Sekso žaislai droviems

sex-toys-for-guys-amorelie-06.jpg
 
Daugybė porų ieško būdų, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą. Sekso žaislai – viena lengviausių galimybių tai padaryti. Šiaip ar taip, daugybei žmonių prisireikia padrąsinimo prieš pirmą kartą peržengiant parduotuvės, skirtos suaugusiųjų malonumams, slenkstį. Jei tai – kaip tik jūsų atvejis, siūlome keletą paprastų patarimų, kaip įgyti daugiau drąsos įgyvendinti seniai širdyje kirbančią svajonę.

Pasirūpinkite kompanija. Jei manote, kad vienam(-ai) tokioje parduotuvėje bus pernelyg nejauku – pasiimkite į kompaniją mylimą žmogų, su kuriuo ir ketinate išbandyti sekso žaislus. Arba artimą bičiulį(-ę) – jei norite padaryti partneriui staigmeną. Net ir tuo atveju, jei ketinate pirkti kažką tokio intymaus, ko jūsų bičiulis neturėtų matyti – lengviau bus apsižvalgyti dviese, o jau paskui, kai žinosite, kokioje aplinkoje ir kur padėtas jūsų trokštamas daikčiukas, galėsite sugrįžti dar kartą.

Pasirūpinkite patogumu. Išsirinkite parduotuvę jums patogioje vietoje, kur mažiausia tikimybė sutikti pažįstamų žmonių (jei jums tai aktualu).

Apsispręskite, kiek išleisite. Ne paslaptis, kad kai kurie pirkiniai netenka savo žavesio vien todėl, kad juos įsigijus ima graužti sąžinė dėl spontaniškai išleistų pinigų arba didesnės nei ketinote skirti sumos, kurią už juos mokėjote. Kalbant apie sekso žaislus, tai gali būti itin jautri tema. Jei spontaniškai sugalvosite nusipirkti gerokai brangesnį daiktą, nei planavote – gali būti, kad malonumo jis jums teiks mažiau. Menkas džiaugsmas lepinti save vibratoriumi ar dirbtine vagina, jei mintyse nuolat svarstysite, ar šis malonumas vertas išleistos triženklės sumos, ar geriau vertėjo pirkti pigesnį. Iš karto apgalvokite, kokią kainą galėsite mokėti, ir neviršykite jos.

Pasidomėkite. Prieš įsigyjant prekę, kurios dar nesate bandę, pravartu pasidomėti kitų pirkėjų atsiliepimais. Jei žinote, kad kas nors iš jūsų draugų nevengia naudotis sekso žaislais – galite paklausti jų nuomonės, paprašyti rekomendacijų. Jei tokių bičiulių neturite arba nenorite su jais apie tai kalbėtis – apsilankykite interneto forumuose, kur, jei tik prireiks, galėsite anonimiškai užduoti klausimų tiems, kurie jau naudojosi jums rūpimu žaisliuku.

Pirkite internetu. Jei vis dėlto apsilankymo erotinių prekių parduotuvėje patirtis jūsų nevilioja, apsipirkite internetu. Tai visiškai saugu ir privatu. Beje, net jei kol kas ir neketinate pirkti – pasižvalgyti po interneto prekių asortimentą pravartu. Tai padės jums priprasti prie siūlomo asortimento, neskubant apgalvoti ir mintyse „pasimatuoti“, kas jums galėtų labiausiai tikti.

Žaiskite ir džiaukitės! Šiek tiek nervintis pirmą kartą apsilankius sekso prekių parduotuvėje – visiškai normalu. Bet kai jau pagaliau tam pasiryžote, o patirtis naudojantis pirkiniu nenuvylė – neabejotinai ten sugrįšite. Nes jau puikiai žinote, kad malonumų gali būti labai įvairių, ir jūs tikrai norite daugelį jų išbandyti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras