Sekso žaislai dviems

couple-hero.jpg
 
1 komentaras
Kai kurie žmonės mano, kad sekso žaislai yra skirti tik vienam asmeniui, ir jais naudojamasi tik neturint partnerio arba tiesiog būnant vieniems namuose, tačiau iš tiesų taip nėra. Pasirinkus tinkamą sekso žaislą, galima pagerinti lytinius santykius su savo partneriu. Kai kurios moterys lytinių santykių metu nepatiria orgazmo, nes per mažai stimuliuojamas klitoris ar G taškas, taip pat kai kurios moterys gali pasiekti orgazmą tik tuomet, kai stimuliuojamas ir klitoris, ir G taškas. Partneriui tai padaryti gali būti pernelyg sudėtinga, todėl į pagalbą galima pasitelkti sekso žaisliukus.

Papildomai klitorio stimuliacijai galima rinktis iš daugybės sekso žaisliukų. Vienas populiariausių – vibruojantis varpos žiedas. Vis dėlto, kai kurie teigia, kad gana sudėtinga rasti tinkamą kampą, kad būtų pakankamai stimuliuojamas klitoris. Kadangi egzistuoja daugybė įvairių vibruojančių varpos žiedų, gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamiausią, tačiau labiausiai atitinkantį jūsų lūkesčius žiedą galite išsirinkti tik eksperimentuodami. Nesijaudinkite, jei pirmą sykį jausitės kiek nusivylę. Galite išbandyti ir kitokius sekso žaisliukus, padedančius stimuliuoti klitorį. Galite pasirinkti, pavyzdžiui, mini vibratorių, kurį sekso metu naudosite klitorio stimuliacijai. Jei moteris labai nori mylėtis, tačiau vyrui "ne nuotaika“,  moteris gali naudoti savo sekso žaisliuką priešais partnerį, ir tai gali įkaitinti kraują abiem.

Jei moteriai labiausiai patinka G taško stimuliacija, ir tai gali privesti prie palaimos viršūnės, geriausia rinktis vibratorius su kiek lenktu galu.

Taip pat nepamirštame ir vyrų: jų vadinamasis „G taškas“ yra prostata. Jos stimuliacijai galima rinktis analinius žaisluskaiščius, dildo, vibratorius ar prisegamas varpas (strap on'us). Analinius žaislus galima naudoti ir kartu, taip pat galima keistis, tačiau nereikėtų pamiršti, kad visus sekso žaislus panaudojus būtina dezinfekuoti. Nepamirškite, kad naudojant analinius žaislus būtina sutepti lubrikantu, ypač, jei šioje srityje esate „naujokas“.

Pirmiausia pradėkite nuo visai mažų, piršto dydžio analinių kaiščių, ir tik vėliau galite pereiti prie didesnių žaisliukų, kaip dildo, prisegamų varpų ar vibratorių.

Prieš lytinius santykius vyrams patartina pamasažuoti prostatą – tą galite padaryti naudojant analinius žaisliukus. Tikėtina, kad lytinė funkcija pagerės, ir erekcija bus „tvirtesnė“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Mano partija pristato pigiausias sekso prekes rinkoje. Susisiekite: joinbernie68@gmail.com, kad gautumėte geriausią produktą.
Naujas komentaras