Seksualiausių vyro kūno dalių TOP 10

kunas-vyras-rankos-erotika-62271243.jpg
 
Nors sako, kad vyrui pakanka tiek grožio, jog jis būtų kiek dailesnis už beždžionę, stiprus ir sveikas vyro kūnas visais laikais traukė silpnosios lyties atstovių dėmesį. Be to, tam tikros kūno dalys byloja ne tik apie patino seksualumą ir patrauklumą, bet ir pasako šį tą daugiau apie jo gebėjimus pasirūpinti savo moterimi!


1. Atletiškos kūno formos

Pirmiausia, ką moterys vertina vyro kūne, tai visumą, o V – formos figūros tipas yra pats patraukliausias. Tokia kūno forma byloja apie gerą vyro sveikatą, fizinę jėgą ir gebėjimą apginti savo šeimą. Atletiškas vyro kūnas daugeliui moterų yra kur kas patrauklesnis ir seksualesnis už galiūniškus raumenukus, galinčius nuversti kalnus!
 

2. Platūs pečiai, krūtinė ir  tvirtos rankos 

Patino kūną sudaro platesni pečiai ir siauresni klubai, moterų priešingai – siauri petukai ir platesni klubai. Tad galbūt dėl tokios priešpriešos, moterys negali likti abejingos plačiapečiams vyrams. Kaip taisyklė, plačius pečius turintys vyrai gali pasigirti ir plačia krūtine, bei tvirtomis rankomis. Juk didelėje krūtinėje telpa didelė širdis, o tvirtos rankos yra tam, kad būtų galima stipriai apkabinti savo moterį. 


3. Mažas užpakaliukas

Vėlgi, priešingybės traukia. Jeigu vyrai negali atplėšti akių nuo įspūdingo dydžio moters sėdmenų, moterims didelis vyro užpakalis nesukelia fantazijų. Ir viskas ne tik dėl estetikos . Vyrukas su  dideliais sėdmenimis  sukuria nelankstaus partnerio įvaizdį, o tikras  vyras privalo į viską reaguoti greitai. Tikras vyras tiek darbe, tie namuose privalo  mokėti susidoroti su įvairiomis problemomis. Deja, didelis užpakalis, kaip reikiant apsunkina vyro gebėjimą suktis greitai. 

 
4. Plaukai ir šukuosena

Dauguma moterų vertina vyrus turinčius ne tik proto, bet ir plaukų, o plaukų slinkimą ar praplikimą moterys pastebi iš karto. Žinoma, genai yra genai ir jei negalite pasigirti įspūdinga šukuosena ar vešliais plaukais, verčiau jau juos nusiskuskite nuliniu numeriu. Tai padės jums sukurti blogiuko įvaizdį ir atims iš jos galimybę manyti, jog turite problemų su vyriškumu. 
 

5. Jausminga burna ir natūralios akys

Aistringos, simetriškos, didelės akys ir lūpos visuomet traukė moterų dėmesį. Lūpos neturėtų būti išblyškę, o žvilgsnis - jokiu būdu neapsiblausęs.
 

6. Drąsi nosis ir ryški smakro linija

Vyrų turinčių didesnę nosį ir ryškesnį smakrą vyriškojo hormono  testosterono lygis organizme būna didesnis. Tvirtas ir stiprus žandikaulis byloja apie jo stiprumą ir tvirtumą ir tai labai seksualu. 


7. Raumeningos kojos

Stiprios kojos ir didelės pėdos rodo, jog vyras tvirtai stove ant kojų. Tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine to žodžio prasme.  Be to, kojos yra viena seksualiausių  vyrų ir moterų kūno vietų, o moterų akimis seksualiausios kojos yra tos, kurios turi bent šiek tiek raumenukų.  Tačiau per sportiškos kojelės damoms visai nepatinka. Tad sportuokite, tačiau nepersistenkite. 
 

8. Dideliam pilvui - NE

Ankščiau, didesnis vyro pilvas žymėjo jo  aukštesnę padėtį visuomenėje, tačiau šiais laikais išsišokęs ar didžiulis pilvas yra nesirūpinimo savimi ir prastos sveikatos atspindys. 
 

9. Didelis pasididžiavimas 

Kad ir kiek moterys teigtų, jog varpos dydis nėra svarbus, penis yra kuo tikriausias vyriškumo įrodymas. Tūkstančius metų buvo tikima, kad didelis pasididžiavimas byloja apie sumanaus meilužio ir protingo žmogaus savybes. Ir iš tiesų, juk didelis yra kur kas geriau už mažą.
 

10. Šiek tiek apžėlęs 

Ne per daug apžėlusi ir ne ką tik nuskusta barzdelė labiausiai žavi moteris. Tad  negaiškite laiko skustis kiekvieną dieną. Palikite neskustą barzdą kelioms dienoms ar savaitei. Tai labai seksualu!

 www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras