Seksualinio nesuderinamumo ženklai

pora-63557534.jpg
 
1 komentaras
Puiku, kada partnerių seksualinis temperamentas aukštas ir jiedu gali džiaugtis aistringomis glamonėmis bei audringu seksu. Tačiau ką daryti poroms, kurių diagnozė – seksualinis nesuderinamumas? Pirmiausia, ką reikėtų padaryti, tai įsidėmėti ženklus, kurie išduoda, jog jūsų ir jūsų partnerio seksualiniai interesai skiriasi, antras žingsnis – apie tai kalbėti ir ieškoti kompromiso.

Ženklai, kurie išduoda, jog turite skirtingus seksualinius temperamentus:
 

Viskas for fun.  Jūs nesate suinteresuoti partnerio malonumu ir galvojate tik apie save.

Monotonija. Viskas tik dėl to, jog kažkada tai turi nutikti. Seksas tampa įpročiu, kaip ir dantų valymas ar laikraščio skaitymas per pietų pertrauką. 

Šeimyninės skolos.  Jūs žinote, jog jus slegia finansinės skolos ir turite daugybę rūpesčiu, o intymūs santykiai tampa tik priemone, jog išvengtumėte papildomo streso ir barių su partneriu. Tačiau kaip neblogai visa tai beskambėtų, jūs puikiai žinote, jog mylitės ne iš malonumo, o siekiant sumažinti įsivyravusią įtampą šeimoje.

Ar jums nuobodu? Atsigulę į lovą aptarinėjate užuolaidas ar tai, kokia spalva tapetuosite miegamąjį? Pasąmonė puikiai suvokia, kad jums reikia kažką keisti, bet tai tikrai nėra tapetai ar nauja lovatiesė. Miegamajame buitiniams pokalbiams ne  vieta. Įsidėmėkite tai. 

Jūsų norai nėra tokie patys. Jis nori vieno, jūs kito (pavyzdžiui, miegoti). Tačiau manyti, jog turite pilną teisę atsisakyti sekso, nėra visiškai teisinga. Partnerystėje svarbūs abiejų poreikiai ir visai nesvarbu, ar tai bus seksas, ar filmo žiūrėjimas. Visada atsižvelkite į antrosios pusės interesus ir paverskite aktą ne būtinybe, o smagiu reikalu.

Galbūt didesnę intrigą padės sukurti įsikūnijimas į vaidmenų žaidimus, o gal nuobodulį lovoje  padės išblaškyti mažas žaisliukas iš erotinių prekių parduotuvės. Kalbėkite, eksperimentuokite, o svarbiausia nepamirškite  ne tik savo, bet ir savo partnerio norų!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Pavadinimas sau straipsnis sau.....visiški vėjai.
Naujas komentaras