais:

K: Su draugu buvome pažįstami keturis mėnesius, ir buvome tiesiog pamišę vienas dėl kito. Jis po truputį mane pratino prie analinių žaidimų. Jis paklausė ar, galėtume pabandyti naudoti vadinamą strap on‘ą (prisegamą varpą)? Aš pasakiau, kad taip, žinoma, galim pamėginti. Pasirodo, kad jis jau turėjo tai spintoje. Man tai sukėlė keletą klausimų:

Kokių etiketo taisyklių reikėtų laikytis naudojant sekso žaisliukus? Ar tuos pačius sekso žaislus galima naudoti su skirtingais partneriais?

Kai prisegamas varpas naudoja lesbietės, atrodytų, kad natūralu, jog pasibaigus santykiams ta pati prisegama varpa neturėtų būti naudojama, tačiau tarp heteroseksualių porų kartais iškyla tokių klausimų. Sekso žaislai po kiekvieno naudojimo turi būti kruopščiai nuvalomi, tačiau kaip „nuvalyti“ tą faktą, kad tais pačiais žaislais jau naudojosi kitas asmuo? Jei tik kyla tokių klausimų, ar jie gali būti naudojami su skirtingais partneriais, atsakymas labai paprastas – negali.

Ar sekso žaislai gali būti perdirbami kaip ir kiti plastikiniai gaminiai?

Mano draugas man pasakė, kad jei man kliudo, jis gali turimus žaislus išmesti, tačiau mes abu rūpinamės ekologija, ir mums rūpi atliekų rūšiavimas ir perdirbimas.

Silikonas ir lateksas perdirbami, todėl nereikėtų jaudintis dėl aplinkos teršimo.  Vis dėlto, nereikia tikėtis, kad atliekos, metamos į bendrą konteinerį su kitų medžiagų atliekomis, bus perdirbtos. Jie turėtų būti metami į specialų konteinerį, tačiau, deja, taip daro ne visi.

O  kaip manote Jūs, ar galima tuos pačius sekso žaisliukus naudoti su skirtingais partneriais?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
nu jo jau tikrai nenoreciau pamatyt koky aparata kuriuo buvo tvarkoma exs, fuiiiii
Na jau cia kazkokia pieva. Koks skirtumas ar dirbtinis penis ar tikras , ji naudoji su kitais partneriais . Svarbiausia svara
juk pakeitus partnerį, mes nekeičiame savo įnagio, o panaudojame turimas apiplovimo priemones, ane !? Tad straipsnis čia buvo apie ką????????????????
nėra tai tokia brangi prekė kaip būdavo prieš kelis metus, kad reiktų taupyti. Panaudojai, gera - praėjo laikas išmesk ir pirk naujus, kitokius :)
Kažkaip nesinorėtų nei ant kitos moters gulėtos lovos glaustis, nei po galva vyro ex pagalvę dėtis. Man tai atrodo tiek natūralu, kiek ir buvusiosios naktinius, rūbus, batus dėvėti/avėti. Apie tokius intymius daiktus juo labiau - ne pats faktas, kad tai naudotas daiktas, o psichologinis aspektas - vyras naudojosi juo su buvusiąja, norom-nenorom mintyse pradėtų vaizdiniai kaip ir ką jie darė rodytis. Jei renkantis iš blogų geriausią - jau geriau šiaip padėvėtą tokį daiktą nusipirkti, nei padėvėtą JOS su JUO.
mūsų nuomone, tie patys žaisliukai su skirtingais partneriais naudojami neturėtų būti :)
va prasideda pavydo scenos vibratoriams
Manau, kad galima. O jei kas mano kitaip, tai gal tegul tada vyras ir savo pimpalo antra kartą nenaudoja? Juk dulkino kitą moterį su juo. Arba gal lovas iskart keiciam, po kiekvieno partnerio?
Naujas komentaras