Seksualinio pasitenkinimo paslaptys (II dalis)

keksas(6).jpg
 
Kelias seksualinio pasitenkinimo paslaptis jau atskleidėme ir tikriausiai sužadinome ne vieno Jūsų smalsumą. Todėl nieko nelaukdami tęsiame šią temą ir atskleidžiame likusius svarbiausiu dalykus.

Bendravimas. Bendravimas – viena priežasčių, leidžiančių vyrui ir moteriai mėgautis nepriekaištingu seksualiniu gyvenimu. Nėra jokio kito būdo suprasti partnerio norų, lūkesčių, poreikių, tai padaryti galima tik bendraujant, daug kalbantis. Būsite nustebę, kiek daug gali padaryti žodžiai, net neabejojame, jog antroji pusė iš visų jėgų stengsis išpildyti Jūsų poreikius lovoje, jei tik garsiai apie juos prabilsite. Negalvokite, kad pokalbiai ir ilgos diskusijos būtinos tik sekso metu arba prieš jį, kalbėtis, bendrauti reikia visada.

Vengti arba kitais būdais išsisukinėti nuo sekso. Dažniausia argumentai, siekiant atsisakyti sekso – galvos skausmas, stresas, nuovargis. Seksas – puikiausias nereceptinis vaistas, mažinantis įtampą, atpalaiduojantis, gerinantis miego kokybę, o geriausia – padedantis išspręsti visus nesutarimus. Jei dažnai esate pavargęs ir dėl nesinori artumo, eikite anksčiau miegoti. Teigiate, kad vaikų priežiūra atima daug laiko ir visą energiją? Kartu su jais numikite pietų miego, pasisemsite jėgų vakarui. Visas problemas galima nesunkiai išspręsti, tereikia noro ir pastangų. Kuo dažniau atsisakysite sekso (ši tezė labiau tinkama moterims), laikui bėgant nuslopinsite savo libido ir sekso poreikis sumažės iki minimumo.

Pasitikėjimas vienas kitu. Geras seksas atspindi Jus siejantį ryšį, tarpusavio komunikaciją. Todėl svarbu besąlygiškai pasitikėti mylimu žmogumi, tik tada galėsite mėgautis pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu. Ne ką svarbesnis dalykas – pagarba, jei visą dieną bjauriausiais žodžiais išvadinate mylimąjį, rėkiate nat jo ar kitaip žeminate, nemanykite, kad miegamajame jis su jumis elgtis kaip su pasakų princese/princu. Turite būti sąjungininkai, ne priešai ir žengti per gyvenimą koja kojon.

Rūpinimasis sveikata. Net jei esate vedę vos ne dešimtmetį, nepamirškite rūpintis savo sveikata, kūno linijomis, palaikyti gerą fizinę formą. Tiek vyrai, tiek moterys myli akimis, todėl norint išlaikyti mylimo asmens susidomėjimą jumis, prisižiūrėkite. Sveikata – didžiausias turtas, jei jausitės ligoti, nuolat pavargę, stokosite energijos, vargu ar būsite motyvuotas palaikyti reguliarią seksualinę veiklą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras