Seksuali dovana tai, kuri mėgsta žaisti

08b10cfc43c3699b557b38cba83eed88.jpg
 
Dovanoti mylimam žmogui įvairiomis progomis erotinius žaisliukus tapo madinga. Kalėdos – ne išimtis. Ir vis dėlto tai nereiškia, kad viskas šioje srityje aišku kaip dukart du. Jei jūsų mergina kol kas neturi nė vieno sekso žaislo, jums tarsi atrišamos rankos: galite parinkti ką nors savo nuožiūra ir be abejonių, ar kartais analogiško daikto ji jau neturi savo arsenale. O ką daryti tuo atveju, jei puikiai žinote: taip, ji turi sekso žaislų ir mielai jais naudojasi?

Tokioje situacijoje akivaizdu, kad mergina noriai eksperimentuoja, puikiai pažįsta savo kūną ir pati žino, ko jai reikia. Taigi perkant sekso žaislą kaip dovaną jai visų pirma reikėtų atidžiau patyrinėti, ką ji labiausiai mėgsta sekso metu, kurių vietų stimuliacija teikia jai didžiausią malonumą. Galima netgi paklausti apie tai, kokie iš jos turimų žaisliukų jai patinka labiausiai, kuriuos dažniausiai naudoja – tai užves jus ant kelio, kuo galėtumėte jos turimą kolekciją papildyti.

Esama ir keleto universalių variantų, kurie veikiausiai tiks visais atvejais. Štai keletas jų:

Stikliniai falo imitatoriai. Permatomas penis iš dažyto, dekoruoto stiklo – puiki dovana sekso žaislais besimėgaujančiai moteriai. Toks daikčiukas ne tik funkcionalus, lengvai prižiūrimas, bet ir labai gražus. Todėl teikiant falo imitatorių kaip dovaną jūs apeliuosite ne tik į moters seksualumą, bet ir į jos estetikos pojūtį. O tai erotikoje irgi labai svarbu.

Metaliniai sekso žaislai. Tai gali būti vibratoriai, falo imitatoriai, ben-va kamuoliukai, analiniai kaiščiai. Iš metalo pagaminti sekso žaislai neretai atrodo kiek brutaliai, tačiau kartu ir labai stilingai. Jie tiks tiek klasikinių žaislų gerbėjai, tiek BDSM žaidimus praktikuojančiai moteriai. 

Erotiniai papuošalai. Laikinos tatuiruotės, spenelių papuošimai, akių raiščiai – visi šie mieli aksesuarai jūsų intymiems žaidimams suteiks daugiau intrigos, leis patirti naujų įspūdžių, susikurti trokštamą nuotaiką. Be to, jie yra pakankamai subtilūs ir neabejotinai skirti ne solo partijoms, o dviese patiriamiems malonumams, taigi dar labiau jus suartins.

Erotiniai apatiniai. Erotinių prekių parduotuvėse parduodami seksualūs apatiniai – dar viena puiki dovana sekso žaislus ir žaidimus dievinančiai merginai. Svarbiausia – supraskite skirtumą tarp paprastų seksualių apatinių rūbų ir erotinių apatinių. Pastarieji išties skirti ne prilaikyti, pridengti, o atverti, parodyti. Intymiausiose vietose jie turi angas, kurios leidžia grožėtis, liesti ir netgi visiškai netrukdomai mylėtis šių apatinių nenusimetus.

Masažo aliejai. Kas gi nemėgsta masažo? Ir ypač masažo su laiminga pabaiga? O kad visi jūsų prisilietimai būtų sklandūs, glotnūs ir malonūs, jums tikrai prireiks masažo aliejaus. Erotinių prekių parduotuvėje parduodami aliejai dažnai būna praturtinti tam tikrais priedais – pavyzdžiui, libido stiprinančiais eteriniais aliejais. Tai bus ne tik paprasčiausia dovana, bet ir daugybės intriguojančių meilės žaidimų pažadas.

Ekskursija po erotinių prekių parduotuvę. Nustebote, kam gi jos reikia? Iš tiesų galimybė ne tik įdėmiau, nuodugniau apžiūrėti, patyrinėti sekso prekių asortimentą, bet ir paliesti, išsiaiškinti, kaip veikia vienas ar kitas daikčiukas – paranki ne tik pradedančiajam, bet ir žmogui, kuriam sekso žaislai ne naujiena. Labai tikėtina, kad abu kartu atrasite daug netikėtai įdomių, iki šiol nežinotų dalykų.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras