Sekso žaisliukai – geriausia Kalėdinė dovana

 
Artėja didžiosios žiemos šventės, o dar prieš jas – didžioji dovanų pirkimo karštinė. Kaip atrodo ideali dovana? Ji turi teikti džiaugsmą ir pageidautina – kad būtų staigmena. Tiems, kurie dar neišrinko dovanos savo mylimiesiems, o nuo minties, kad reiks valandų valandas vaikščioti po sausakimšą prekybos centrą jau darosi nemalonu, siūlome šiais metais pažvelgti į dovanų iššūkį kitu kampu ir užsukti į erotinių prekių parduotuvę internete. Čia jums atsiveria naujos galimybės padovanoti ką nors netikėto ir originalaus. Erotinių prekių parduotuvėse jūs rasite apsčiai intymių žaisliukų tiek vyrams, tiek moterims, be to, tikrai išsirinksite originalų ir žaismingą suvenyrą, kurį galima įteikti bičiuliui, kolegai.

Mylimai moteriai, ypač jei jus dažnai skiria atstumas, galima padovanoti vibratorių. Tarp populiariausiųjų – vibratoriai-triušiai, apie kuriuos dauguma moterų sužinojo po serialo „Seksas ir miestas“. Galite rinktis ir vibratorių, valdomą nuotoliniu pulteliu, kuris stimuliuoja ne tik makštį, bet ir klitorį, taip sukeldamas nepakartojamus orgazmus. 

 

Mylimam vyrui galima dovanoti masturbatorių, lubrikantų, prezervatyvų.

 

Jei norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, jums verta pasidairyti sekso žaislų dviems: poros žaidimams skirti vibratoriai, dirbtinės prisegamos varpos „strap-on“, sekso sūpuoklės ir kt. Tokie žaislai tiks tiems, kurie ieško nestandartinės dovanos, be to, jau kurį laiką puoselėja svajonę paįvairinti savo intymių akimirkų repertuarą pikantiškais prieskoniais.

Dar viena kategorija, iš kurios galima rinktis dovanas tiek vyrams, tiek moterims – tai erotiniai apatinai rūbai. Apsispręskite, kokio tipo intymių puošmenų norite: tai gali būti priklijuojamos kojinės, kūno kojinės, pirštinės, korsetai, kelnaitės, glaudės, liemenėlės, spenelių aksesuarai ir daugelis kitų.

Ieškantiems neutralios, bet kartu ir originalios dovanos – pavyzdžiui, kolegai ar draugui, tiks kvepalai su feromonais, aliejai erotiniam masažui, erotiniai suvenyrai.

Kalėdos – tai stebuklų metas. Suteikite žiemos šventėms daugiau žaismingumo ir džiaugsmo, palepinkite savo partnerį(-ę) dėmesiu ir kūniškais malonumais!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras