Seksualinio pasitenkinimo paslaptys (I dalis)

fbcba580dd5b5a886c-72653070(2).jpg
 
Jūsų sesuo, geriausia draugė ar miela kaimynė nenustoja kalbėjusios apie kupiną aistros ir begalinio pasitenkinimo savo seksualinį gyvenimą, o Jūs su baltu pavydu akyse žvelgiate į jas ir šypsotės? Galvoje kirba begalės minčių ir klausimų: kaip gi jiems pavyksta išsaugoti aistrą, kartu praleidus ne vienerius metus ir susilaukus pulko vaikų, bėgiojančių aplink?

Visus klausimus ir pamąstymus meskite iš galvos, pateikiame keletą vertingų patarimų, kurie į Jūsų miegamąjį įpūs tikros aistros kibirkštį. Nieko nelaukite ir skubėkite juos išbandyti!

Planuokite seksą. Ką? Kalendoriuje pasižymėti dienas, kuriomis mėgausitės seksualiniais malonumais? Perskaitėte teisingai, laimingai kartu ne vienerius metus skaičiuojančios poros, nesiskundžiančios savo seksualiniu gyvenimu būtent tai ir pataria. Spontaniškas seksas labai malonus dalykas, tačiau kartais po dienos darbų, kai jaučiamės pavargę ir išsekę, jėgų nesugrąžina net netikėtas seksas. Todėl geriau viską planuoti iš anksto, tokiu atveju visą dieną būsite gerai nusiteikęs, stengsitės save tausoti, ne pervargti, kad vakare visą meilę ir aistrą su kaupu galėtumėte padovanoti partneriui.

Poros teigia, kad iš anksto suplanuotas seksas joms suteikia daugiau pasitenkinimo, leidžia panaudoti visą sukauptą seksualinė patirtį. Užuot primygtinai teigę, jog suplanuotas seksas išveja visą romantiką, pabandykite įžvelgti teigiamų dalykų. Tą dieną nusiųskite vienas kitam erotinio pobūdžio sms žinučių, papasakokite, ką šiuo metu dėvite ir panašiai. Aistrą ir malonų laukimą tokie poelgiai tikrai sužadins.

Užrakintos miegamojo durys. Šių priemonių derėtų imtis, norint apsaugoti savo privatumą nuo namuose bėgiojančių atžalų. Prieš tai pasekus jiems pasaką ir palinkėjus saldžių sapnų. Juk nesinorėtų, jei pačiame aistros įkarštyje tarpduryje stovintį išvystumėte mažąją savo atžalą su didžiulėmis, išgąsčio kupinomis akimis.

Skubotas seksas. Išskirtiniais, kritiniais atvejais, kai šeimoje atsiranda mažylis, reikalaujantis daug priežiūros, ne retai tėvus taip nuvargina, kad vietoj sekso mieliau renkasi saldų miegą ir poilsį. Tačiau seksualinių malonumų vengti nereikėtų, nes laikui bėgant ryšys, siejantis Jus ir mylimąjį pradės slopti, o santykiai vėsti. Atminkite, kartais geriau skubotas seksas negu jokio. Taip vadinamas greitukas suteiks ne ką mažesnį pasitenkinimą negu ilgi sekso seansai. Ir nebijokite fantazuoti, net 20 minučių keletą erotinių fantazijų galima paversti realybe!

Eksperimentuokite. Būkite atviras naujovėms, nebijokite išreikšti savojo seksualumo. Turite atrasti balansą tarp tradicijų ir drąsių nuotykių. Rutiną kuo skubiau vykite iš namų, nes seksas tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje anksčiau ar vėliau ims darytis nuobodus. Jei yra galimybė mylėkitės ant svetainės grindų, duše, vonioje ar kitoje Jums patinkančioje vietoje. Tai į santykius įneš naujų, aistrą kurstančių prieskonių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras